14 תשובות
כן
זה היה מצחיק אבל
לא הפסיקו להחמיא לי על השקירים..
כאילו זה מה שמעניין אותכן?1
פשוט ניגשו אלי
והתחילו לדבר
אני התחלתי עם בן פשוט נגשתי אליו ואמרתי שהוא חתיך והתיישבתי לידו
אנונימית
מזה התחילו.. למשל בבר, הסתכלו עלי, חייכו, התיישבו ליידי, התחילו שיחות לא התחילו ישירות, חוץ מפעם אחת שהייתי אחרי אימון וילדה אחת צעקה לי ברחוב "ילד ילד" אתה עם הפוני היפה הזה" ישר המשכתי לרוץ..
לא
אנונימי
לא
אנונימי
לא שאני זוכר.
מידי פעם.
לא:(
אנונימי
היו כמה פעמים שפירשתי מקרים לזה (אני לא חתיך אז אני גם מופתע מזה)

פעם אחת בים שתי בנות עברו לידי וליד חבר שלי ואחת שאלה אם בא לי להכיר את השנייה.

פעם אחת בעבודה בהפסקת האוכל ילדה שלא דיברתי איתה אמרה לי "אתה ממש מצחיק אותי" וכל היום חייכה אליי וצחקקה וזה, הבעיה שרציתי לקחת מספר מחר, והיא לא חזרה למחרת חח

פעם אחת בקורס פסיכו עמדתי על מדרגה באיזו טריבונה גדולה וריקה, בקיצור ילדה מהקורס שלא דיברתי איתה פתאום מתיישבת ממש מאחוריי הישבן שלי, אני מסתובב ומגלה שהיא מאחוריי ו"בורח" (מעט מוזר כי היה לה את כל הטריבונה, בכל מקרה איתה קרו עוד דברים מחשידים חח)

האחרון שאולי היה נחשב למשהו אולי, היה בשבילי חוויה מאוד מוזרה.
יושב באוטובוס וילדה מאוד יפה במדים מתיישבת צמוד אליי רגל על רגל, אני יושב נורמאלי, בקיצור המגף העליונה שלה מתחילה לגעת בי, אני מזיז את הרגל, זה קורה שוב, מזיז את הרגל, באיזשהו שלב הם פשוט נשארו ביחד במגע כמה דקות והרגשתי ממש מוזר והתחלתי לחייך ממבוכה (ביישן), אבל היא לא אמרה כלום כל הדרך אז לא יודע אם זה היה משהו, אבל זה היה מביך בשבילי חח..

היו עוד לא כזה קצת דברים שאולי (...?) נחשבו למשהו.. אבל בנות עושות את זה בעקיפין ולא עד הסוף (מנסות לשמור על קשר עי לקחת מספר או משהו) אז זה לא הכי מצליח לרוב..אנונימי
כן.

לא זרמתי כי אני חננה P:
כן
אמרו לי "את יפה, אפשר לבר איתך?" או דברים יותר מטומטמים..
אבל זרמתי כי אני לא רוצה להעליב אף אחד ולצחוק עליו