10 תשובות
אני מאלה שמסתכלים ואני מגחך בגלל שאני חושב לעצמי שהרצון לצלם כל דבר הוא מגוחך.. תפסיקו להשוויץ ולשתף ותהנו מהרגע שלא יחזור לעולם מדי פעם. אני ראיתי אנשים עוברים מעבר חציה ועושים סלפי, וזה נראה לי כל כך מטומטם. אני חושב שסלפי בכללי זה מטומטם ומדרדר עוד ועוד מיום ליום בגלל טרנדים מטופשים. בלי כוונה להעליב אבל זאת דעתי ואני מקבל את כל המינוסים באהבה. ואני לא אומר שזה לא בסדר להצטלם חס וחלילה, אני רק אומר שלא צריך לצלם הכל כולל הכל כל הזמן. וכן כל אדם שפוי יצחק או יסתכל מוזר על מישהו שמצטלם ליד גורם מסוכן או מוזר. יש אנשים שעושים סלפי עם עוגה. הגענו לשם.
RMN
שואל השאלה:
אני מדברת על תמונות נורמאליות
אנונימית
אבל רשמת מצטלמים לא מצלמים אז שיערתי שהתכוונת לזה. וגם תמונות נורמליות. למה לצלם את הארוחה במקום לאכול אותה? לא מבין את זה. אם היא באמת מיוחדת ושווה צילום אז סבבה אבל לצלם כוס קפה? נו באמת.. ואם זה נוף יפה אז תעזבו את הטלפון וקודם תהנו ממנו ואז אם ממש אתם חייבים אז תצלמו.. זאת דעתי.
RMN
שואל השאלה:
נגיד יש מקום יפה מה הבעיה להצטלם זה לא סותר שאחרי התמונה או לפניה אפשר להנות ממנו
אנונימית
אבל כשאנשים משתמשים בטלפון ומסיימים לצלם לרוב הם ישר מתעסקים יותר בטלפון מאשר בנוף או ברגע, כדי לשלוח או לעלות ללא יודע מה. לדוגמה אבא שלי בכל טיול מצלם מלא, אני מרגיש כאילו הוא בכלל לא שם כי דחוף לו לשלוח את התמונה לקבוצה של המשפחה, ובזמן שאנחנו יושבים ונהנים מהנוף מהאוויר הוא עומד עם הפרצוף בטלפון כאילו הוא בעולם אחר וזה מתסכל. ואז כשהוא מסתכל ימינה ושמאלה ונזכר איפה הוא וניגש אלינו אני כבר לא במצב רוח. אני רואה את הטלפון יותר מהפרצוף שלו. זה אפילו עצוב איך הטלפון משתלט ככה. נוף תמיד יהיה יותר מלהיב כאשר נזכרים בו ומתארים אותו, כשזה תמונה אז סתם אומרים "וואו" לשתי שניות וחוזרים לענייננו. אז למה לא קודם להנות חמש דקות ואז לעבור לטלפון? וזה לא ככה אצל כולם אבל זה לרוב באמת ככה וזה ככה אצלי.
RMN
כי זה דבר מגוחך בתכלס.
פעם היינו הולכים לטיולים של הרים ויערות רק בשביל לראות את הטבע ולצלם אותו
היום אנשים הולכים בשביל שיצאו להם תמונות יפות, כי המקום יפה והם בקושי מסתכלים על הטבע.
אז זה די מצחיק לראות דבר כזה.

או למשל לראות פקק באמצע הכביש והנהג/ת ברכב לידי לוקחת תמונות של עצמה במקום להתקדם בפקק.

אז כן, יש מצבים שזה בהחלט משעשע להסתכל.
שואל השאלה:
כן מה זה קורע לראות בן אדם מצטלם בטבע
אנונימית
אני אישית לא נקרע מצחוק, אבל כן אני אצחק כי אני לא מבין איך אנשים לא מבינים שהם בפאקין מקום יפיפה אבל הם בעצם בכלל בטלפון וזה כל כך טיפשי.. למה להיות שם אם אתם בטלפון? יש את אותה התמונה שאתם צילמת גם ככה בגולל. אם אתם שמה תעיפו את הטלפונים, תתקשרו אחד אם השני או ותסתכלו על הנוף.. ושוב זה לא ככה אצל כולם.
RMN
לא מבינה למה יש לך צורך להעביר ביקורת ולהיות צינית, שאלת שאלה ועניתי ^^
זה לא שאני מתחילה לצחוק ולהצביע על אותו אחד, את לא הבנת.
זה פשוט מצחיק לראות לאן העולם הגיע, כאילו למישהו באמת אכפת שאתה נמצא עכשיו על הר בטיול שנתי.
מסכים. ^ גם לרוב אנשים בכלל לא מצלמים בשביל שיהיה להם למזכרת או לאלבום הם עושים את זה כדי להראות למשפחה או לחברים בשביל להשוויץ ועוד הרבה סיבות שהן הכל חוץ מלזכור את מה שהם צילמו ולדעתי זה פתטי. שזה דיי משעשע אותי..
RMN