11 תשובות
היגיוני ביותר. תעשי מה שנוח לך. וחברה.. היא תבין. תמצאי מילים ותסבירי לה. זה עדיף על לסבול מאי נעימות. אני גם ככה. אל תוותרי על נוחות הפרטית שלך. זה חשוב.
זה לא מוזר לדעתי, בחול מקובל אפילו להראות את.. בחוץ
בישראל ממש לא. כאן יש יותר צנועות, וזה בסדר גמור ובהחלט הגיוני אם את בוחרת לשמור על צניעותך
שואל השאלה:
כן אני מאוד מרגישה שאני צריכה פרטיות. אף אחד לא קבע שאני חייבת להתפשט ליד חברה רק בגלל שהיא בת ואני בת.
ואם אני רוצה להתלבש במקום פרטי היא אומרת "ממה יש לך להתבייש אני לא מתביישת ממך ויש לנו אותם איברים" ו"בצבא לא היה לי אכפת שרואים לי את הגוף" ולי כן הפריע. וחוץ מזה רק היא נדברת כך עובדה שחברות שלי מהחדר בצבא באות אליי לישון כל אחת מתלבשת בשירותים ואין הערות מעצבנות כאלה.
אנונימית
את לא לבד כזו. יש בנות יותר צנועות וזה לא דבר רע. חשוב שתרגישי טוב עם עצמך. כי אני דיי הרבה התביישתי להגיד לאנשים שאני לא רוצה שיראו אותי ויסתכלו. גם בצבא.. כל הבנות מתקלחות ביחד. וגם אם החמיאו על הדרך זה עדיין מביך. ובסוף את זו שסובלת. וחבל.
שואל השאלה:
ועוד אחרי זה היא אומרת לי "בטח את מתביישת כי יש לך דימוי גוף נמוך". ותאמינו לי לא חשבתי בכלל שיש לי דימוי נמוך וגם לא התחלתי לחשוב על זה עד שהיא לא אמרה את זה 0_0 והיא כל הזמן אומרת שכיף לה עם הגוף שלה והיא תמיד באה אליי ומרימה את החולצה קצת שרואים את הבטן והיא מסתכלת אצלי בחדר במראה (כל זה בחדר) ואני כזה אממ...
אנונימית
תעשי מה שנכון ומתאים עבורך
את לא חייבת דין וחשבון לאחרים, ופה יש לך גם שיעור של אסרטיביות שנראה שהוא הכי חשוב עבורך

בהצלחה
אל תתני ללחץ הזה להשפיע עליך. תסלחי לי אבל זו ממש חוצפה מצידה. זכותך לשמור על צניעותך ופרטיותך (זה חוק יסוד במדינתנו, אגב). הגוף שלך שייך לך בלבד.
לי הייתה חברה שגם הייתה מתלבשת לידי, גם הייתה מציעה לי להתקלח איתה וגם הייתה אומרת לי להיכנס איתה יחד לשירותים. אז לה אולי זה נשמע הגיוני אבל בעיני זה היה בהמי ביותר! כל אחד ודעותיו אז שלא תכפה עליך כלום! ואין קשר לגיל, זה עניין של אופי.
שואל השאלה:
זה גם מה שהיא עושה לי ואי לא חשבתי בכלל לפרט על זה.. היא כל הזמן אומרת לי שאין מה להתבייש וכמובן היא תמיד מזכירה את זה שבצבא היא הייתה מתקלחת עם כולן ושגם לשרותים היו הולכות יחד. והצבא כבר נגמר בשבילנו כבר השתחררנו וחוץ מזה מה יש כל כך להתגאות בזה?
אנונימית
תקשיבי מאמי, במקרה שלי- מסתבר שחברתי הייתה לסבית.
אולי גם לחברתך יש נטיות מיניות לצד השני... לכן היא מרגישה יותר נוח עם זה כי לזה היא נמשכת.
או שהיא פשוט בחורה "פתוחה" מדי... סבבה, לא לכולן זה מתאים. בתור חברה, היא צריכה לכבד את רצונותייך. אם היא לוחצת עליך זה כבר נשמע מוזר... גם גבר צריך לכבד במקרה כזה אז תחשבי לבד.
הגוף שלך זה רכושך הפרטי. נקודה.
תהיי אסרטיבית אל תתני לאף אחד לתת לך להרגיש רע בזה שאת בדעה שונה ולטעמי, יותר מוסרית גם.

שבוע טוב :)
שואל השאלה:
חח ח היא לא לסבית בוודאות כי ברגע שהיא מריחה זין היא מתעוררת (מצטערת על הביטוי המגעיל) ולגבי זה שהיא פתוחה מדי זה כנראה נכון היא גם לדעתי ממש חרמנית בקטע של מין (שוב סליחה) וזה טבעי לכל אחד יש יצרים מיניים אבל שוב כן פרקתי כאן עוגמת נפש אבל למה אני חייבת לסבול?
אנונימית