17 תשובות
לא
את צריכה להיות בת 16 לפחות
כן!
לפי החוק בין גיל 14 ל16 מותר לקיים יחסי מין עם בחור שגדול ממך עד 3 שנים ובהסכמה!
מעל גיל 16 מותר לך לשכב עם מי שיבוא לך.
תחפשי על זה באינטרנט... קישור..
http://m.nogawiesel.com/?id=id189
לא, את עדיין נחשבת קטינה והוא כבר מבוגר.
אם הוא יעשה לך משהו בניגוד לרצונך זאת פדופיליה.
אבל זה לא כזה פשוט למנוע מבן אדם לאהוב בן אדם אחר ולהגביל אותו ב"מקסימום תגיעי לגיל 16", אז אם את באמת אוהבת אותו, לכי על זה, רק תזהרי.
"אוסיף ואומר, כי קיום יחסי מין מלאים עם קטין או קטינה שגילם בין 14 ל-16 שנים, לא ייחשב כאישום של אונס, מעשה סדום או מעשה מגונה, כאשר מתקיימים הסייגים הבאים:

אם הפרש הגילאים בין הנאשם לקטין אינו עולה על 3 שנים, ואם הקטין הסכים לבצע המעשה, ואם המעשה נעשה במהלך יחסי רעוּת רגילים וללא ניצול מעמדו של הנאשם - במידה והתקיימו כל התנאים הללו, מדובר ביחסים חוקיים על פי חוק העונשין.

להמחשת הנושא אביא לפניכם דוגמה: החוק מתיר לנער בן 17.5 לקיים יחסי מין עם נערה שגילה 14.5 ומעלה. לעומת זאת, נער בן 19 המקיים יחסי מין מלאים בהסכמה עם בת 14.5, עלול לעמוד לדין פלילי באשמת בעילה אסורה בהסכמה."
שואל השאלה:
אז מה אתם אומרים לי לא למה סתם לחרטט
אנונימי
פרחים ממש יעזרו ;)
חוקי, אבל לא מומלץ בעיניי יש לכם תפיסת עולם שונה לגמרי..
שואל השאלה:
היא בוגרת ומבינה את החיים הרבה יותר מבחורות בנות 19 שהייתי איתן
אנונימי
איש תחת
פדופיליה היא כאשר מישהו נמשך אל * לדים* לא בני נוער
כלומר, נמשך אל ילדים בני 11 ומטה (בדרך כלל)

לפני שאת משתמשת במושג, תבדקי מה ההגדרה שלו.

ולשאלה: "החוק: מגיל 14 עד גיל 16 יחסי המין מותרים כל עוד בין הצדדים נשמר פער של עד 3 שנים ואין יחסי מרות בניהם. מעבר לפער זה יחסי מין אסורים."
בדקתי בשבילך באינטרנט
לא, כי הוא בגיר. אם היא היה בן 17.5 למשל זה היה חוקי, כי מעל גיל 14 מותר הפרש של שלוש שנים בתנאי ןהןא לא בגיר. מגיל 16 את יכולה לשכב עם מי שאת רוצה. למרות זאת, אני חושבת שממש לא כדאי לך להיות בקשר עם בן 18, אין לו בנות 18 לחפש להיות איתן? מה הוא כבר רוצה ממך, חוץ מזה שאת תמימה יותר מבנות גילו וכך קל יותר לנצל אותך? אולי במקרה הספציפי הזה לא, אבל הייתי ממליצה לך להתרחק.
בטח שזה חוקי, גם אם הוא נחשב בגיר כל עוד היא מעל 14 והפרש הגילאים ביניהם לא עולה על 3 שנים זה חוקי ועוד איך. תפסיקו לחרבן לאנונימי המסכן בשכל ותקראו את פסקאות החוק.
אה אתה האנונימי לא האנונימית. אוקיי, נשמע שאתה באמת אוהב אותה. אתה יכול להיכנס לקשר אם אתה רוצה אבל הייתי ממליצה לך שלא, בגלל שזה לא מקובל חברתית להיות עם בן 18 בגיל 15.5, וזו חוויה מורכבת להתמודד איתה. לך תדע מה ההורים שלה יגידו. "בסדר, אז נהיה בקשר בסתר" - אתה יודע איך זה קשר בסתר לבת 15.5? היא גם פחות עצמאית ממך, ויש לה פחות חופש תנועה. אפילו אם היא מאוד בוגרת, אני לא בטוחה שכדאי שהיא תתמודד עם ההשלכות החברתיות של הקשר הזה בגיל הצעיר 15 וחצי. אולי היא גם במצב שהיא מאוד רוצה קשר מיני/רומנטי, נואשת כזאת, ומאוד גאה בעצמה שבן 18 רוצה אותה, ונגיד אתה תציע דברים מיניים לעשות (ללא כוונה לפגוע), אבל היא אולי לא באמת תרצה ותעשה כדי לרצות אותך, ותתחרט בעתיד. ואני לא כותבת מצבים היפותטיים פה, זה דברים שקרו. אז גם אם אין לך כוונה לפגוע, רק לאהוב, לדעתי מערכת יחסים עם בן 18 זה קשה לבת 15.5.

לדעתי תישארו חברים ללא הקטע הרומנטי/מיני.
אני חושבת שלא, זאת בעילה אסורה בהסכמה. תבדוק בזה.
שואל השאלה:
דיברנו על הקטע המיני אין לי בעיה לחכות לה שנה וחצי שהיא תהיה בת 17
אנונימי
חוקי.