10 תשובות
פרחה היא בדרך כלל קולנית, שטחית וטיפשה
אם לכל מקום את מתאפרת מקללת מדברת מוזר
אנונימית
אם את מזלזלת בכל דבר
מאופרת כאילו מינימום קנית את כל טמבור
ומקללת
שואל השאלה:
לא הבנתי
אנונימית
אם את בטוחה שישראל מעצמת על, מאזינה למוזיקה מזרחית, שונאת ערבים, ובטוחה שכל ה"גויים" אנטישמים ורעים ורק היהודים טובים - התשובה היא שאת פרחה.
שאלת את השאלה הזאת, את כנראה לא פרחה
מה זה קשור אם מישהי מתאפרת לכל מקום שהיא יוצאת זה אומר שהיא פרחה?! שטויות..!
זה התיאור המדויק לפרחה:
פְרֵחָה הוא כינוי סלנג בעברית לתיאור אישה, נערה ולעתים אף ילדה, קלת דעת והמונית שבדרך כלל לא חכמה ומשכילה במיוחד ולעתים גם אלימה ובריונית בעלת רקע עברייני.
פרחות חשות ומדברות בזלזול לאחרים ונוטות להתחבר עם ערסים. הן ידברו על החבר שלהן/מאהב שלהן/ כל הזמן וירבו לדבר ולדבר רק על עצמן.
אני אישית לא ממש שופטת לפי לבוש/איפור, כי אני מכירה הרבה פרחות שמתלבשות מהמם ומתאפרות בקטנה אבל זה לא משנה את מי שהן. הדבר היחיד שאני יכולה להגיד על פי לבוש שבפורים הן בדר"כ שמות משהו חושפני שהן קנו בטענה שהן התחפשו לאליס בארץ הפלאות או ל"חתול"
אנונימית
אני לרוב מגדירה פרחה, כמישהי שסתם מושפעת מכל החברות ותעשה מה שהן עושות תמיד
ותתלבש כמוהן ותשים גם אודם אדום וטייץ אפילו שזה לא מחמיא לה בשיט
ותצחקק ותתנהג כמו טיפשה
וגם יהיו את הקולניות האלה שצורחות על כל הכיתה על כל דבר, ומקללות בכל משפט 63561251 פעמים.
וואי אתם ממש לא שמים לב מה אתם מוציאים מהפה. איך אפשר להגדיר ככה ולשפוט בן אדם שאם הוא ככה וככה אז הוא ערס או היא פרחה? יש כל כך הרבה צדדים בכל בנאדם ואני בטוחה שגם לכם יש. אולי ליד החברים הוא מתנהג כמו ערס או היא כמו פרחה כי הם מפחדים להראות את מי שהם באמת? אולי הם טיפוס אחר לגמרי? תפסיקו לשפוט אנשים ככה זה מגעיל אתם חושבים שאתם לא ככה וככה ואתכם אי אפשר לשפוט אז אתם טועים. כל בנאדם יכולים לשים אותו בתווית של פרחה/פריקית/ערסית ודיי! תנו לאנשים להיות מי שהם! וכדי שלא ימחקו לי תתשובה לשואלת השאלה: תהיי מי שאת מה זה משנה לך מה אחרים חושבים?