5 תשובות
הכסף
כי פה את מכינה ושם את קונה.
יותר פשוט להכין מחומרים שיש בבית, לא?
סליים עולה משהו כמו 6 שקל בשביל להכין יש כאלה שהולכין וקונים דבר נוזלי ומרכך שזה סתם מייקר יותר.. אבל אלו שמכינים בבית זה פשוט כי זה יותר כיף מסתם ללכת לחנות.. אחותי חופרת על זה
שואל השאלה:
כן אבל התכוונתי מה ההבדל מבחינת האיכות של הסליים.
יש הבדל בכלל בין זה שמכינים לזה שקונים?
אין הבדל משמעותי
אני ממליצה שתכיני סליים בבית, ככה זה יכול לצאת יותר טוב וגם יותר יצירתי, אני נגד קניית סליים