9 תשובות
ניתן לבצע בדיקה יש מכשיר גלאי המאתר דליפה. מאת אומן המיזוג
0505504848
קודם כל בודקים לחצים. אם הלחצים תקינים אז סימן שאין דליפת גז ואם הלחצים נמוכים או אפסיים אז זה סימן שיש דליפת גז.
לגבי העלויות : זה תלוי לפי רמת התקלה וגם אם אין דליפת גז אז בכל מקרה צריך לשלם לטכנאי על בדיקת המזגן חוץ מזה שכל טכנאי והתעריפים שלו.
אגב זה לא משנה אם המזגן הוא מיני מרכזי או רגיל
אם לעיתים קרובות המזגן שלך לא מקרר\מחמם ואתה מזמין טכנאי והוא ממלא גז בכל פעם והתקלה חוזרת שוב (אז אתה לא מזמין מקצוען אלה ממלא גז ) אם המזגן שלך במצב אפס גז (חד משמעית יש פנצר במערכת... לא ממלים גז והולכים מאתרים הנזילה מתקנים ואח"כ ממלים גז ובודקים את התיקון). לגבי עלויות המחיר לתיקון פנצר (כמובן תלויי במיקום הפנצר ובקושי התיקון, במהירות איתור הדליפה ובגז שמחירו עלה בטרוף בחודש האחרון בקיצור סיפור לא זול ).
רון מזגנים 054-8090608
תיקון דיליפת גז במערכת כולל מילוי גז ישן/חדש מתחיל ב480 ש"ח וצפונה.......
לאנונימי שלום
השאלה הנשאלת היא למה אתה חושב שקיימת דליפת גז במזגן?
במידה ומילאו לך דז בחצי שנה האחרונה גז וכעת המזגן לא מקרר מספיק הזמן טכנאי מזגנים כדי לבדוק את לחץ הגז, במידה וחסר גז, אז ודאי שיש לך דליפת גז.
מומלץ להזמין את אותו טכנאי מזגנים אשר ביקר אצלך בפעם הקודמת שכן הוא מכיר ויודע מה לחץ הגז שהוא מילא.
תיקון דליפת גז מתחיל בכ 500 שח
הראל מזגנים
הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש דליפה מהצנרת היא לסגור את הברזים ולעשות ואקום, אם יש דליפיה הואקום בורח בתוך דקות, גם אם זאת דליפה מזערית. כשבודקים אם בורח גז, לפעמים לוקח שנה עד שמרגישים בריחה ולפעמים גם ארבע שנים.
כמובן שבמזגנים עם גז ישן צריך לבצע את הדיקה רק כשאין גז בכלל במערת כי החיבורים נמצאים לפני הברז. בקיצור תזמין טכנאי טוב ואמין והוא ידע לבדוק.
זה לא אמור להיות יקר בכלל. מילוי גז גם לא אמור להיות מעל 100 ש"ח כולל הביקור של הטכנאי. וכנאי מזגנים אמין עם מחירים נוחים וישיר לא ייקח לכם יותר מזה. זה בעיקר על הביקור המחיר. הגז עצמו הוא מאד מאד זול.
שש
למילוי גז הזול בארץ התקשרו ל 0549862070 שי
שי
אבי אור עבודות חשמל ומיזוג אויר.
אבידן