9 תשובות
תחשבי על דברים טובים
תבואי לפרטיי אהובהה אני ישמח לעזור לך
את יכולה לנסות לתקן אותם, להתחיל מחדש
תנסי לחשוב על כל שאר הדברים הטובים שיש לך בחיים, במידה ואין לך כאלו, תחשבי על מה שאת רוצה להשיג בחיים, אילו הישגים את רוצה.
מה? את באמת יכולה לנסות לתקן אותם ולהתחיל מחדש..
שואל השאלה:
זהו, שאני לא יכולה מכמה סיבות ואני מדוכאת.. אין לי עתיד יותר
אנונימית
את יכולה לשנות את זה וכן יהיה לך עתיד, פשוט תנסי, אל תוותרי, אל תגידי דברים כאלה, את יכולה, תמיד אפשר לתקן, פשוט הדיכאון לא מאפשר לך, אבל את יכולה עוד לשנות את זה, יש לך עתיד והוא יהיה..
באמת שיש לך עתיד ואת יכולה ואין שום זהו, את יכולה ויהיה לך עתיד, פשוט תנסי ואל תוותרי, אל תתני לדיכאון לנצח אותך, אני מאמינה בך לגמרי! את יכולה לשנות את זה, לשקוע בזה לא יעזור לך, גם לא לומר שאי אפשר. פשוט תשני את זה. בבקשה אל תוותרי על עצמך ועל העתיד שלך, אני מבקשת ממך לא לוותר, תראי כמה אני משקיעה פה עליך ומגיבה לך, גם שלא צריך. בבקשה את יכולה לשנות את זה ואני לא אומרת את זה לך סתם אלא באמת! אני מאמינה שאת יכולה ותמיד אפשר!: ( טוב בסדר, הבנתי מישהו לא חושב שאני עוזרת או לא מסכים אתי שהיא יכולה או אני מאמינה בה, הבנתי, טוב אקבל את זה בשמחה כנראה.-.
אני רק רוצה לומר לך שבאמת יהיה לך עתיד ולא סתם אני אומרת את זה ואת כן יכולה, את צריכה לנסות עוד פעם.. אל תוותרי על העתיד שלך, אם תוותרי על זה עכשיו, מה זה יעזור לך בחיים? את באמת רוצה להמשיך להיות ככה או שאת רוצה להיות מאושרת בעתיד?