8 תשובות
שכל הכבוד לו! ואם הוא יכול כל אחד יכול.

אגב מה זה מאוחר לגילו?
מוטב מאוחר מאי פעם.
לכל אחד יש חולשות. מי שמתמודד מול חולשותיו, ובטח אם הוא מצליח, הוא בן אדם שראוי לכל הערכה.
כל הכבוד לו שהוא גם בגיל מאוחר מרגיש שיש תקווה ואפשר לקדם את החיים!
זה נותן כל כך הרבה השראה וכח לאנשים מבוגרים שלא מאמינים שזה אפשרי.
זה כל כך אמיץ ו וואו בעיני.
שואל השאלה:
תודה.
החליפו לי בשאלה את התמונה של הזיקוקים ואין אפשרות עריכה לתמונה. והוסיפו "גיל מבוגר"..
אנונימי
שאף פעם לא מאוחר מידי.
שפשוט יזרום ויהיה בעשייה והוא יכול להצליח יפה
(ולא ינעל על העבר)
כל זמן שיש לך דרייב לעשות שינוי בחיים, אתה לא מבוגר מידי! אין גיל ללימודים ואין גיל להסבה מקצועית. יש אפילו תחומים שבהם הגיל יכול להיות לך ליתרון דווקא. הניסיון שאתה מביא איתך בחיים לעיתים יכול להיות לך לעזר.

לא יודעת מה מעניין אותך ויש מלא תחומים מעניינים שרובנו לא נחשפים אליהם בכלל או שמראש אנחנו סוגרים לעצמנו את האפשרות כוון שמסיבה כזו או אחרת אנחנו חושבים שזה לא מתאים או שמאוחר מידי לתחום הזה, אולם בשורה התחתונה, הכי טוב זה פשוט לנסות ולהיות כמה שפחות שיפוטי ולבדוק!

קח למשל את תחום הטלוויזיה. מישהו בכלל יודע שיש היום בתי ספר למקצועות הטלוויזיה? רובם עדיין שבויים בקונספציה שצריך ללמוד לפחות תואר ראשון בתקשורת כי אם לא, אז כנראה שאין לך סיכוי בעולם הזה. אז טעות!

אני אישית מכירה את בית הספר לטלוויזיה של רשת, שבו ניתן ללמוד מגוון רחב של מקצועות מעניינים ומרתקים, בין אם אתה איש של במה או בין אם מתאים לך יותר להיות מאחורי הקלעים, ואתה לא צריך ללמוד עכשיו 3 ויותר שנים בכדי להסב את התחום שלך לכיוונים הללו.

שוב, יש בתי ספר מקצועיים רבים. בית הספר לטלוויזיה הוא רק מקום אחד שאני מכירה באופן אישי ושיצר לי ולרבים מחבריי שינוי אדיר, אבל הרעיון הוא שיש הרבה אופציות ולא צריך לחשוב שלילי. להיפך, יש לפתוח את הראש ולבדוק עוד ועוד עד אשר מוצאים את מה שמתחבר.

בהצלחה!