22 תשובות
ג'סטין ביבר החליט לפני שנה שהוא לא רוצה להצטלם עם מעריצות או להיפגש איתן כי הוא מרגיש כמו מוצג בגן חיות, כולם מנסים לגעת בו ומצלמים איתו כאילו לא היה אדם.
אנונימית
אולי בגלל שהן מתנהגות כמו בהמות?
הן לא עוזבות אותו! איך את היית מתנהגת אם היו מושכים אותך מנשקים אותך בלי שאת רוצה מצלמים אותך כאילו את איזשהו חייה?
איזה ברירה יש לו? מה אכפת לך מהחיים של הבן - אדם המסכן הזה אני כבר מרחמת על זה שקוראים לו בשמות ומקללים אותו והוא לא עשה להם כלום! (לדוגמא: גיי, בן זונה, מניאק) כמובן שהם מקנאים.
אבל מה הקטע? נמאס כבר!
אני בליברית וזה כבר נמאס!
מה יש לכם מהחיים שלו? למה אתם כל כך שונאים אותו? אתם מכירים אותו כל כך שהחלטתם לשנוא אותו? הייתי מבינה אם הייתם לא אוהבים אותו, אבל לשנוא בן אדם שלא פגע בכם ולא מכיר אתכם, זה פשוט מצחיק עד כמה שזה עצוב
אנונימית
את מדברת על זה שהוא אמר על מעריצה שלו שהיא עושה לו בחילה?
יש לי חברה בליברית שהראתה לי סירטון שצילמו מקרוב את מה שקרה והוא לא אמר לה כלום הוא פשוט לא הצתלם איתה כי היא דחפה לו את המצלמה לפנים והוא אמר שהוא לא אוהב כשדוחפים את המצלמה לפרצוף שלו ולא מבקשים פשוט להצתלם
ובכלל תחשבי על זה שיש לו כל כך המון מעריצות ששרופות עליו בקטע מטורף, פשוט בהמות לידו.
הוא לא אוהב גם את כל הקטע שבנות בוכות מהתרגשות כשהן פוגשות איתו או דוחפות לו מצלמה לפנים, בגלל כל ההתנהגות הבהמתית הזאת הוא הפסיק עם מפגשי מעריצים וכל הדברים האלה.
תזכרי שהוא בן אדם עדין, ואני לפחות אישית הייתי מתחרפנת מהתנהגות כזאת.
ואני בכלל לא בליברית שיהיה ברור.
כי הוא אדם נוראי
--
הרבה יותר מדי מינוסים, כמה בליבריות יש כאן?.
לא כל המעריצות שלו הן ילדות חמודות וחינניות שתדעי, חלקן קצת יותר כמו.. בהמות.
לטענתו, כי לא התייחסו אליו בכבוד אנושי אלא כחפץ.
שואל השאלה:
לאחת שרשמה פה "למה לשנוא וזה ומצחיק כמה שזה עצוב" אני לא שונאת אותו. אל תשפטי ככ מהר. פשוט אני לא הבנתי כל כך מה קרה וראיתי רק את הקטע שגסטין אומר למעריצה שהיא גורמת לו לבחילה והוא ירק גם על חלק מהמעריצות בסרטונים אחרים. פשוט לא הבנתי למה ככה להתנהג, וזה די ברור שאם בנאדם מתנהג ככה אז אני לא אפתח אליו רגשות חיבה את יודעת. בסהכ שאלתי מה קרה, נמאס כל הזמן לנפנף ב"שנאת חינם" וכל השיט הזה. אני אפילו לא מכירה אותו איך אני אשנא אותו. שנאה היא מילה יותר מדי חזקה.
אנונימית
תגידי את זה לכל הקנאים.. והחסרי רגישות.
"אל תשפטי ככ מהר" הייתי כבר צריכה לשפוט ממזמן, כי את לא מבינה מה קורה בארץ, את לא מבינה כמה גועל אני שומעת.. וזה על בן אדם שלא עשה כלום
אנונימית
שואל השאלה:
שמעי בואי לא ניתמם הוא כן עשה דברים, לא מעליבים מעריצות ובטח שלא יורקים עליהן כי כמו שהוא בן אדם גם הן. נכון הן בהמות לפעמים, אבל הוא כוכב מאוד מפורסם, והן אוהבות אותו וזה משפיל. זה יכול לגרום לבנות להכנס לדכאון דברים כאלה, לא תאמיני כמה ההורמונים משפיעים בגיל הזה
אנונימית
אני אומרת לך בכנות זה מגיע להן!
שלא יבואו אליו ויגעו בו, זה כמו שתלכי ברחוב וקבוצה של בנות בנים (מה זה חשוב) יבואו ויתחילו לגעת בך
אנונימית
סבבה שהן אוהבות אותו והכל, אבל בחייאת. תשתדלו שלא לקרוע אותו לגזרים. הוא גם בן אדם, לא צעצוע. היחס של המעריצות שלו כלפיו מזלזל אפילו יותר משהו אליהן.
כי מעריצות הן כזה
"אה אה תעשה לי ילד כן גסטין"
נמרחות עליו
אנונימית
אני מניחה שקשה לשמור על קור רוח כשהמון אנשים באים ומנסים לנשק ולגעת בך כיאלו את איזה פרס או יצור שאין לו רגשות
אל תשפטי פשוט, אם לא היית במקום שלו אין לך זכות לשפוט למה ומה הוא עשה.
אנונימית
גם אני הייתי יוצאת מדעתי אם היו רוצים להצטלם איתי (במשך עשר שנים, כל יום כל דקה וכל שנייה) למשוך בי ולרדוף אחריי ודברים מוזרים כאלה. אבל לא, לא הייתי יורקת על מעריצים. אתם יכולים להצדיק אותו כמה שבא לכם, אבל זאת לא סיבה לירוק על אנשים שאוהבים אותך ומעריצים אותך. זה כזאת השפלה לצעוק לו מלמטה ולהפגין אהבה וכל מה שאת מקבלת חזרה זה שמוחטה של רוק. עם כל הכבוד, יש גבולות, גם אם הם מתנהגים כמו בהמות. אם הוא לא יכול להעמיד פנים שהוא לא שונא אותם לפחות, אז שיתעלם מהם אפילו זה יהיה הרבה פחות פוגע ויחסוך הרבה יותר כאב. וגם אם תפנו אליו יפה, מעריצה אחת ראתה אותו בחנות, ביקשה חיבוק והוא עצר אותה ואמר לה "no". כמה קר הוא יכול להיות.
שואל השאלה:
YOU JUMP I JUMP RIGHY? את צודקת לגמרי.
אנונימית
בגלל זה
יופי שזה מציק לו אז שיתעלם נראה לכם נורמלי לירוק על מישהי?
זה שהן מעריצות שלו לא אומר שמותר לו לעשות מה שבא לו
אנונימית
בראיון אחד הוא אמר שלא משנה כמה מעריצים יאהבו אותו הוא מרגיש לבד בתוך עצמו כנראה בגלל זה, מינוסים יתקבלו בברכה.
תכלס, הוא בן אדם דוחה.
לא אכפת לי כמה מינוסים אני אקבל אני אגיד את דעתי.
יש הרבה מאוד מפורסמים בעולם, ולכולם יש הרבה מעריצים, נגיד יש כמה שחקנים שאני עוקבת אחריהם אישית ורואה כמה אכפת להם מהמעריצים שלהם, מצטלמים איתם, מעלים אותם על במות, כותבים עליהם פוסטים וכו...
כי תכלס בלי המעריצים שלהם - הם כלום. המעריצים הם אלו שצופים בסרטים שלהם וקונים את הדיסקים שלהם ובעצם מביאים להם את הכסף שלהם, העוקבים שלהם, הפרסום שלהם, ההצלחה שלהם וכמובן - התהילה שלהם.
לדעתי המינימום שאפשר לעשות זה לתת יחס הוגן למעריצים.
מעריצה של ג'סטין ביבר אוהבת אותו בכל ליבה וחושבת עליו כל היום וסופסוף מזלה התמזל והיא רואה אותו ברחוב ועכשיו היא לא יכולה אפילו לקבל תמונה? זה לא נשמע לכם קצת אגואיסטי?
נכון שזה מעצבן שאי אפשר ללכת ברחוב בלי שיבקשו ממך תמונה, אבל כל מפורסם לקח על עצמו את זה שכבר לא תהיה לו את האנונימיות שהייתה לו קודם.
וזה לא שיש רק דברים רעים בתהילה הזאת כמו "הקושי" להצטלם עם המעריצים והפפראצי "המציקים" - בזכות כל זה הוא טחון איזה מיליארדר או מיליונר לא יודעת מה, מצליח בטירוף, שמלא מלא אוהבים אותו ומוכנים למכור את אמא שלהם בשביל תמונה איתו (טיפה הגזמתי אבל הבנתם) ובכללי חיים דבש.
אז אני ממש לא מצדיקה את יחס שלו למעריצים, תודה לאל שיש מפורסמים שבאמת מעריכים את המקום שנמצאים בו ומבינים שלולא המעריצים הם וכל הכסף וההצלחה שלהם יעלמו.
ובאמת שיש מפורסמים שגם אוהבים את מעריצים שלהם שזה בכלל כיף.
מינוסים? לכו על זה בליבריות.
לא בליברית וג'סטין מבין שבלי המעריצים הוא לא היה מגיע לאן שהוא מגיע.
ואני גם יכולה בקלות להשוות בין ג'סטין ביבר לבין שחקן מפורסם אחר. זאת לא השוואה הוגנת.
זה ברור שבתור שחקן מפורסם יהיו אנשים שיאהבו את אותו שחקן ומידי פעם יבקשו חתימה או תמונה איתו אבל לא עד גבול הטירוף, ואם זה מידי פעם אז הוא מסוגל לרסן את עצמו גם אם עובר עליו יום לא משהו לכי תדעי למה, אבל הוא עדיין יהיה מסוגל להתייחס בצורה מכבדת למעריצים שלו כי הם לא מטריפים אותו.
לעומת ג'סטין ביבר, שהוא זמר ממש מפורסם, שבטח מעריצים ממש עוקבים אחריו למקומות, בניסיון להשיג תמונה או חתימה, כל היום, כל יום, בכל מקום. (אז מה אם הוא מפורסם, זה אומר שמותר לעקוב אחריו לכל מקום שהוא הולך? אין לו זכויות בסיסיות של אזרח? בטח שכן)
רק תתארי לעצמך סיטואציה כזאת.
את, סתם באלך ללכת להתחדש קצת, אז את הולכת לחנות כלשהי לקנות בגדים ולהתחדש, כל מה שאת רצית זה ללכת לקנות בגדים, למדוד פה ושם בגד, סתם ליהנות קצת, במקום זה את מקבלת מעריצות מטורפות שמנסות לתלוש ממך את הבגדים וצורחות כמו מטורפות ורק מנסות לגעת בך, פה ושם כאלה שצורחות לבקש חתימה או תמונה, אחרות עוד שנייה מתעלפות מלראות אותך.
זה מחמיא בהתחלה, אבל תתארי לעצמך שבכל מקום שתלכי אליו יקרה משהו כזה, וכל מעריצה חושבת שאת רכוש שלה. על כל אחד עובר לפעמים יום רע, איך לדעתך תתמודדי עם דבר כזה בזמן שעובר עליך יום רע? הרי כל מה שאת רוצה לעשות ביום רע זה לברוח למקום הבטוח שלך, להירגע קצת, נכון? אז זהו שג'סטין ביבר בתור ג'סטין ביבר לא ממש יכול, כי יש לו מעריצות מטורפות שפשוט לא עוזבות אותו.
כשמעריצים אותך זה נחמד, כל עוד זה לא נגיע לגבול הטירוף.
חיים דבש הא? לכו כולכם תיחיו בתור ג'סטין ביבר יום אחד ואז תשפטו אותו.
אנונימית
אני מעריצה את גסטין ממש ואוהבת אותו מאוד בליברית... אני לא יגיד שהוא לא עשה דברים נוראיים ולא מכבדים אבל הוא השתנה ועכשיו הוא בן אדם טוב יותר יש מעריצות שהוא לא מסכים להצטלם איתם כי הם מתנהגות כמו בהמות ומתנפלות עליו ועושות דברים לא מכבדים אבל אם נגיד מישהי תבוא ותבקש ממנו תמונה בלי להתנפל הוא יסכים ויכבד את זה שהיא מבקשת ממנו ככה.
וואי עניתי אחרי מלא זמן אופס