6 תשובות
בסביבות 5000שח במקומות גדולים ניתן להגיע ל7000שח
לימודי ייעוץ מס מעניקים לתלמידים את הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להם כדי להעניק ייעוץ בענייני מס בתחומים שונים כגון מס הכנסה, מס ערך מוסף, מס שבח וביטוח לאומי; לסייע במילוי דוחות שיש להגיש לרשויות המס; להעניק ייעוץ כלכלי; לחשב החזרי מס לשכירים; להעניק ייעוץ פנסיוני; לבצע תיאומי מס; לעסוק בניהול חשבונות; לבצע חישובי שכר; לערוך ולהגיש דוחות שנתיים והצהרות הון; לפתוח תיקים במוסדות המס; וכן לייצג נישומים בפני רשויות המס.

בוגרי לימודי ייעוץ מס הרוצים לעסוק בייצוג נישומים מול רשות המיסים וביטוח לאומי, נדרשים להירשם בפנקס יועצי המס, ובכך להפוך ליועץ מס מורשה. ככלל, בוגר קורס ייעוץ מס שאיננו רשום בפנקס ייחשב עדיין ליועץ מס ויוכל לתת ייעוץ מס, אולם לא יוכל לייצג נישומים. תעודת יועץ מס מורשה תוענק לבוגרי קורס ייעוץ מס שיעמדו בבחינות ההסמכה שנערכות על ידי נציבות מס הכנסה ולאחר תקופת התמחות של שנה. רוב המכללות המציעות לימודי קורס ייעוץ מס מציעות בין השאר הכנה לבחינות מס הכנסה ליועצי מס. תנאי הקבלה ללימודי יועצי מס ברוב המכללות כוללים תעודת בגרות או מעבר מבחן מיון של נציבות מס הכנסה, או בעלי תעודה הנהלת חשבונות מטעם משרד העבודה.

קורס ייעוץ מס - אפשרויות תעסוקה
כל חברה וכל עסק זקוקים ליועץ מס שינהל את החשבונות שלהם ויגיש עבורם דוחות. גם עצמאים זקוקים ליועצי מס כדי שינהלו להם את הספרים ויעניקו להם ייעוץ כולל. לאחר סיום קורס ייעוץ מס תוכלו לעבוד כיועצי מס באופן עצמאי או בחברות שונות וארגונים בהם תוכלו לעבוד כמנהלי חשבונות, גזברים, חשבים וכדומה.
אני בעד כל סוג של לימודים במיוחד אם אפשר להרוויח מזה מעט כסף. אולי כדאי להתייעץ עם חברת ייעוץ מס באזור שלך כדי לשאול אותם מה דעתם בנוגע להחלטה שלך.
ייעוץ מס
אין ספק שזהו מקצוע מאוד מכובד.. אבל הייתי ממליץ לפנות כבר להנהלת חשבונות ואת יעוץ מס לעשות כהתמחות.
כדאי מאוד ללמוד כל דבר שאת/ אתה אוהבים, כי ללמוד משהו שאתה לא אוהב זה בזבוז זמן כי אתה לא תעבוד בזה. יעוץ מס זה מקצוע מכובד מאוד ויש ביקוש גדול ביועצי מס. אני מנהלת חשבונות בחברה והבוס שלי דורש ממני לצאת ללמוד יעוץ מס כדי שאוכל לסייע לו גם בתחום זה. בכל אופן את לימודי ההמשך שלי בחרתי ע"י אתר שבו ניתן לקבל יעוץ והכוונה מכמה יועצי מס בכירים לגבי תחום הלימודים הנ"ל
מצרפת קישור לאתר
לבנה
ניתן בהחלט להתפרנס יפה מהתחום הזה
זה תלוי בכישורים שלך, בהיקף הלקוחות ועוד
באותו הנושא: