15 תשובות
שואל השאלה:
15 ומשהו... אנחנו באותו הגיל
אנונימית
אידיוט
תשכחי ממנו כמה שיותר מהר יהיה לך ככה יותר טוב
וואו איזה חי בסרט.. תנסי לא לחשוב עליו, פשוט לשכוח מכל מה שקרה ולהעסיק את עצמך בדברים אחרים. את לא שווה אותו הוא סתם דפוק ויש לך מזל שגילית את זה עכשיו ולא מאוחר יותר.
דפוק, את הרבה יותר טובה ממנו, שחררי, ותמצאי מישהו ברמה שלך, הוא ממש כלום לעומתך אם הוא מדבר ככה
ילד דפוק, תשכחי ממנו אני בטוחה ב1000% שתמצאי מישהו הרבה הרבה יותר טוב מהחלאה הזאת
הוא מתנשא ומגעיל וחיי בסרט, אל תתייחסי. תמשיכי הלאה, לפחות עכשיו את יודעת שהוא לא שווה כלום ושהאופי שלו דוחה, כמה שיותר מהר יותר טוב. אני בטוחה שאת מקסימה, ויום יבוא ואת תמצאי את האדם הראוי לך, אם כבר את יותר מידיי טובה בשבילו!
תאמיני לי שעדיף
ככה לא הייתי יוצאת עם ילד זבל שעף על הזין של עצמו:)
חסך לך את המאמץ בלנסות להכיר אותו אפילו
אנונימית
את מקסימה ומהממת וכל הכבוד על האומץ צריך הרבה בשביל לומר את זה. הוא סתם דפוק וטוב שגילית את זה עכשיו מאשר שיהיה מאןחר מידי. את כל כך הרבה יותר ממנו מכל הבחינות. אני בטוחה שאת תמצאי מישהו אחר פי אלף יותר טוב ממנו, מגיע לך הרבה יותר.
ולבינתיים תעסיקי את עצמך בדברים אחרים תשמעי מוזקה שאת אוהבת, תצאי אם חברות, תקראי ספר, תראי סדרה או סרט שרצית.
אני בטוחה שתצליחי לשכוח ממנו בלי שתשימי לב.
בהצלחה נסיכה.
מה אתם מקללים את הילד
תחשבו עליכם הולכים, ופתאום מגיעה ילדה שאתם לא הכי מכירים וגם אם כן, אתם בכלל לא חושבים עליה. ואז היא אומרת. שהיא מאוהבת בכם. מה הייתם עושים? כנראה נדהמים, בקטע של "מי זאת המוזרה הזאת שנפלה עלי?!"
כן, הוא הגיב לא טוב, אבל רוב הסיכויים שזה מההפתעה. לא צריך לקפוץ על אנשים ככה.
כנראה סתם דביל וסתם בזבזת את זמנך בלאהוב אותו. הוא בכלל לא שווה את זה שתבכי עליו ותיהי בגללו בדיכאון. אני ממש מכירה את תחושת הריקנות הזאת, קרה לי משהו מבאס עם הקראש והייתי כל כך ריקה ולא נרדמתי בלילה אבל אז לקחתי את עצמי בידיים ונהנהתי עם עצמי, ראיתי מרתון של סדרה שאני אוהבת, נשנשתי קצת ולא ירדה לי אפילו דמעה אחת ואפילו ממש נהנתי. תזמיני כמה חברות, תהני איתן תעשי משהו שאת אוהבת ואל תחשבי על זה. כל דקה שאת חושבת עליו לא שווה את זה! אני בטוחה שאת מדהימה והרבה יותר שווה מהאפס הזה.
Doctor who bitches, "כן, הוא לא הגיב טוב"
זהו. סוף תשובה. הוא לא הגיב טוב.
יש דרך להגיד דברים. אם מישהו מסוגל לומר לילדה שבאה, התוודתה אליו ואמרה לו מהלב שהיא אוהבת אותו, אם הוא מסוגל ללעוג לה לצחוק עליה ולהשפיל אותה אחרי שהיא אזרה אומץ לומר לו את זה, מגיע לו קללות. זה טראומה. זה מוריד את הביטחון שלך. נראלך לילדה הזאת עכשיו יהיה אומץ להגיד לקראש הבא שהיא מחבבת אותו? מקווה שכן, אבל הרבה פעמים דברים כאלה מורידים אותך ישר למטה.
מותר לו לדחות את אהבתה, אבל יש דרך ויש איך לעשות את זה בלי לגרום לה לבכות. אפשר להגיד לה שזה ממש אמיץ מצדה, אבל הוא כרגע לא מעוניין במערכת יחסים, או להגיד אולי עדיף שנכיר קודם וננסה, כי זה דיי פתאומי. והכל אפשר לעשות בחיוך ואדיבות ובנחמדות. להראות שאתה בן אדם טוב. לגרום לילדה המסכנה שרק רצתה להוציא את זה כבר החוצה, להרגיש שזה בסדר, והיא לא צריכה להרגיש רע עם עצמה.
אישית, שאלות כאלה מעציבות אותי ורק מעצימות את החרדה שלי. איך אי פעם אני אוכל לגשת לקראש שלי? מה אם הוא טיפוס מגעיל כמו זה? זה מפחיד ובתור מישהי עם חרדה חברתית, אם מקרה כזה היה קורה לי הייתי ממש ממש עצובה.
אנונימית
אוקי... אסביר לך משהו לגבי החיים -
בחיים לא מספרים למישהו סתם פתאום שאת אוהבת אותו.
בהנחה שאתם לא כאלו קרובים במיוחד...

אם את דלוקה על בחור את צריכה ליצור איתו קשר ידידותי כדי שזה יאפשר קשר יותר רציני.

את לא יכולה סתם ככה פתאום לבוא לאדם ולהגיד לו שאת אוהבת אותו. זה מלחיץ וגם מטריד...

גם כשבחור מתחיל עם בחורה (או ההפך) ישר אומרים שאוהבים? לא! כי זה פשוט לא מתאים.

לא ההייתי קוראת לזה אומץ אלא טיפשות.

אם אתן כולכן רוצות להתקרב לקראש שלכן אתן צריכות לדבר עמו על תחומי עיניין שונים ואף למצוא תחומי עיניין משותפים. למשל מוזיקה.. סרטים... אוכל. רק ככה בונים קשר. אז שאתם מספיק קרובים צריך לרמוז ולהתחיל לעבוד על זה...

התגובה שלו אכן לא הייתה במקום והוכיחה את אישיותו. זה רק מוכיח שלא פונים בכזאת ישירות לאדם שאתם בקושי מכירים.
אנונימית
זה החרא שאת מתאהבת בו?! מגיעה לך שווה! תעסיקי את עצמך! תפגשי עם חברות ותראי עם הזמן זה יעבור! לא מגיע לו שתתאבלי עליו ככה.. אם את צריכה עזרה תדברי איתי בפרטי.
סתם חרא שכחי אותו
לכי עם חברות לבלות ואל תתני לו להרוס לך תצאי להנות מהחיים
אולי תכירי אפילו משהו חדש
קרה לי גם משהו קצת דומה אתמול קיבלתי התקף חרדה בגלל החרא הזה אבל אני הרבה יותר בסדר עכשיו
אנונימית
שואל השאלה:
אני והוא היינו קרובים, היה לנו תמיד כיף ביחד ואת הצחוקים שלנו, אחרי שאמרתי לו את זה והוא דחה אותי בדרך הזאת פשוט התרחקתי ממנו בכל אפשרות.
אני ממש מובכת מכל העניין, אבל אני לא מצטערת. אני לא מצטערת שאמרתי מה שאני מרגישה.
ותודה לכל אלה שתומכות בי פה (:
ולאלה שאומרות שלא היינו בקשר וזה סתם ככה, אז כתכבתי את ההסבר בשבילכם בעיקר.
אנונימית