4 תשובות
שבטעות טרקתי עליו דלת על הפרצוף
גנחתי באמצע נשיקה:/
אני כאן עם חברה אז ככה-
1. אני והוא מתאמנים ביחד וקניתי בידיוק חזיית ספורט חדשה עם ריצרץ באמצע, עכשיו עזבו את זה שבאתי עם חולצה לבנה שקופה וראו את כל החזיה, נפתח לי הריצרץ פעם אחת באמצע האימון ופעם אחת לפני, ובפעם לפני רצתי לסגור את זה בשרותים ליד המראה עם חברה והוא בכוונה בא פתח תדלת וראה אותי עם חזיה.
2. אמא שלו קוסמטיקאית. היא הקוסמטיקאית שלי, בפעם האחרונה, איך שנכנסתי אני רואה אותו על הספה שוכב מדבר בטלפון ופשוט מגרבץ. איך שהוא ראה אותי הוא נהיה אדום מהבושה והתיישב.
3. לא היה לי סיסמא באותו זמן, הוא פשוט לקח לי את הטלפון נכנס לגלריה וראה תמונות שלי עם חזיית ספורט ששלחתי לחברות, מביך.
4. אני וחברה שלי שנה שעברה הלכנו יחד לבית ספר ואני יכולה להשבע שכשהסתכלתי הוא לא היה, ריכלנו עליו. פתאום אני רואה אותו עומד מאחורי ממש צמוד אלי וכאילו דיברתי על כמה הוא חתיך וכמה שאני אוהבת אותו.
5. שוב, אמא שלו הקוסמטיקאית שלי, היא הסיעה אותו לבית ספר ופשוט עצרה להגיד לי שלום. הוא הובך אני פחות.
6. הוא גר בבית פרטי, וגם חברה שלי, המרפסות שלהם מצתלבות והיא עשתה לי בכוונה ופשוט זרקה למרפסת שלו כדור. היא הוציאה אותי ואמרה לי את לא חוזרת בלי כדור. אז הלכתי והוא לא היה בבית, אבא שלו הכניס אותי ואבא שלו אני ואח שלו החורג התחלנו לחפש. בסוף מצאנו ואיך שיצאתי מהבית שלו אני רואה אותו במונית חוזר הביתה. הוא היה ממש בשוק בקטע של מה את עושה בבית שלי. והנהג מונית פשוט עצר לידי פתח חלון הצביע עליו ואמר הנה ***.
7. נכנסתי לחדר הלבשה אחרי אימון בזמן שהוא התקלח.
8. קיבלתי מכה באף והייתי צריכה לשים קרח. הייתי נראית כמו ציפור והוא ראה אותי.
9. זה קרה עם חבר- התנשקנו ואמא שלו נכנסה לחדר.
10. עם חבר- אחותי איתו בבית ספר והיא פשוט נכנסה לכיתה ושאלה מי זה ***?
11. לימדתי אותו לעשות טוורק.
12. הוא עבר בדיוק שעשיתי טוורק.
13. ישבתי עם חברות קרוב לבית שלו והוא וחברים שלו הצטרפו. אמא שלו פשוט יצאה והתחילה לדבר איתי ובסופו של דבר החליפה איתי מספרים והוא ככ התעצבן.
אנונימית
הוא שפך עלי בטעות בקבוק עם מיץ.. יש לי מזל שהייתי עם גינס כהה וזה יתייבש אחר כך
אנונימית