8 תשובות
600-800
קלמן
שואל השאלה:
תודה קלמן
עוד הצעות/דעות בבקשה

תודה
שאלה כללית מידי תלויי איפו הדליפה וכמה זמן דרוש לאתר אותה (אם הדליפה בראדיאטור סוללת מעבה או מאייד דבר שמצריך פרוק הרדיאטור שטיפה בחנקן להוצאת השמן מהריאדיטור הלחמת וונטיל שרות בכניסה לראדיאטור וסגירת היציאה הכנסת חנקן גילויי הדליפה ותיקון אח"כ הרכבה ואקום ומילויי גז על תיקון שכזה אני לוקח גם 1200 -1500 ש"ח וכמובן אחריות לשנה לתיקון.
רון מזגנים 054-8090608
עוד משהוא בחודשיים האחרונים מחירי הגז קפצו ב400 אחוז
רון מזגנים 054-8090608
לפני שאני עונה לך על השאלה אני רוצה לומר לך שצנרת מזגן לא מרתכים אלא מלחימים
לעניין : עלות ההלחמה היא 400 שקל עלות מילוי גז היא 500 שקל וזה לא משנה לאיזו חברה שייך המזגן. לגבי עלות איתור הדליפה זה תלוי בדרגת הקושי של האיתור. אם אתה רוצה הצעות מחיר נוספות אז תמתין לתגובות נוספות של טכנאים ואם מישהו יעשה לך את זה בחינם אז הרווח כולו שלך
רוני-מקררים ומיזוג אויר,
סליחה שאנו "פשוטי -העם " לא יודעים להבחין בין ריתוך (של ברזל), להלחמה ( של צנרת גז או יותר נכון של צנרת נחושת), וכן זכותנות היא לבקש הצעות מחיר, וכן אם משהו יתנדב לבצע לנו את זה המחיר אפסי או לחילופין במחיר עלות אנחנו יותר מנשמח.
רק לידיעתך בשביל זה נוצר האתר סטיפס! ולא למטרות קידום מכירות / העסק שלך.
כמו כל אחד שצריך לשלם תוציא כסף על הפרסום....
שיהיה לך יום טוב
עם ישראל
עם ישראל
עמוש, שלום רב

כפי שאנו קודמי עלות איתור דליפת הגז תלויה בקושי איתור מיקום הדליפה, עלות הגז תלויה בסוג הגז (גז רגיל או גז ירוק) ואכן היתה השנה התייקרות במחירי הגז, עלויות מילוי גז שעד שנה היו 200-300 ש"ח עלו השנה ל-300-400 ש"ח. אני מוסיף קישור לאתר המבצע השוואת מחירים לשירותים שבו ניתן להגדיר בדיוק את סוג המזגן ולצפות בהצעות מחיר מבעלי מקצוע מכל רחבי הארץ. כמו כן קישורים נוספים למאמרים העוסקים בנושא מילוי גז למזגנים.
יוסי מזגנים
זה נשמע כמו עבודה יקרה יחסית, המומחים האמיתיים שבאמת פותרים את הבעיות שלכם ולא שמים "פלסטר" לא עובדים בזול. אולי אתה מכיר מישהו שיכול לעשות את הריתוך קודם? על עבודת הריתוך ילך רוב הכסף לדעתי. למצוא את מקום דליפת הגז יכול אולי מרתך לעשות. אתה מכיר מרתך או אינסטלטורים שיכולים לעשות את זה?
אינסטלטורים