27 תשובות
חרא אחושרמטה
במסיבה
אל תעשו את הטעות הזו בחיים.
תחכו זה יגיע
נוראית.
התביישתי כ"כ אז כל פעם שהוא ניסה לנשק אותי אמרתי "רגע" "לא עכשיו" "טוב נו... לא! שניה! תכף!" ואז הוא כזה "שקדיה, זה רק נשיקה, אני לא רעב" ואמרתי לו "טוב בוא נלך למקום שקט יותר".. הלכנו למקום שקט יותר, חשוך יותר, לא ראיתי כלום אז כל שניה בעטתי בחצוצרה שלו ובו.. ואז.. נשיקה. אחרי כל זה עוד הוספתי ואמרתי "אוי יצא נוראי, בוא שוב"

מסקנה- אל תהיו ביישנים.
אנונימית
מגעיל הנשיקה הראשונה שלי הייתה צרפתית
מגעיל הנשיקה הראשונה שלי הייתה צרפתית אבל אז כבר יותר טוב
אנונימית
לא הייתה חח. אני רואה את כל התשובות פה ומקנאה.
שלי הייתה דווקא ממש סבבה יחסית לפעם ראשונה. כמובן שאחריה היו טובות יותר אבל היא לא הייתה לי נוראית בכלל (:
זה היה כל כך קיטשיXD
הייתי אצלו וראינו סרט... יותר נכון הסרט סתם התנגן ברקע ופשוט לא הפסקנו לבהות אחד בשנייה ואז הסטנו לשנייה את המבט, הייתה סצנת נשיקה ואז הוא התקרב אליי ונישק אותי^-^
היה מדהים כל כך חיכינו לרגע הזה אנחנו ידענו שאנחנו הולכים להנשק אז הלכנו למקום קצת רחוק מכולם ואז הוא כזה הסתכל לי בעיניים החזיק לי בראש ופשוט התנשקנו נשיקה ארוכה ואז אחרי זה התנשקנו נשיקה צרפתית והיה פשוט מושלם אחריי זה היה מזה מביך ובאותו יום הוא זרק אותי בטענה שהוא לא הרגיש כלום בנשיקה הזאת
אני קוראת את התגובות ומופתעת. בדרך כלל נשיקה ראשונה זה אחד מהרגעים האלה שלא שוכחים אף פעם. לא משנה, בכל אופן. הנשיקה הראשונה שלי הייתה מדהימה. זה היה עם החבר הראשון שלי וזה היה בערך בחודש השלישי שלנו ביחד. וזה היה לפנות בוקר - בלילה לבן של התנועת נוער שבה שנינו. ישנו ביחד בשק שינה ושמענו שירים ובדיוק התנגן השיר שלנו "אחרי כל השנים - עומר אדם" והוא אמר לי "אני יכול לנשק אותך?" כי כבר כמה פעמים לפני שהוא ניסה ואני הזזתי לו את הראש או לא רציתי. ואמרתי לו "תעשה מה שבא לך".. אז הוא נישק אותי. וחייך ואמר "עשיתי מה שרציתי"
בסוף היינו ביחד שנתיים. ועכשיו אנחנו אקסים
אנונימית
מביכה ברמות, היינו אצלי בבית והתכרבלנו וראינו סרט ביחד, יצא מצב שהסתכלנו אחד על השניה ואף אחד מאיתנו לא התנשק עדיין אז לא היה לנו ניסיון, הוא לא ידע מתי ואיך וראו עליו שהוא רצה ממש לנשק אותי. פשוט אמרתי לו "תנשק אותי כבר" והוא פשוט בלע אותי.. היינו ביחד חצי שנה ולמדנו ביחד עם הזמן איך להתנשק..
מדהימה. היינו בבריכה ציבורית עם עוד כמה חברים, החברים שלנו הלכו החוצה ואנחנו נשארנו, צחקנו קצת ואז הוא ניסה לדגדג אותי כי אני ממש רגישה לדגדוגים. אז הוא צלל למטה ודגדג את כפות הרגליים שלי, אני שחיתי הצידה והוא משך אותי אליו ונישק אותי.
אנונימית
למרות שהאדם איתו התנשקתי היה חרא, הנשיקה הייתה מדהימה.
תודה לו שלפחות אין לי איזה זכרון מגעיל ממנה.
מדהים. לפחות ככה אני מדמיינת אותה כשהיא תקרה יום אחד ;-;
מה הקטע בלהגיב על שאלה אם לא התנשקתם? הבנת הנקרא..

בכל מקרה הנשיקה הראשונה שלי הייתה מצויינת עם הבן זוג שלי ואנחנו ביחד כבר 3 שנים :)
אנונימית
וואו.
לא ציפיתי לזה כל כך אבל הייתה לי הרגשה שזה יקרה באותו יום שזה קרה, הלכתי אליו לבית והיינו בחדר לבד והתנשקנו וזה היה פשוט וואו. אין לי מילים איך לתאר את זה:)
אחר כך נפרדנו: ( אבל הנשיקה הייתה פשוט מדהימה;)
וכן אני קטנה..
הייתי קטנה ונישקתי את אחי הקטן בשפתיים.
..
מה היה לא בסדר איתי!?
אנונימית
מדהימה.
מזלי שחבר שלי מהמם, והסכמנו ביחד שנתנשק מתי שאנחנו מוכנים.
אנונימית
לא לגיטימי אבל היא הייתה ממש טובה.
מזעזעת. נוראית. מגעילה.
ממש לפני שנה בדיוק. חח זה בא יותר מהצד שלי כי תמיד אמרתי לו שאני לא רוצה וזה ואז זה כזה הפתיע אותו... הייתה סבבה אבל אלו שבאו אחר כך כך היו הרבה יותר טובות
אנונימית
צרפתית. לא היה משהו, חברה שלי התקשרה באמצע וביקשה שיעורי בית, וזקן פדופיל שטייל עם הכלב שלו בהה בנו.
אחריו היו יותר טובים. זה בטוח.
מדהימה, מוזרה
מוזרה אבל כיפית
אוקי זה הלך ככה.. עלינו לגג של הסנטר, שתינו רעדנו מקור.. בואו נגדיר את זה כך.. לא שיא הניקיון שם (קונדומים ופדים זרוקים בכל מקום), אבל אני אוהבת את המקום הזה.
בקיצור ישבנו שם על הנקודה הכי גבוהה, בחושך, בקור... היא ביקשה ממני לראות את החתכים, כי היא ידעה ששוב עשיתי לעצמי משהו.. לא רציתי להראות לה.. זה היה לב..
אז פשוט ישבנו שם... שתינו רצינו את הנשיקה הזאת והיינו מובכות ואז זה פשוט קרה וזה היה שונה ממה שדמיינתי בקטע של נשיקה (בקטע טוב) וזה היה מקסים וממש כיף... מפה לשם היא לא אוהבת אותי יותר כבר כמה שבועות/ חודשים ;-;
בכל הכנות מזעזעת. כמעט נאנסתי באותו יום אז... אפשר להבין כבר שזה לא היה מדהים או אפילו מתקבל על הדעת.
אבל הנשיקה השנייה הייתה מושלמת. אני ומי שהיום חבר שלי היינו בתהליכים להכיר אחד את השנייה (אנחנו אנשים מסובכים) ובפגישה השלישית שלנו התכרבלנו והיה קפוא ואז הוא הלך לשבת על ספסל שמספיק רק לבן אדם אחד (רציני זה היה פשוט ספסל כיסא) ואני ישבתי על הרצפה והוא אמר לי לבוא לשבת עליו אז ישבתי עליו כמו שמחזיקים תינוק כזה והשפתיים שלנו נגעו ולא ידעתי מה לעשות בהתחלה אז נשארו ככה כמה דקות ואז אמרתי לעצמי כזה "טוב נו יולו מקסימום הוא בכלל לא ידע שאנחנו בסיטואציה הזאת ואז תהיה לי עוד פדיחה) אז התחלתי לנשק אותו וזהו חח.
למרות שבמהלך הנשיקה בטעות נישקתי לו את האף והוא נישק לי את הסנטר ולא שמנו לב קיצר עקומים.
אנונימית
נפגשנו אחרי 3 חודשים שדיברנו, הלכנו לסרט של קומדיה רומנטית ואז הוא שם לי יד על הרגל והסתכלנו אחד על השני (נשמע קיטשיי) ואז הוא אמר אני אוהב אותך.. אפשר? (כאילו לנשק אותך) ואמרתי אם אתה חייב בצחוק כזה וזה קרה וזה היה דקה כזה מדהימה.
ואז התביישתי
זהו ועד עכשיו יחד
אנונימית