6 תשובות
אני מאמינה בזה זה נשמע הגיוני
שואל השאלה:
מי הוא בובספוג מכנסמרובע? לפי כמה כתבות שקראתי בובספוג היא דמות שנוצרה כדי לתאר לנו את ההשפעה של הסם קריסטל מת'כמובן שהדמות הזאת זכתה לאהבה ובאיזשהו שלב הפכה לתכנית מאוד פופולארית אך האופי של התוכנית הזאת היא בעצם על ההשפעה של סמים אם תשימו לב בובספוג - היא דמות שמשנה את מצבי הרוח שלה די בקלות, היא בוכה מכל דבר, היא לא יכולה לבצע דברים כשורה (נהיגה), היא משנה את מצבי הרוח שלה במהירות מטורפת והמודעות העצמית שלה מאוד נמוכה אלה מאפיינים של אדם המשתמש בסם קריסטל מת'
פטריק סטאר- אם תשימו לב פטריק כל הזמן רעב, כל הזמן מאושר, אינו מודע למה שקורה סביבו- אלה מאפיינים של אדם שמשתמש בגראס, כמו שיודעים כמו כל סם הוא שורף תאים במוח אך עם זאת מאוד בריא לנו.
סקווידוויד טנטקלס- הוא כמובן על הרואין- זהו סם מאוד אינטנסיבי שברגע שלא משתמשים בו הוא מדכא את האדם. סקווידוויד רוב הזמן מאוד עצבני, עצוב, לא מעוניין בחברה של אף אחד אך בביתו הוא מאושר משום ששם הוא משתמש בסמים שלו, אלה ההשפעות של הרואין.
מר קראב- הוא כמובן מאוד שמח משום שהוא משתמש בקוקאין, אך מאוד מודאג לכסף- בגלל המחיר הגבוה מאוד של קוקאין
סנדי צ'יקס- סנדי היא כמובן אלכוהוליסטית, הקסדה שלה שמונעת כניסה של מים בעצם מבטאת מטאפורה של האיסור שלה לשתות אך עדין אם תחפשו טוב בכל פרק שסנדי משתתפת היא שותה בקבוק מים שמבטא את הצורך שלה באלכוהול.
אנונימית
אני חושבת שזה הגיוני
תכלס מה שרשמת נשמע הגיוני. אבל עכשיו אני יראה את בובספוג בנקודת מבט שונה.
אנונימי
אולי זה נכון...
ואולי לא
לא כל תאוריית קונספירציה שמציגה כמה חלקי פאזל חסרים היא נכונה.
זה הקטע של התיאוריות האלו
הן מוצאות הסברים שיכולים להיות נכונים לכל מיני בעיות לכאורה
ואף אחד אפילו לא חשב שיש איזו בעיה בובספוג
רוב הסיכויים אלו סתם שטויות
עצוב לי עכשיו
line:445