5 תשובות
גם אני אותו דבר כמוך:(
תנסי לא לעסוק בזה כמה שפחות לחשוב אפילו תלכי לטיפול פסיכולוגי.
אני אציע משהו אבל זה דורש ממך להיות מודעת לעצמך ולזהות את הזמן שאת "נופלת לזה "
מכיוון שהמחשבות רצות כל הזמן אז חשוב שקודם כל תשנני לך את המשפט " את העבר לא ניתן להשיב, אבל יש עתיד, הקשר הבא יהיה מוצלח יותר ומגיעה לי אהבה "
תחזירי בך את הביטחון על ידי שינון של זה - מוכח שחזרה מספר פעמים למשך זמן מסויים מתקבע בראש ומשנה חשיבה.
דבר שני - בנתיים מכיוון שאת מוצפת רגשות תני לך להוציא את הרגשות האלו בבכי, בפריקה לחברה טובה, אל תתעסקי בלמה זה קרה או באשמה אלא תפרקי ואחכ תרגישי יותר רגועה.
דבר שלישי - מכיוון שיש מבחנים אז באמת חבל - אני מציע וזה לא פשוט (אבל ניסיתי בעצמי ) לא צריך לתת להרגשה הזו (שהיא טבעית זה כמו תק' אבל שתחלוף ) להיות התעסוקה שלך 24/7 תקדישי לך ביום שעה למחשבות לא על למה זה קרה, לא על בדידות אלא על דברים טובים שהיו שתזכרי על תובנות לקשר הבא- צריך להתייחס לזה כדי שתשלימי עם זה. בשאר הזמן שתגדירי את מתעסקת רק בזה שאת יודעת שמשעה כזו עד שעה כזו את רק בלימודים - את תהיי מודעת ו"תעיפי את המחשבות " מיד שתזהי ותחזרי לפוקוס.
דבר רביעי - לא להגיע למצב של חוסר מעש - שאין במה להתעסק הכל צף ולכן אם אין תעסוקה צרי לך - תחביב, מוזיקה, לימודים כל דבר שהוא מסיח.
בהצלחה
אנונימי
בגדול תמשיכי את החיים כרגיל הקשר והפירוק והכאב זה דבר טבעי וחייבים להתמודד עם זה וזה רק עניין של זמן עד ששוכחים מהגל הזה עד שנכנסים גל אחר ולמסלול חדש ומה שטוב לזה שאת תהיי מסודרת עם החיים שלך - סדר היום כמו שצריך.

במצב השברירי הייתי ממליץ שתיקחי לך חופש מלון לבד ניתוק טלפונים וכו' וכל מי שכן מצליח ליצור קשר אתך תגידי שיהיו בקשר בעוד שבועיים ושיתנו לך תזמן ולא להיכנס להסברים שבסדר לא בסדר את פשוט צריכה את הזמן לחזור לעצמך ואם לא מבינים תגידי נהיה בקשר בעוד שבועיים ותנתקי. כעת המצב שהעולם חרב לך אחרי כמה ימים מתי שהנפש ישקט תביני ששום עולם חרב ושום דבר לא קרה אלא עוד משהו בחיים שצריכים להתמודד איתו אבל את חייבת לקחת לעצמך את הזמן לבד בלי אף אחד

המון הצלחה ושתצליחי
say
אם אני לא מצליחה להתרכז בעבודה אני מדליקה מוזיקת רוק וזה כבר לא משאיר לי מקום לעוד מחשבות.. אולי זה הזוי אבל זה עוזר לי להתרכז. וזה עבודה שדורשת המון ריכוז וחשיבה. בדומה להכנה למבחנים.. תנסי.. מה את מפסידה..
דרך אגב זה אמור לעבוד גם שאת לא לומדת... שימי אוזניות עם מוזיקהאהובה.. אבל עדיף לא רומנטיקה ולא שירי אהבה.. ואת תראי שזה יוציא לך מחשבות דיכאוניות מהראש.. והזמן כבר יסיע לך וירפה הכל..
יקרה אני מצטער קודם כל על מה שאת חווה,

תביני שההפסד הוא אך ורק שלו (ולא שלך) ככלל אצבע
יתכן ובקשר כן היו בעיות גדולות --- אך את משום מה בכוח נמנעת מלראות אותן
תביני שכל קשר הינו גורלי ומכאן את יכולה להבין שהוא לא החיבור שלך בשמים=לא משורש נשמתך
אם הוא לא משורש נשמתך אז מה יש לך לכעוס על זה
תנסי להבין את זה יותר ברמת השכל (ופחות ברמת הרגש)
תבטיחי שלא תעצרי את החיים, היות והסתכלות על התיקרה רק תאמלל אותך עוד יותר ותביא מחשבות רעות
את צריכה לצאת עם חברות, לעשות דברים שיביאו לך מזור לנפש, לשיר ולרקוד הרבה זה משחרר
אם את רוצה לבכות אז פשוט תבכי כי זה משחרר רעלים
תעשי ספורט כל יום ואף יוגה
פרחי באך בהתאמה אישית יעזרו
תפילות בקול רם יעזרו
תהילים לקרוא מצוין גם
הכלי הכי חזק זה לעשות התבודדות של 30 דק' כל יום ובזמן הזה פשוט להודות ממקום של אמונה ושמחה על המצב שנקלעת אליו, וזה ממתיק את כל הדינים שיש על האדם ומוזכר בזוהר הקדוש כסגולה מ"ס 1

בהצלחה יקרה
באותו הנושא: