14 תשובות
25
אנונימי
אין סף עד שנותנים חנינה אם נותנים חנינה זה 25 שנה
אנונימי
25 שנה
ואפשר לקבל כמה מאסרי עולם אם העבירה מאוד קשה
25.
25 שנה, הקטע הוא שאם את מסיימת את השנים האלה מאריכים לך את המאסר. נגיד יגאל אמיר נכנס לכלא ב95' אז לא יוציאו אותו ב2020, מאריכים לו את המאסר.
אנונימית
25 שנה. אם מישהו רצח מישהו אז הוא מקבל מאסר עולם. ואם מישהו רצח שני אנשים אז הוא קבל שני מאסרי עולם לדוגמא. בישראל לא רוצחים את הרוצח - אם פתאום יתגלה שמישהו אחר רצח אותו? אז זה אומר שישראל רצחה חף מפשע. בגלל זה יש מאסרי עולם. מקווה שהעשרתי את הידע הכללי שלך:)
25 שנה
אבל אפשר לקבל כמה
אם נגיד מקבלים 2 אז זה 50 שנה
מאסר עולם זה מאסר של 25 שנה בישראל.
יש לי כינוי יפה?
"אם מישהו רצח מישהו אז הוא מקבל מאסר עולם. ואם מישהו רצח שני אנשים אז הוא קבל שני מאסרי עולם לדוגמא. בישראל לא רוצחים את הרוצח - אם פתאום יתגלה שמישהו אחר רצח אותו? אז זה אומר שישראל רצחה חף מפשע"
לא... אם מישהו רצח השופט לא יגיד "יאאלה מאסר עולם" המערכת המשפטית עובדת בצורה שלא ניתן להבין ויש אנשים שהשתחררו על רצח אחרי כמה שנים בודדות
בנוסף זה לא קשור לכמות אנשים שהאדם רצח זה קשור לדרך, זה קשור לשפיות של אותו אדם בן אדם יכול לרצוח שני אנשים ולקבל על זה גם 90 שנה בכלא
בישראל לא *הורגים* את הרוצח כי מבחינתנו זה מעשה לא הומאני ויש המון רוצחים שיודעים ומוכח שהם רוצחים אבל לא מוציאים אותם להורג קחי לדוג' מחבלים (שלא נוטרלו אלא נכנסו לכלא)
ודבר אחרון תחליפי את המילה לרצוח ל-להרוג, הוצאה להורג זה עניין של מידה כנגד מידה.

*סליחה על החפירה, אבל הייתי חייבת לתקן כדי שתביני באמת.
אבל למה לעזאזל קוראים לזה מאסר עולם אם זה 25 שנה ולא לעולם?!
זה לתמיד בעיקרון פשוט רוב האנשים משתחררים בארץ לפחות אחרי 25 שנה אז כן אפשר להגיד שזה 25 שנה
אנונימי