21 תשובות
זה נכון /:
ויכול להיות שגם אני פגעתי בטעות אז סליחה אם פגעתי במישהו/ מישהי מכאן
וואי כן מביאים לי תעצבים. על מי אתם בדיוק עושים פוזה?
שואל השאלה:
שמחה שזאת לא רק אני שחושבת ככה...
זה באמת מעציב לראות שכביכול באתר שמתייעצים בו יש המון ירידות על אחרים.
אנונימית
מסכימה איתך אני גם מרגישה אתזה, וטוב שהעלת את הנושא הזה כי לא פעם ולא פעמים בגלל הקטע הזה אנשים שאני מדברת איתם פה אמרו לי שהם מתביישים לכתוב אפילו מסר בחברים לעט כי הם מפחדים שמישהו יצחק עליהם, ירד עליהם או ישפוט אותם, ובאמת יכול להיות שמי שעושה אתזה לא שם לב אבל באמת תיזהרו אתם לא יודעים מה מילה אחת שלכם יכולה לעשות לבן אדם וכמה זה משפיע עליו, אתם לא רוצים לקחת את ההרגשה הרעה הזאת על עצמכם, כי זה באמת לא נחמד.
סליחה, לא שמתי לב לזה. גם אם הכוונה שלי זה לא לפגוע אז אני צריך לחשוב פעמיים.
תודה לך

סליחה.
אני כל כך איתך.
חבל לי שאנשים מבזבזים את הזמן שלהפ בלשנוא ולרדת על האחר.
כולנו בני אדם, למה להוריד לאחר את הביטחון ולהוריד ממנן? במקום לעשות לו טוב?
עצוב לי שזה מה שמעניין את כולם, עצוב לי וחבל לי.
שואל השאלה:
אני לא מדברת ספציפי על אף משתמש למרות שיש כאן כמה שנראלי כל מה שהם עושים באתר זה לרדת על אחרים.. אם כל אחד ישים לב למה שהוא עושה ויקח אחריות על התגובות שהוא רושם האווירה פה תהיה פחות מגעילה. אנשים באמת מפחדים לשאול שאלות כדי לא לקבל את התגובות האלה של ה"שוב פעם השאלה המטומטמת הזאת?" וכל התגובות המגעילות האחרות. לא איכפת לי כל כך מסטיפס זה לא כל החיים שלי, אפילו לא קרוב, אבל אני מציעה לאנשים פה להתאפס על עצמם ומהר כי זה פוגע. מה יוצא לכם מזה? עוד לייקים? עוד הערצה מכמה אנשים?
אנונימית
לגמרי מסכימה
מסכימה לגמרי, זה מסוג הדברים שכתבתי בשאלה בקישור:
מסכים.
זה בעיקר קורה בדיונים פה.
אני לא הרגשתי שהתנשאתי על מישהו אבל גם אם מישהו הרגיש כך-מצטער.
אין לי מילים לתאר כמה אני מסכימה.
אני בדיוק יצאתי מהאתר Fxp כי חשבתי שזה אתר נורא פוגעני. האתר הזה פוגעני באותה מידה ואפילו יותר.
הרבה משתמשים פה מנסים להוכיח משהו, מתיימרים בעיקר וזה בלתי נסבל. והעובדה שהם מקבלים על תגובות מגעילות שלהם פלוסים מחליא לי את הצורה. פתאום להיות תוקפני ומגעיל זה מגניב. הייתה פה שאלה על מישהו שביקש חוות דעת על החדר שלו וכמעט כולם שם ירדו עליו כי התמונה כללה גיטרות. הגיע הזמן לעשות חשבון נפש אהובים.
וואו כל כך! גאה שהעלת את זה!
אהבת חינם לא תזיק לאף אחד!
נכון במיוחד האתאיסטים
שואל השאלה:
בדיוק חשבתי על המקרה הזה עם החדר אבל כמובן שיש עוד הרבה מקרים מגעילים שהיו פה. אז מה אם הוא שלח תמונה שלו ושל הגיטרה שלו בחדר בגלל זה צריך לתקוף אותו עם תשובות כל כך מגעילות? אם אין לכם משהו חכם להגיד אז פשוט אל. אל תגרמו לאנשים פה להצטער על זה שהם נכנסו לסטיפס, זה לא הכוונה של האתר ולא משנה כמה שדרוגים וחידושים יעשו באתר הזה, הוא ישאר זוועה רק בגלל אותם אנשים שגורמים לאווירה פה לרדת.
אנונימית
אני בהחלט מסכים איתך. אנשים חכמים וחזקים מאחורי המקלדת, יודעים להשפיל אחרים. זו תכונה מגעילה בעיניי ואת צודקת במאת האחוזים. מסכים איתך בכל מילה.
לא חסר
מסכימה לגמרי.
המון משתמשים מרשים לעצמם להתנהג אליי כאילו אני ילדה בגן שלא מבינה כלום בגלל הגיל שלי.
אין לי דעות? אני לא יכולה להביע את עצמי? עד עכשיו עזרתי לדי הרבה אנשים.

מה אני אגיד. שילכו לחפש חברים לרדת עליהם.
נכון מאוד.
דרך אגב, אני מאוד דעתנית לפעמים אז סליחה אם פגעתי...
Kכן, אני מסכים איתך שיש כאלה מקרים.
מסכים באופן מלא יש פה מלא אנשים שחושבים את עצמם משהו מיוחד בזמן שהם בדיוק ההפך אבל ככה זה רוב האנשים פוגעים משפילים מגעילים הם מקבלים הערצה כי אנשים חושבים ניראה לי שהם מצחיקים מישהו בזמן שהם לא
מסכימה איתך. אני בטוחה שכל אחד עושה או עשה את זה לפחות פעם אחת בלי לשים לב אפילו ולצערי זה קורה גם בחיים מחוץ לסטיפס. צריל להסתכל על הצד החיובי של האנשים הנחמדים :)
אנונימית