9 תשובות
שואל השאלה:
איך יכול להיווצר מצב שיש להם בית ספר רק 10 שעות בשבוע, כשזה מה שאני בערך לומד ביום, והם מוציאים בגרות לפני? האם יש להם חסרונות? האם זו בגרות מינימלית? אחרת כולם היו הולכים לבית ספר הזה, מישהו יכול להסביר לי? אולי אני טועה אני לא בטוח שהם מסיימים מוקדם יותר, אבל מישהי שנמצאת שם אמרה לי את זה וזה לא ממש נראה שהיא יודעת על מה היא מדברת
אנונימי
אחותי שם, היא בת 16 והיא מסיימת את הבגרויות השנה. אני לא יודעת בדיוק אבל זכור לי שעשו לה מבחן כדי לדעת באיזה רמה היא. יש את מסלול 10 ומסלול 12 אם אני לא טועה, 12 זה כבר בגרויות- יש במסלול 10 אפילו נערים בני 18 ובמקביל נערים בני 16 במסלול 12.
חכי לתגובה יותר מדויקת, אבל זה מה שידוע לי.
וזו לא בגרות רגילה, יש שם את האפשרות לא לעשות מגמות מדעיות (לדוג, פיזיקה, ביולוגיה.) או יצירתיות (לדוג קולנוע אומנות וכו.)
שואל השאלה:
תשאלי אותה כמה יחידות יש לה בבגרות סהכ
אנונימי
שואל השאלה:
ואני לא מבין מה קידום בזה? אני ממש לא מבין, צריך להיות גאון כדי לסיים את כל הבגרויות בגיל 16
אנונימי
אני לא בבית עכשיו, כשהיא תענה אני אנסה לזכור להודיע פה. מקסימום אשכח תוכל לשלוח הודעה ואומר לך.
אבל תחשוב שהרמה שלהם כנראה נמוכה יותר והם לא עושים בגרויות בכמה מקצועות שאנחנו כן עושים. זה שונה.
ילדים בקידום יכולים להיות גאונים, לרוב זה כי הם לא מצליחים להיות במסגרת לימודית רגילה. לכן יש גאונים שמסיימים בגרויות מוקדם יותר ויש כאלה שפחות, הם בודקים לפי הרמה שלך.
כל אחד בקצב שלו, הגעתי לשם לפני שנה וסיימתי בערך לפני חודש (לא הוצאתי בגרות מלאה*)
תשמעי אני למדתי בקידום נוער ונידפקתי שם חזק הם שיקרו עלי ואמרו שהם מגישים אותי לבגרויות והכול בסוף הגישו אותי ל-3 בגרויות מיסכנות.. ו12 שנות לימוד בקושי הכול חרטה ואיך הגעת לבגרות מלאה?! אף אחד מהבית ספר לא יצא עם בגרות מלאה נערים שם בקושי יוצאים עם 10 זנות לימוד מזלזלים בהם ואומרים להם שהם לא יכולים ולא מסוגלים, היחידה שיצאה עם בגרות כמעט מלאה זאת מישהי שלמדה שם 4 שנים והיא הייתה צריכה להשלים משהו כמו 5-6 בגרויות אם אני לא טועה בקיצור בית ספר חרא ובית ספר של שקרנים מבטיחים הבטחות בהתחלה כדי להכניס נערים ונערות לבית ספר ומשחקים אותה נחמדים ואז מיתגרה הפרצוף האמיתי שלהם גם המורה כל השיעור הייתה עם הפלאפון תוך כדי שהיא לימדה אותי ובסוף היא לא הגישה אותי לבגרות סתם ככה פשוט בושה.. גועל נפש ותת רמה.. זה מה שיש לי להגיד אם את שואלת אותי בתור אחת שלמדה שם. יש שם רק 2קורסים כאלה קורס איפור וקורס ספרות שלפחות זה משהו לפחות את יוצאת עם תעודה עלזה תעודה מיקצועית יעני.. אבל מבחינה לימודית הרוב יוצאים לא מוצלחים נדיר שמישהו ייצא מוצלח אבל שמעתי בברנקו וייס בן דוד שלי לומד שם ושמעתי שהרבה אנשים יוצאים משם מוצלחים ועם בגרות מלאה.. יש מישהו שלמד שם לפני המון שנים והוא יצא גאון מצליח ומיליונר שגר בתל אביב עכשיו.. לעומת זאת פגשתי מישהו מבוגר ששאל אותי איפה את לומדת ואמרתי לו ברנקו וייס ואז הוא אמר לי גם אני למדתי שמה לצערי אז שאלתי אותו למה לצערי בתמימות.. ואז הבנתי הכול בסוף השנה.. אז אם את חושבת ללכת לבית ספר הזה תעשי מה שבאלך רק שתדעי שעתיד זוהר לא יחכה לך עם מה שתיצאי מהבית ספר הזה.. בקיצור אל תעשי את הטעות הגדולה שאני עשיתי למה את הולכת להיצטער על זה כל כך אחר כך.. שוב מדברת מניסיון.
אנונימית
אה אתה בן סליחה לא שמתי לב אז תקרא את כל מה שאמרתי בלשון זכר..
אנונימית