3 תשובות
תנסי לחשוב עם עצמך למה את אוהבת אותו.. בגלל אופי? חיצוניות? את מכירה אותו באמת שאת ככה חושבת? מציעה את מה שאני חושבת-
אם אין לך סיבה ממש משמעותית כדאי לך לוותר.. ברור מאליו שזה לא ממש נחמד מה שעשית כלפיי חברה שלך אבל זה כבר קרה.. 1. אני חושבת שהחבר הזה לא יחזיק ממש מעמד ואני הייתי מעדיפה את חברה שלי על החבר הזה כי מן הסתם יש לכן קשר יותר חזק.. רב הסיכויים שזוגות בגיל כזה (חטיבה תיכון) נפרדים בסופו של דבר כי לא שאתם תתחתנו עכשיו או אחר כך.. נדיר שכן.. לא משנה.
2. חברה שלך בסוף, אם תרצי או לא- תדע מזה. אז אני מציעה לך לחתוך את הקשר ואחר כך לספר לך שהוא הציע לך ובהתחלה אמרת כן כי היית בקטע שלו וזה ואז חשבת עליה והחלטת לחתוך כי היה נראה לך שיותר חשוב החברות שלכן. ישמצב שהיא תתעצבן אבל לפחות לא תסתירי מחברה שלך דברים.
נקודה למחשבה- כשהוא הציע לך, את חושבת שזה בגלל שהוא מכיר אותך והוא חושב שאת מישהי איכותית, חכמה וזה או בגלל שהוא רוצה מישהי חדשה? תנסי לחשוב על זה וה2 משפים ראשוניים..
את יכולה אולי לדבר איתה בלי להגיד לה שכבר אמרת לו כן, אני הכי נגד לשקר לחברות אבל אני יודעת שאם הייתי במצב שלך זה כנראה מה שהייתי עושה. תגידי לה משהו בסגנון של היית כועסת עלי / היה פוגע בך אם היה לי משהו עם האקס שלך? (קחי בחשבון שיכול להיות שהיא תקפוץ למסקנות.)
אוקיי וואוו זה מצב ממש קשה.
זה או החברה הכי טובה שלך או מי שאת מאוהבת בו.
את תצטרכי לוותר על אחד מהם..
פאק מצב קשה אבל תחשבי מי יותר חשוב לך החברה הכי טובה שלך או ה"חבר" שלך.