37 תשובות
תתחברי לבנות אחרות אני בטוחה שיש שם המון נחמדות.
אותה הבעיה
אנונימית
ניסית לחפש גם מכיתות אחרות?
את יכולה גם להירשם לחוג, לחדר כושר, להתנדבות כלשהי ותוכלי למצוא שם.
נסי להכיר חברות.
שואל השאלה:
באמת שאין לי למי להתחבר שם, אף אחד שם לא חברותי וגם ככה לא אכפת להם ממני
פשוט זה קצת מדכא שכולם שם חברים ואני לבד כל הזמן
אנונימית
להיות לבד בא מבחירה
אני מדברת מחויה אישית שחוויתי, ברגע שאת מרחיקה את עצמך מתרחקים ממך לעומת זאת ברגע שאת מנסה להתחבר לדבר יותר לנסות להשתלב להראות את האופי שלך את תוכלי למצוא חברות אני בטוחה בזה
את ניסית לעבור בית ספר? ותקשיבי אין מצב שכל בית הספר לא חברותי... אולי תנסי שוב?
אולי תנסי לדבר עם בנות שם? מכיתות אחרות? שכבות?
שואל השאלה:
אני בכיתה יב וזאת שנה אחרונה אז אין לי מה לעבור
ובאמת הרחקתי את עצמי מכולם ונשארתי לבד:/
אבל איך לשנות את זה? עכשיו כל השכבה שלי נראית לא חברותית ואין לי מושג איך להתחבר
אנונימית
אז תנסי לדבר על נושאים משותפים, תנסי עוד פעם אל תהיי לבדך בכיתה
שואל השאלה:
אני לא יודעת אפילו איך לגשת לילדים
וגם בטח זה ייראה להם מוזר שאנחנו 3 שנים כשכבה ופתאום אני אדבר איתם
זאת שכבה ממש קטנה של 2 כיתות וכולם מכירים את כולם וחברים של כולם
אנונימית
לפחות תנסי, אל תפחדי, נסי לדבר על תחביבים וזה. תאזרי אומץ ותהיי חזקה
אני ממש מבינה אותך אני באותו מצב את מוזמנת לבאו לדבר איתי אם את רוצה לשתף
גם אני הייתי בידיוק כמוך כל מה שאת צריכה זה"מכנה משותף" ברגע שתימצאי את זה יהיו לך כמה חברות ומשם זה רק יעלה אם את רוצה דוגמה ממני ואיך אני היסתדרתי את יכולה לדבר איתי בפרטי שמחתי לעזור (:
בתור מישהי שבאותו המצב כמו שואלת השאלה,
תמיד שאני אגיד שאין לי חברות יענו "אז תכירי חברות"
אתם באמת חושבים שזה כזה פשוט?!
אנונימית
היא צריכה לנסות, תכלס אפשר להכיר חברות, שאת מוצאת מכנה משותף, למשל, מה הספר שאת אוהבת לקרוא, אם יש בנות שאוהבות את הספרים שאת אוהבת, כמו הארי פוטר וזה, תמצאי כאלה, סרטים, סדרות, יש המון ילדים שאוהבים סרטים מסיומים, סרטי אקשן, אימה וכל זה, כל סוגי האימה שונים, כל אחד אוהב משהו אחד. למשל, דר האו, עד העצם היום הזה ועוד, סרטים כמו הארי פוטר ואשמת הכוכבים וסרטים אחרים, ספרים כמו הארי פוטר, מוזיקה, שירים.. אפשר לחפש..
אני מניחה שממש קשה לך לעשות את הצעדים הראשונים. תסתכלי מסביב, תיראי מי לדעתך הכי חברותיים. פשוט תיגשי אליהם בזמן שהם מדברים נגיד, הרי תמיד בהפסקות כל רגע אנשים מדברים עם עוד אנשים, םשוט תצטרפי למעגלי שיח האלה ותנסי להשתלב בשיחה. אם זה הרבה אנשים, לא יחשבו שאת מוזרה. פשוט תזרמי, גם אם זה קשה, ותזכרי שאנשים תמיד רוצים שייגשו אליהם כי להם אין מספיק ביטחון לגשת, פשוט תהיי הזאת שניגשת, אני בטוחה שיהיו אנשים שישמחו לזה. תנסי למרות שזה ממש קשה. בהצלחה!
לא אמרתי שזה פשוט, אלא שתנסי פשוט. פשוט נסי למצוא מכנה משותף, אם את רואה סדרות מיס או הוט, אולי בכיתה שלך יש כמה בנות שרואות את הסדרות או הסרטים שאת ראית ואת לא ידעת..
תוכלי להעסיק את עצמך במשהו, בהפסקות תקראי ספר עם אוזניות או תצצירי תוכלי גם לנסות לרשום סיפור משלך, ככה תוכלי לבלות את הזמן שלך, ככה אני עושה
רק שתדעי שאת לא לבד בזה, גם זה המצב שלי. מצטרפת לשאלה
אנונימית
שתי הבנות, תנסי למצוא מכנה משותף עם בנות אחרות, אל תהיו לבדכן.-. אם אתן לא אוהבות להיות לבד, אז בואו תנסו ביחד להכיר חברות, ושוב לא אמרתי שזה קל או פשוט, אני רוצה לעזור לכן, לכן צריך לנסות מדי פעם להכיר חברות, ויש דרך לזה.. נגיד את אנונימית, מה את אוהבת לראות בקולנוע או טלוויזיה? סדרות או סרטים? ספרים? שירים, זמרים, להקות? וגם את שואלת השאלה, נגיד שאת אוהבת דר האו או המתים המהלכים, יש פה כמה שאוהבים אימה או מדע בדיוני, או פנטזיה כמו עד העצם היום הזה, או דרמה, גיין הבתולה או סדרות ישראליות, כמו פאוזה מיס, שכונה מהוט, גאליס, דאוס והסדרה החדשה ההיא תאג"ד, סדרות קומדיה כמו חברים, שנות ה70 ועוד. תנסו קצת
אני רק רוצה לעזור לכן, לא מנסה לפגוע או משהו, אבל נתתי לכן דרכים לזה, היום יש המון נושאים לדבר עליהם עם ילדים בכיתות, אם יש לכן בכיתה בנות שאוהבות סדרות כמו גאליס או שכונה, תאגד, פאוזה ועוד סדרות אחרות מישראל, או סדרות מחול, אנימות, סרטים לא משנה איזה סוג הם, ספרים, מה שצריך זה ללכת אליהן ולשאול, היי אני השם שלכן ואז לומר, רוצה להיות חברה שלי, מה את אוהבת לקרוא, אני אוהבת פרסי גקסון או אשמת הכוכבים, נכון שזה ספר מדהים, או אני אוהבת לראות למשל, המתים המהלכים, נכון שזה היה מפתיע שזה קרה להם שם, או מה את חושבת על הוק ואמה בעונה הזאת או ראית את הסרט למשל, תפוחים במדבר או כל סרט, ואז תלכו למצוא משהו משותף, שיש משהו משותף יש קשר וחיבור, כי שאתן מדברות על דבר שאתן אוהבות וגם מסכימות עליו, אז מצאתן חברות.. זה רק הכלי, אם אתן אוהבות סוג כלשהו של זאנר בסרטים, סדרות, ספרים או מוזיקה, אז תדעו למצוא אנשים כאלה, יש אנשים שאוהבים הארי פוטר והם פוטרהדים, דר האו, המתים המהלכים, וכל מיני. יש קבוצות כל אנשים שחובבי אנימה או סדרות. שאת מוצאת לדבר עם מישהי על משהו שאפשר להתחבר עליו ולדבר עליו, אז יש קשר ואת שייכת לחברות ולקבוצה כלשהי. כמו שיש כאלה שאוהבים מדע, או כושר.
אני גם לגמרי במצב שלך
ואלה שכותבים "אז תכירי חברות" זה לא עוזר בכלל
וגם "תנסי להכיר חברות בטוח יש ילדים נחמדים" "תלכי לחוג" ודברים כאלה.
אנונימית
מנסים לעזור ואם יש ילדים נחמדים. וגם חוגים יכולים לעזור, אפשר גם להכיר חברים וגם להיות טוב במשהו זה מעלה את הביטחון, כולה רוצה לעזור, נתתי לכן כלים לזה, למה לשלול? אתן רוצות להיות לבדכן או לא להיות לבד ועם חברים? בנות יקרות, לא רציתי לפגוע בכן, אם בכלל פגעתי, כולה אמרתי לכן שאפשר למצוא דברים לדבר עליהם, אנו נמצאים בעולם שיש בו הכול, כולל נושאים לשיחה. פתחו קצת ביטחון עצמי ולכו בהליכה זקופה, גם היום כל הנוער רואה סדרות וסרטים ורובו קורא ספרים, בטוח שיש לכן איזה משהו שאתן יכולות בוודאות להתחבר עם ילדים שם אם תנסו למצוא, אני שאלתי את זה בשביל לראות אם יש לכן מכנה משותף אם למשל, אתן אוהבות אימה, אז יכול להיות שרוב הילדים בכיתה שלכן רואים סרטי אימה, סוגים של זה, או סרטי דרמה או סוג אחרים, אפילו אם הם רואים גאליס או תאגד, כל סדרה ישראלית, או אפילו סדרה מחול, בית אנוביס, כל דבר, טלבולנות בחול, כמעט מלאכים, אספרנה מיה, ציקה וימפרו, כל דבר, אנימות כלשהן, דרגון בול, וזה. ספרים כמו הארי פוטר או רומנים. היות וכל הנוער שפה רואה סרטים וסדרות, אז יש לכל אחד נושא משותף לדבר עליו והיום שכולנו היום בזה ומצאנו כאלה לדבר אתם, באתר הזה יש כמה שאוהבים אימה, אנימה, אקשן, דרמה, הארי פוטר ודברים אחרים..
אין לי חברים בכללי... תתמודדי! (אני רוצה שיהיו לי)
אנונימי
אני בדיוק מרגישה כמוך תנסי להתחבר עם כאלה שמראים שאכפת להם ממך אצלי בכיתה רוב הזמן אני מדברת לקיר אף אחד לא מקשיב אבל אני מנסה אולי זה ישתנה עם הזמן תנסי אולי לשתף מישהו בבית ספר שאת מרגישה לבד אולי ישתנה משהו
בנות בנות, לא התכוונתי לפגוע או משהו, אבל באמת יש ילדים נחמדים, וגם שחוגים יכולים לעזור מאוד. אני אגיד את זה שוב " אפשר גם להכיר חברים וגם להיות טוב במשהו זה מעלה את הביטחון, כולה רוצה לעזור, נתתי לכן כלים לזה, למה לשלול? אתן רוצות להיות לבדכן או לא להיות לבד ועם חברים? בנות יקרות, לא רציתי לפגוע בכן, אם בכלל פגעתי, כולה אמרתי לכן שאפשר למצוא דברים לדבר עליהם, אנו נמצאים בעולם שיש בו הכול, כולל נושאים לשיחה. פתחו קצת ביטחון עצמי ולכו בהליכה זקופה, גם היום כל הנוער רואה סדרות וסרטים ורובו קורא ספרים, בטוח שיש לכן איזה משהו שאתן יכולות בוודאות להתחבר עם ילדים שם אם תנסו למצוא, אני שאלתי את זה בשביל לראות אם יש לכן מכנה משותף אם למשל, אתן אוהבות אימה, אז יכול להיות שרוב הילדים בכיתה שלכן רואים סרטי אימה, סוגים של זה, או סרטי דרמה או סוג אחרים, אפילו אם הם רואים גאליס או תאגד, כל סדרה ישראלית, או אפילו סדרה מחול, בית אנוביס, כל דבר, טלבולנות בחול, כמעט מלאכים, אספרנה מיה, ציקה וימפרו, כל דבר, אנימות כלשהן, דרגון בול, וזה. ספרים כמו הארי פוטר או רומנים. היות וכל הנוער שפה רואה סרטים וסדרות, אז יש לכל אחד נושא משותף לדבר עליו והיום שכולנו היום בזה ומצאנו כאלה לדבר אתם, באתר הזה יש כמה שאוהבים אימה, אנימה, אקשן, דרמה, הארי פוטר ודברים אחרים.. " אני אמרתי.. בכל זאת, יש המון ילדי שרואים סדרות או סרטים וקוראים ספרים כלשהם, אולי תנסו ליזום שיחות ולדבר אתם על זה, יודעות נושאי עניין משותפים, הדרך להכיר חברים או חברות היא פשוט לדבר על משהו משותף שיש לכן עם אנשים, לרוב זה סרטים או סדרות... כולה מנסה לעזור ולא לפגוע, אלה יכולות להיות עצות, השאלה מה אתן אוהבות לראות בקולנוע ואילו סרטים או סדרות וספרים לקרוא.. תשקלו את זה..
נו באמת. בנות, ממתי בכל ניסיתי לפגוע בכן בתגובות שלי? הסברתי לכן איך להכיר חברים, זה הכול תלוי במכנה משותף, מה שיש לכולם לדבר עליו, יש לכן בכיתות ילדים שיש להם טלוויזיות בבית ויש אולי יס או הוט והם רואים משם סדרות או הולכים לקולנוע או קוראים ספרים שאתן כנראה רואות או קוראות. זה הכול..
אני באמת לא מנסה לפגוע בכן אתן יודעות את זה? כולה אמרתי לכן לדבר על ילדים על משהו משותף שיש לכן, ובטח שיש לכן נושא כלשהו, אם אתן רואות סדרות כלשהן בטלוויזיה או סרטים או קוראות ספרים כלשהם, זה הכלל לדבר עם ילדים וגם להתחבר אתם, ברגע שתמצאו נושא כזה, תמצאו חברים. אתן רק צריכות לברר מה אתן אוהבות ומה הם אוהבים לראות בטלוויזיה או קולנוע ולקרוא ואז יש קליק וחיבור.. לא עצה כל כך גרועה, אנונימית ושואלת השאלה.-. טוב יודעות, בסדר, עכשיו פגעתן בי, אני מנסה לעזור לכן, מי שעושה לי מינוס, לו האן או אוכל זה אהבה, בבקשה להפסיק. או מישהו אחר, אני רק רוצה לעזור לכן להכיר חברים זה הכול, למה להיות אנטי כלפי? אני לא מבינה מה הבעיה, אני עזרתי לך איך להתחבר, אמרתי לך איך לדבר אתן ועל מה, נושאים משותפים אז מה בעיה בזה? למה עושים לי מינוסים שאני מנסה כולה לעזור? הרי לא אמרתי משהו רע או פוגע לכן, ולא עשיתי לך שום דבר רע, אז למה אתן עושות את זה לי דווקא? אני פגעתי בכן? הזקתי? מה? כולה אמרתי שאפשר להכיר חברים דרך נושא משותף אבל אתן לא רוצות עזרה ומעדיפות לא לעשות שום דבר ולהיות לבד, אז אין איך לעזור לכן אם אתן לא רוצות שום עזרה בכלל!><
טוב אני אגיד את זה עוד פעם שתבינו לא הבנתן לדעתי.. אני באתי בשביל לעזור לכן לא להיות לבד בכיתה ושתכירו חברים או חברות ולכן הצעתי לכן למצוא ילדים שיש להם נושא משותף שזה סדרות או סרטים או ספרים בדרך כלל, יש כאלה שאוהבים דברים מסיומים בסרטים או סדרות או ספרים שאפשר להיות חברים שלהם, אם מישהו אוהב הארי פוטר אז הוא יכול למצוא מישהו כמוהו שגם אוהב את זה, זה צריך להיות משהו שאתן יכולות להתחבר עליו, לדבר עליו עם אנשים אחרים. נושאי שיחה וגם בטחון עצמי, ברגע שמצאתן את זה, כבר יש חברים. זה הכול בעצם.. אז הבנתן את זה טוב.. כי נמאס להסביר לכן את זה, לא הייתה לי כוונה לפגוע בכן בתשובה שלי או לומר משהו פוגע, נכון שלומר תנסי להכיר חברים לא עוזר או שיש כאלה שכן נחמדים,, אבל אולי אפשר להכיר חברים שיש לכן משהו במשותף, ואולי יש כאלה שהן נחמדות או שהם נחמדים, רק אומרת לנסות למצוא משהו במשותף עם כמה ילדים, אתן בטח ראיתם כמה סדרות בבית שלכן, קראתן כמה ספרים וכמה סרטים שראיתן אז בטח תולכו למצוא כאלה שיש להם אותם תחביבים או נושאי כאלה שאפשר לדבר עליהן.. זה הכול, אני לא מבינה למה חשבתן שאני רוצה לפגוע בכן או משהו כזה.. כי זה באמת לא ככה.-.
את יכולה להתחבר לילדים מהכיתה ואם לא אולי לידים מתחת לשכבה שלך או מעל השכבה שלך בהצלחה
חשוב שתבינו, שהייתה לי כוונה טובה לעזור לכן... אפשר באמת להכיר חברים, שיש לכן נושא משותף אתם, זה הכול.. תחשבו בעצמכן מה אתן אוהבות לראות או לקרוא בטלוויזיה או ספרים או קולנוע. ואז אולי תמצאו.
ואני באמת באתי בכוונה טובה לעזור לכן. אל תחשבו שלא, ואני רוצה לפגוע בכן או משהו כזה, תקשיבו לי רגע בנות, נכון שזה קשה להכיר בנות או בנים בכיתה שלכן, אבל האם זה שווה להיות לבדכן ולא לנסות עוד פעם להכיר? אתן באמת אוהבות להמשיך להיות לבדכן? נסו באמת להכיר חברים, עוד פעם, יש דרכים לזה, ביטחון עצמי ונושאים משותפים. תדברו עם ילדים על מה שאתן אוהבות אולי תמצאו כמה שכן אוהבים, אי אפשר לדעת, אולי תצליחו מחר או ביום ראשון, העיקר שלא תהיו לבדכן.. יש דברים שאתן יכולות לדבר עליהם, סרטים, סדרות, מוזיקה, ספרים, אנימות. לכו תנסו שוב ושוב עד שתצליחו, העיקר זה לנסות, בהצלחה בנות יקרות :) וחשוב שתבינו שתיכן, כל הכוונה שלי היא לעזור לכן.. נסו למצוא מכנה משותף, אם יש לכן אותו אז תולכו למצוא חברים..
אני באמת רוצה לעזור לכן בנות, לפחות תתנו לי.. נסו למצוא מכנה משותף, כמה שזה קשה להכיר בנות או בנים, ייתכן שאתן תמצאו משהו שאפשר לדבר עליו, נסו לגבור על הביישנות, לדבר, לפתח קצת ביטחןן עצמי, למצוא משהו לדבר עליו.. אני מאמינה בכן!
אורה ושמחה למי את חופרת פה כל רגע?
את כל שנייה מגיבה לעצמך
אנונימית
אני רק מנסה לומר שאני רוצה לעזור להן להכיר חברים... ושזה כן יעזור לנסות להכיר חברים שיש נושא משותף עם אנשים.-.
טוב, בסדר, זכותכם לעשות לי מינוסים, מה לעשות..-. כולה ייעצתי להן איך להכיר חברים...