26 תשובות
יש כולכך הרבה סוגים, ולא כל הבנות אוהבות את אותו הסוג, אני אישית אוהבת את הבנים עם הפוני שיש להם חיוך כובש כזה, והם קצת קשים להשגה, שהם יודעים להתלבש, ושלא חרא לבנות, וגם לא ביישנים מידיי, ולא חשים מידי, זה עניין של טעים אישי..
בנים עם ביטחון, שיש בהם משהו טיפה של ערסים, אבל לא הרבה, כאלה שלא יהיו כמו חברה, אלא כאלה שהן ירגישו איתם בטוחות, חוש הומור זה טוב אבל לא חייב, תאמת שלי אישית המראה החיצוני פחות חשוב, כמובן שחתיכים יתקבלו בברכה, אבל לי יותר חשוב שלא יהיו שחיפים... יותר מפותחים, אבל לא חייב ממש. מקווה שעזרתי:)
אושרי כהן הוא דוגמה מושלמת לאידאל:
עיניים ירוקות, שחום, שרירי, שעיר במידה סקסית אבל לא קוף, מנהיג, כריזמטי, אבל גם רגיש ועם לב טוב.
בהצלחה עם זה... יש הרבה אנשים שהם לא האידאל ועדיין מוצאים אהבה, אז אל תדאג, פשוט תהיה עצמך ותכלה שתבוא זאת שאתה תהיה בדיוק האידאל שלה (:
אנונימית
אני חושבת שבנים גבוהים עם שיער כזה יפה בהירים עדינים הם הכי יפים ובאמת קשים להשגה
אנונימי
דיוויד בקהאם בראד פיט בראדלי קופר הם הבנים הם דוגמה
אנונימית
אחד שהוא חכם רגיש עם חוש הומור אבל שלא יחוש ויתנשא, שיהיה תמיד שם, שיהיה רומנטי. ישלח סמסים יתקשר יביא פרחים, ילווה עד הבית, יתן את הג'קט כשקר, יעזור, יקישב, יצחיק.
מראה לא צריך להתלבש כמו דוגמן או להראות כמוהו, אבל שיהיה מטופח, שיער פשוט בלי קוצים ובלי צבע! ושיחייך הרבה:)
אני אוהבת בנים מטופחים, נחמדים ולא שקטים מידי. אני לא מבינה את הבנות האלה שאוהבות את הקשים להשגה...
אנונימית
כמה פנטזיות יש פה לבנות תבינו כל המפורסמית שהבאתם אותם כדוגמה זה הזוי כי לא תמצאו כאלה בנים כמו בסרטים סרטים זה סרטים ומציאות היא שונה כל כך מהסרטים, תפסיקו לחפש את מה שלא מתימצאו
סטייל של גנגסטרים
התנהגות של ג'נטלמנים ועם המון חוש הומור
לא הרבה קיטשי
עיניים ירוקות/כחולות עושות לי את זה, אבל לא חייב
גבוה, גוף מפותח
וחיוךך *~*

ליאור 222 זה מה שבאתי לרשום אבל כבר הבנתי שלא כדאי לי להרוס להם את הפנטזיות.. לאזעל בנות, למה ניראלכם שתצליחו להשיג אנשים כמו בראד פיט, הם מהגברים "המושלמים" תאמינו לי יש אנשים פי 2 יותר טובים מהם:|
אנונימי
בנים עם דיבור רהוט, ולא מקללים! אני אוהבת לבוש עם סטייל אבל לא ברוצה של הומויים אלה גופיה ועל זה חולצה מכופתרת משובצת וגינס... זה הורס! לא שחיפים! עם עיניים חודרות..
והאופי כמובן הכי חשוב שהיה כנה אמין! זה בראש סדר העדפויות אח"כ שהיה גם גברי ושלא ישאל הרבה שאלות בנות לא אוהבות ששואלים אתן הרבה שאלות! פשוט תהיה ישיר תגיד מה עובר לך בראש! אל תפחד!
אנונימית
שואל השאלה:
למה כולם עונים באנונימיות מוזר אפילו אני 0_0
אנונימי
לי יש טעם קצת שונה... אני מחפשת באישיות בעיקר שהוא יהיה קצת ביישן ותמים אבל עדיין רגיש חברותי מצחיק, ושיהיה לו ביטחון לעשות דברים.. אני אישית אוהבת שיער ארוך בדרך כלל כהה, אבל העיקר שהוא ישדר שהוא בן אדם ושכיף ליהיות איתו ואם הוא אוהב מישהי אז שיראה לה ולא ישחק אותה קשה להשגה, זה הטעם שלי ואני בטוחה שיש אנשים שיש לנו קצת במשוטף..
מזה דיבור רהוט
אנונימי
שיהיה נשמה זה קודם כל. נכון צריך יופי וכל זה אבל הוא יכול להיות הדבר הכי מושלם בעולם חיצונית אם יש לו אופי של זבל, ביי ביי.
חוץ מזה שלא יהיה נעל שיהיה חכם ועמוק, ולא רדוד כזה שהתחומי עניין שלו זה מועדונים, ים בנות, לישון וטלוויזיה.
אנונימי
דיבור רהוט זה דיבור ברור נקי ולא צעקני מנומס ומתורבת. שלו יהיה אחד שמקלל ומבלבל את המוח כל היום
אנונימית
זה באמת שונה בין אחת לאחת...
אני אישית חולה על ערסים... עם כל הפוזה, הלבוש, ההליכה והדיבור בביטחון...
אני אוהבת בנים גומלי חסדים, ביישנים, ורחמנים... ראשי תיבות גבר!:)
מבחינת אופי שיש להם כבוד לבנות.. שיהיו מצחיקים.
מבחינת לבוש אני מתה על בנים שלובשים לבן! אפילו השורטים הקצרים עם הנעלי ספורט ושמרימים את הגרביים כמו הצרפתים.. גם כאלה ;)
מראה - שיהיו גבוהים, זה לא משנה כל כך אם הם חתיכי על ונראים כמו בראד פיט או אושרי כהן.. שיטפחו את עצמם ולא יראו כאילו לא נגעו בהם מיליון שנה, אבל שגם לא יהיו סנובים ושחצנים כאלה.
זורמים שנראים טוב אני אוהבת גם בנים ששמים כיפה ומניחים תפילין ושקטים חמודים כאלו שלא חושבים על דברים מגעילים
שואל השאלה:
איזה מין דברים מגעלים לא הבנתי..?
אנונימי
שואל השאלה:
?
אנונימי
על דברים סוטים וכו... אבל כולם חושבים על זה, עדיף מישהו שלא משדר שהוא חושב עלזה יותר מידי
אנונימי
בקיצור טייט
אנונימית
גבר שיתעקש עלי, שיהיה אפילו גס לפעמים, אבל ידע איך לומר סליחה ואיך לפצות אותי, שידע מתי אני צריכה שיתערב ומתי לא, שיהיה שם בשבילי, והכי חשוב שיהיה אדם טוב, לגבי מראה חיצוני, לכל בת יש משהו אחר שמעדיפה, אני ספיציפית מעדיפה בן עם קוביות וקצת שרירים, וצבע עור בהיר,עיניים ושיער לא הכי משנה, אבל שלא יהיה ערס
אצל כל בת יש טעם אחר.... אבל לי תאמת לא אכפת. אבל עם למישהו שיש את כל זה- עניים הייזל/ כחול/ אפור/ ירוק, תספורת יפה, מכבד, סטייל, יכול לבוא כל רגע, קורא ליציאות, לא מסנן, יותר גבוה ממני... אני מתאהבת ישר! אבל זה רק "בונוס". כי כמו שאמרתי לי זה לא הכי חשוב... כי עם כל זה אני מאוהבת במישהו שאין לו כימעט שום דבר מפה.. יש לו רק את- תספורת יפה, מכבד, סטייל, יכול לבוא כל רגע, קורא ליציאות, יותר גבוה ממני, לא מסנן וזהו... אז שתדע שכל בת והדעה משלה..