13 תשובות
כן, המטען הגנטי שלהם יהיה זהה, ומבחינה גנטית הם יהיו אחים.
די בטוח שלא
לא, לכל תאום יש את המטען הגנטי שלו, יש לכל אחד מהם גנים מסוימים שהם יעשו אבל לא מחייב שהם נמצאים עליהם מה שיכול לעבור בתורשה לילד
חוץ מזה הם לעולם לא יוכלו להיות אותו הדבר, הקטע התאומים זה שהם ביחד ברחם, הם נוצרים מהתחלה ביחד ובגלל זה הילדים לא יוכלו להיות דומים לגמרי
שאלה יפה!
אבל לא כי כל תאום יש לו גנטיקה משלו
לא, החלוקה של הכרומטידות בזמן המיוזה היא אקראית לגמרי- אז רוב הסיכויים שהמטען הגנטי שיהיה בהפרייה יהיה אקראי ולא מה שאת חושבת.

רוב הסיכויים שלא הבנתם כלום, אז התשובה בקיצור היא:
לא.
#מגמת_ביולוגיה
לא
זה כמו שתשאלי אם זוג הורים מביאים 2 ילדים הילדים יראו אותו דבר? לא. איך? הרי זה עדיין אותה אמא ואותו אבא אז איך אחים יוצאים שונים? כי זה פשוט כל פעם משהו אחר זה כמו הגרלה כזה.
אנונימית
זה תלוי.
בהכנסת ההריון יש שתי אפשרויות לתאומים: או שיש שתי זרעים ואז התאומים לא זהים, או שיש זרע אחד שבמהלך השבוע/שבועיים הראשונים מתפצל לשניים ואז התאומים זהים.
אם התאומים והתאומות לא זהים הסיכוי שהילדים יהיו זהים מאוד מאוד נמוך.
אם התאומים כן זהים יש סיכוי אבל גם הוא נמוך.. יכול להיות שילד אחד יקבל יותר גנים מה אמא ואחד יותר מהאבא, יש הרבה סיבות..
לא. סטטיסטיקות וזה
גם אם זה נקבה לזכר שמגיעים ילד ואז עוד פעם מביאים ילד אז לא חובה שהילדים יצאו אותו הדבר. מעבר לזה שתאומים אומנם מאוד דומים לפעמים אבל עדיין יש בהם דברים רבים שונים. למרות שסביר להניח שהילדים האלו יהיו דומים תאוריה נחמדה (:
לא.
כן. הם יהיו דומים אבל לא בדיוק אותו הדבר.
הסיכוי הוא גבוה שהם יהיו דומים מאוד.
יש לנו מקרה כזה ביישוב. ולא הם לא יהיו זהים...