9 תשובות
איך באים ילדים לעולם? - איש ואישה שוכבים זה עם זה (זה נקרא "לקיים יחסי מין"). הגבר דוחף את איבר המין שלו, הפין - שנמצא במצב של זיקפה, לאיבר מינה של האשה - הפות. במהלך האקט המיני מתגרים שני בני הזוג וכשהגבר מגיע לפורקן (זוהי ה"אורגזמה") הוא פולט את נוזל הזרע בתוך הפות. תאי הזרע הרבים עושים את דרכם, בתוך גופה של האשה, לעבר הביצית - לצורך ההפרייה.
באם הקפידה האשה על אמצעי מניעה, או שהגבר עשה שימוש בקונדום, המכסה את איבר מינו ומונע מתאי הזרע מלהתפזר בפנים, האקט המיני נחשב בטוח והאשה לא תיכנס להריון. במקרה שלא - הסיכון לכניסה להריון הוא גבוה.

צירפנו קצת לינקים להסברים ומאמרים נוספים בנושא המיני - כמעט כל מה שרצית לדעת על המין..
מערכת סטיפס
ליאורקה עליתי עליך! ולמקרה שאתה שואל זאת אחותך חנה שהולכת לספר לאמא שלך שהולכת לרצוח אותך חעעעעעעע
חנה קווה
טוב, זה פשוט מאד. קודם כל תיכנס לרשת חברתית כלשהי (פייסבוק, טוויטר, מחוברים..) ושלח בקשת חברות ל10 עד 15 ילדים עד גיל 12 (חשוב מאד! אחרי גיל זה הילד כבר יבין). כאשר אחד הילדים מאשר אותך, החל לדבר איתו. התחל בנושאים כגון סדרות טלווזיה, משחקי מחשב או סרטים. סביר להניח שהילד לא יחשוד בך ויזרום איתך, אחרי כמה שיחות כאלה קבע איתו פגישה (עדיף במקום חשוך (כגון סמטה חשוכה, בית אפל..) ובלי הוריו- חשוב מאוד! כאשר הילד מגיע למקום המפגש הצע לו סוכריה על מקל, ואז תן לו כיסוי עיינים, ובקש ממנו לשבת על הברכיים.
אחר כך קשור לו את הפה, הורד לו את המכנסיים והשכב אותו על הרצפה והחל במלאכה. סביר להניח שכמה ימים אחרי הפעולה המשטרה תרדוף אחריך, חשוב מאוד לא להסגיר את עצמך.
והנה! עשית לך ילד.
בני סלע
היי
היי
קיצר סקס! אם את לא יודעת מזה אז תירשמי את זה באינטארנט ויש שם מלא אז פשוט תדף דפי ואז תיראי פשוט מאוד
תם מישהוא שאוהב לעזור :)
ליאורקה עליתי עליך! ולמקרה שאתה שואל זאת אחותך חנה שהולכת לספר לאמא שלך שהולכת לרצוח אותך חעע
המשיב: חנה קווה
בתאריך: 1 בפברואר 2011, 16:10 7 ההצבעה כבר נקלט
שלום אני בן 6 תודה שלימדתם אותי איך לידפוק את אמא כמו אבא תודה!
אסור לי להגיד את השם שלי
כתבו סקס בגוגל ותראו סרטונים ואז תבינו
אני
מה שלום הילד?
אנונימי