10 תשובות
בוודאי שלא!
דבר ראשון- אני לא יודעת איך אפשר לעשות זאת באופן עצמאי ודבר שני- אם כולן עוברות את זה בדרך הטבעית ולא כואב להן כל כך אז גם את יכולה ודבר שלישי- אני אמנם לא מומחית אבל אני חושבת שזה יכול לגרום לבעיה.
אז תני לטבע לעשות את שלו=)
שואל השאלה:
תודה רבה (:
נועה
תזרמי פשוט תזרמי!
כולם עוברים/יעברו את זה בסופו של דבר.
אם את מרגישה שזה זה, ואת אוהבת את חבר שלך ואת מוכנה אז למה לא?
השתדלי לא להיות לחוצה, כי הבנתי שלחוצים אז כואב יותר והשרירים פחות רפויים.
המון בהצלחה
הכי טוב בדרך הטבעי, אבל הכי חשוב שתיהיה מוכנה לזה ושאת באמת רוצצה
חסויה
ממש ממש לא שלא תעיזי
בשביל בן זה כבוד להיות עם בתולה הוא יודע שלא עשית שטיות קודם ועדיף שתשמרי את זה כמה שיותר ככה יותר יעריכו אותך.
דונה
גם אני חשבתי ככה אבל בסוף מישהי הסבירה לי שעושים סוג של משחק מקדים (נשיקות וליטופים) שהוא גורם לאישה להירטב וככה זה פחות כואב כשמקיימים בפעם הראשונה יחסי מין
אנונימי
פעם קראתי בחוברת על גילוי עריות שכשיורד הדם אז אסור לבן לגעת בבת שבוע, חוצמיזה תשמרי את הכבוד שלך לבעלך לעתיד.
אתה מתכוון לחיים דתיים
אני
דתי אל דתי המ זה קשור? רק לדתיות יש כבוד? כל השאר מוכנות להיות.. לא מכובדות?.

כמו שתגידי לי טוב נו אז נסיכה אז בטח שתשמרי על עצמך. ומה איתך? את לא נסיכה? בגלל שאני דתיה יש לי כבוד ובגלל שאת חילונית אז אפשר לגעת בך ולעשות בך מה שרוצים?

שמעי מתוקה. גבר הולך גבר חוזר. כבוד הולך והוא לא חוזר!..

דבר נוסף, אם אתם מספיק מאוהבים כדי לגלות אחד לשניה את האיברים הכי אינטימיים ולקיים את היחיסים הכי מקורבים, אז למה של אתתחתנו? בשביל לשכב אתם מספיק מאוהבים ובשביל להתחתן אתם לא מספיק מאוהבים? מה זה משחק ילדים?
ואם תגידי לי כי את צעירה מדי, אז בשביל להתחתן אתם עוד קטנים צעירים מדי, אבל בשביל לשכב לקיים יחסי מין הדבר הכי הכי אינטימי... בשביל זה אתם מספיק בוגרים?.

שמרי על עצמך מאמי את תיראי שככה יותר יכבדו אותך! זיכרי את נסיכה (:
שואל השאלה:
תודה רבה גם אני חושבת כמוך אבל אני בסך הכל שאלתי שאלה אחרת שאלתי אם עדיף לעשות את זה בדרך טבעית או לא כדי שלא ירד הרבה דם.. אם הייתי שואלת אם כדאי לי לעשות או לא זה משהו אחר... אם אני מוכנה לזה או לא, אם אני רוצה להתחתן או לא או שאם בא לי לעשות את זה לפני החתונה או אחרי זה כבר עניין שלי. אני יודעת שאני שומרת על הכבוד שלי ואני לא הייתי עושה את זה בלי להיות מוכנה ובטוחה אז תשימו לב רק לשאלה ששאלתי מה שלא שאלתי זה כבר עניין שלי... תודה בכל זאת
אנונימי