3 תשובות
שרשרת bff,
יום כיף איתך
כרטיס לספא
מוצר איפור שהיא רצתה
רעיונות למתנת יום הולדת (:

עד 50 ש"ח - כל מה שתצטרכו זה המון שוקולדים וקערה/ספל. מסדרים את השוקולד בתוך הכלי, ועוטפים בצלופן.

כל סכום - תוכלו להפקיד כמה כסף שתרצו בפעולה פשוטה בקופה, ובתור מתנה, להביא את הכרטיס שישמש שובר-זיכוי לקונה. ממליצה על החנויות זארה/פול אנד בר, טוונטי פור סבן/רנואר, לאלין, אדידס/נייק לסכומים גדולים.

50-300 ש"ח - אפשר לקנות מארז מרשתות הפארם או בלאלין, הכולל דאודורנט, בושם קרם ידיים/גוף, שמפו מרכך (יש כאלה ארוזים ומוכנים): מארזים כאלה עולים בדרך כלל עד 150 ש"ח. כתבתי בכוונה שזה יכול גם להגיע לסכום של 300, במידה ותרצו לקנות מארזים של חברות בשמים גדולות, כמו פאקו רבאנה, 212 ועוד.

150 ש"ח ומעלה - תוכלו לרכוש כמתנה מכובדת ואלגנטית, צ'ארמים/קליפסים/צמיד מחברת פנדורה. אני יכולה לומר שזו מתנה שמאוד כיף לקבל, אני שמחתי מאוד כשנתנו לי.

סכומים גדולים - חופשה מפנקת בארץ או בחו"ל (לבוגרות יותר).

80-140 ש"ח - אמנם קצת פחות מקורי, אבל כמובן מכובד, לקנות חולצה ומכנס, או שמלה כלשהי באחת החנויות שהזכרתי למעלה. בוודאי שגם לעטוף יפה ולהדביק ברכה.

עד 70 ש"ח - מתנה חמודה בסכום כסף נמוך היא פוף לישיבה, ממותג או חלק, שיעלה בערך 30 ש"ח. בחנויות הצילום תוכלו לקנות את הפוף עם תמונה שלכם ושל החוגג, בתשלום גבוה יותר.

עד 100 ש"ח -במגוון חנויות צילום תוכלו לקנות ספל/כרית/שעון/מגן לפלאפון עם תמונה שלכם ושל החוגג. מתנה מגניבה ומקורית במיוחד!

צ'ארם לצמיד פנדורה (אם יש לה) של BFF או משהו שהיא אוהבת
תכשיט
קחי אותה להופעה של זמר שהיא אוהבת או לסטנדאפ
תעשי עוגה מושקעת