8 תשובות
לגבי איזה מחשב - דומני שמחשבי asus השונים, במיוחד הנטבוקים שלהם, אם לזה אתה מתכוון במילה זול, הם המומלצים ביותר לקנייה. למחשבים הניידים הגדולים ניתן להמליץ גם על dell וכמובן על toshiba. לדגמים מומלצים מעודכנים להיום, קרא קצת על בקישורים שמוצעים בטיפ הרלוונטי בתגית "מחשב נייד, איזה לבחור" ובתגית "נטבוק, איזה לבחור".

לגבי איפה כדאי לקנות מחשב נייד, ראה בתגית "מחשב נייד, איפה לקנות".
מערכת סטיפס
לך לחברת ksp, הם יעזרו לך שם.
מנהל עסקים
דבר אחד שלמדתי על קניית מחשב נייד הוא, שבלתי אפשרי "להרכיב לך" מחשב, על פי צרכייך האישיים, לא קיים כזה דבר, אלא אם כן, שילמת במיוחד והרכבת בעצמך וכ'ו.
עשה סקר שוק, היכנס לעשרה חנויות שונות, שאין ביניהן שום קשר (אופיס דיפו, מחסני חשמל ksp כפי שהציעו לך, חנות של חבר/שכן/בן דוד) ובקש הצעת מחיר על מחשב, שהוא ירכיב לך בהתאם לבקשותייך.
עם הממצאים, עבור בין חנות וחנות, ובקש הצעות מחיר.
בהצלחה
בקישור המצורף יש כמה מדריכים כמו "איך לבחור מחשב נייד" ואיזה "מחשב נייד מתאים לך".
יש שם מידע רב והכי חשוב בחינם.
אז לא להתעצל, לקרוא.
10tips
1. שאלה ראשונה שיש לשאול היא האם אתה באמת צריך מחשב נייד - תמיד הניידים יותר יקרים מנייחים (לפי אותם פרמטרים) ובד"כ גם לא ניתן לשדרג אותם. אם כן, עבור לשאלה הבאה.
2. הגדר לעצמך מהם הצרכים שלך: חלונות-אופיס-גלישה או לחילופין עבודות גרפיקה-משחקים (גיימר). דרושה ניידות גבוהה או עבודה בנקודה סטטית?

לפי הפרמטרים בסעיף 2 תדע איזה מחשב: חלש/חזק, קל/כבד, מסך גדול/קטן.

רק עכשיו תוכל לכוון עצמך לקבוצת מחשבים. הדרך לדעתי הכי נוחה היא באתר זאפ - סינון לפי פרמטרים ומיון לפי מחיר. כיום רוב המחשבים הם באיכות גבוהה ולא ממש משנה מאיזו חברה (מנסיון). ממליץ לאחר איתור החנות המוכרת בזאפ - לקנות ישירות בחנות (אם ניתן) כך תוכל להתרשם מהמחשב טרם הקניה ומהחנות עצמה. שים לב שישנם פרמטרים שאישית לא הייתי מתפשר כגון: זכרון 2gb, סוללה 6 תאים וכד'.

בהצלחה.
אמיר
הכי ממליץ על האתר של נייד נייד באינטרנט
גם אחלה מגוון גם אחלה שירות וגם אחלה מחשב הוצאתי לי משם


אורי
טוב וזול? בוא נגיד- תבחר מחשב טוב, שעונה על הצרכים שלך בתור משתמש ממקום אמין שייתן לך אחריות ראויה. זה מספק. מבחינת זול, קח בחשבון כי לפעמים זול זה גם יקר אז עדיף להשקיע קצת יותר ולקבל מוצר טוב שישמש אותך נאמנה לאורך תקופה. בכל מקרה, אל תוותר על סקר שוק מבחינת מחירים לגבי דגמים שנראים לך רלוונטיים.
אורי
שלום רב,
כתבתי מדריך במיוחד עבור השאלה הזו מצרף לך קישור למטה

בקצרה:
יש הרבה חברות והרבה דגמים והרבה מחשבים השאלה היא מה הצרכים שלך ולהוסיף לצרכים
שלך עוד צורך קדמה טכנולוגית משום שלא מומלץ לקנות מחשב שהוא דגם ישן וזול.