9 תשובות
רק אם תוודאי שיש מה לעשות.
נניח לאכול/סרט משהו כזה.
בהצלחה.
לא חושב, היום אי אפשר לסמוך על בנים... (גם לא על בנות) וואלה גם לא על המשפחות שלהם.. קיצר אי אפשר לסמוך על המין האנושי ככה שתצטרכי להכיר אותו וא המשפחה מספיק בשביל לתת את הצעד פנימה לבית שלו
אני מציעה שלא, הרי אתם עדיין לא מכירים אחד את השני.
גם אם את סומכת ב100% על אותו האדם, לא ניתן לדעת. רצוי שהפגישה הראשונה תהיה בחוץ, ורק לאחר כמה פגישות תלכו לבית שלו אם הקשר ימשיך.
לדעתי אם עדיין אתם לא מכירים עדיף שתצאו ביחד לאנשהו.. תטיילו.. תלכו לסרט או משהו.. ואז אחרי שתכירו אחד את השני.. את תרגישי בטוחה יותר ובנוח לבוא אליו.. אלא אם כן את מרגישה בנוח כבר בפעם הראשונה אז בכיף..
אני חושבת שלא קודם כל לפני הכל זה מוציא אותך די זולה על הפגישה הראשונה לבית דבר שני את לא מספיק מכירה את הבנאדם את הרצונות שלו ממך לבוא אליו סתם ככה יכול לסכן אותך בצורה מפחידה תפגשו 4-5 פעמים בחוץ כזה (מקומות ציבוריים) שיש בהם אנשים תדברו קבוע תכירי אותו יותר ואז זה כבר יהיה יותר בסדר וגם אז את צריכה להזהר לדעתי אפילו זוגיות של שנתיים יכולה להגמר באסון אם זה אונס או לא רוצה אפילו לחשוב על עוד דברים בכל מקרה.. מציעה לך לא.
כן. אם את רוצה להאנס אז בכיף
פבישה ראשונה רק ב*קניון* בתוך הקניון
לא, לכו למקום ציבורי. לכי תדעי מי הוא בכלל ואם הוא איזה אנס או משהו.
לא.
הוא יכול לאנוס אותך.

ממליצה פגישות ראשונות רק במקום ציבורי.
ממש ממש לא אבל ממש לא.
בחיים לא.
בכל גיל, בכל דייט ראשון, אף פעם לא!
תיפגש במקום ציבורי, אם הוא אמין ונחמד אז תעשו עוד דייט במקום ציבורי ואם הוא ממש חמוד אז רק בדייט שלישי *בבית שלך* ושההורים שלך יהיו בבית, דייט רביעי בית שלו!
באותו הנושא: