16 תשובות
להתבגר
ואיך אתה נראה
כן, מגיע לה מישהו יותר טוב. לאהוב זה לאהוב בכל מחיר.
תפסיק את הקשר בשבילה חתיכת דביל, מסכנה היא שהיא צריכה להיות בקרבתך!
ואני בטוחה שאתה לא נראה יותר טוב מהדוגמנים של הלפני מהלפני והאחרי, יום נעים :)
יופי נעלם אופי לא. זה מגעיל ותת רמה לא לרצות להיות עם מישהי בגלל שהיא "מכוערת רצח".
תעשה מה שאתה רןצה עם זה..
וואלה כן, אתה אידיוט.
כן, אתה לא מספיק טוב בשבילה.
אם אתה לא רוצה אותה בגלל שלפי דעתך היא מכוערת עדיף שתנתק את הקשר ותלך לחפש מישהי שתרצה אותך עם אופי כמו שלך
יופי זה לא הכל בחיים!
אני לא מבינה למה אתם מתנפלים עליו.. אצם יודעים שתמיד יופי הולך לפנינו גם אם זה מציאות כואבת! אז כן אתה צריך להיפרד ממנה רק בשבילה כי היא יכולה למצוא מישהו שאוהב אותה לפי איך שהיא נראת גם אם היא לא מיס עולם, אבל אתה לא יוצא פה מרושע
אנונימית
אם אתה תנתק איתה את הקשר היא תשאל למה?
ואז מה תגיד לה לא תוכל לשקר.
וכשתגיד את האמת היא תפגע ממש ממש ותחשוב שהיא מכוערת היא יכולה להגיע למצב כזה שאפילו היא לא תרצה לצאת מהבית כי היא תחשוב שאנשים מתבישים לדבר איתה.
ותאמין לי שזה יפגע בה מאוד.
אני חושבת שאם היא מדהימה אותך ואתה אוהב אותה אתה צריך לדעת גם להסתובב איתה גם אם היא לא יפה ואין דבר לא יפה כולם יפות ויפים.
העיקר זה הפנימיות ומה שאני מבינה ממך שזה שהיא מדהימה מבפנים.
אז זה לא משנה אם היא יפה או לא תזכור זה עניין של אופילא של יופי.
גם לי זה קרה יש ילדה בכיתה שלי שהיא לא ממש יפה וגם קצת שמנה ולא ממש נעים לי להסתובב איתה כי זה מוריד מהערך החברתי שלי שגם ככה הוא לא בשמיים אבל אני מדברת איתה קצת לפעמים כדי שהיא לא תרגיש לבד כי אני זוכרת שלפני ארבע שנים הייתי בבית ספר שלא התחברתי שם לאף אחד אני לא מכוערת אני פשוט חסרת ביטחון ולא נתנו לי להרגיש שם ביטחון אז לא דיברתי עם אף אחד וזו הרגשה מגעילה אז כמו שאני לא רוצה להרגיש ככה שוב אני לא רוצה שגם אחרים ירגישו ככה אני מדברת איתה כי אני קצת מרחמת עליה אבל למען האמת קשה להתחבר איתה או לדבר איתה כי היא לא ממש יוזמת שיחה או מדברת גם כששואלים אותה משהו היא עונה כאילו זה לא אכפת לה אבל יכול להיות שהיא לא יודעת להתנהג אחרת והיא צריכה ללמוד אז צריך קצת להתגמש
כולם כאן מתיפיפים, 'אופי לפני יופי' 'אופע בפני יופי'
שם כסף שלא הייתם יוצאים עם קונפה או מישהו מכוער.
אז חלאס לשחק אותה ולצאת עליו כאילו אתם יפי נפש.
אנונימי
אתה צריך להתבגר.. אם יש לה אופי אז היופי כבר לא חשוב.. היא הייתה יכולה להיות הכי יפה בעולם אבל מכוערת מבפנים אז מזה שווה? גם ככה הגוף מזדקן אותו הדבר ובסופו שלדבר כולנו נהיים "מכוערים"
עצה שלי תצא איתה תאמין לי האופי הכי חשוב ואם האופי שלה יפה אז גם החיצוניות מה אתה מעדיף לצאת עם מישהי שנראית יפה מאוד שכולם יתלהבו ושתיהיו ביחד אתה לא תאכל לשמוע אותה כי יש לה אופי חרא והיא מגעילה אבל יפה מבחוץ או לצאת עם אחת שלא נראית הכי טוב ושאתה תיהיה איתה תאכל לדבר איתה שעות ולהנות מהאופי שלה ומהאישיות המדהימה שלה בסהכ הכול זה החלטה שלך אבל תסתכל על זה ככה מקווה שעזרתי
אני מקווה שיקראו את התגובה שלי, למה אני רותחת עכשיו..

קודם כל אליך- תקשיב, אם אתה אוהב מישהי באופי שלה ויש לה אישיות מדהימה אבל בעיניך היא לא נראית טוב, אני לא ממליצה לך לפסול מייד. הרבה פעמים בהרבה מיקרים, הפנימיות משפיע חזק על היופי החיצוני, והיא תוכל להיראות בעיניך אחרת בהמשך כשתכיר אותה יותר לעומק וכשתתרגל להיות איתה.
אבל! אל תמשיך את הקשר איתה אם אתה בטוח שבמאה אחוז זה לא ימשיך. רוצה? תישארו ידידים. גם טוב. אתה לא יכול לצאת עם מישהי שאתה לא נמשך אליה ולא חושב שזה ימשיך. מעבר לפנימיות, צריך שתהיה גם משיכה חיצונית, אני מבינה את זה.

וכל ה"בוגרים" כאן בתגובות עושים את עצמם טובי לב ויוצאים נגדך בהתקפה, פשוט כי אולי הניסוח של השאלה היה גס מידיי בעיניהם, אבל אותך אי אפשר להחשיב כשיטחי או להדביק לך עוד כמה כינויים שכתבו פה. ממש רע פה כל התגובות ה"מתייפיפות" פה, צביעות שאין כמותה, וחוסר מודעות קשה!
למה, מי היה יוצא עם מישהו שלא נראה טוב בעיניהם? זאת דילמה, שהפנימיות מדהימה אבל החיצוניות לא מוצאת חן בעיני אותו מתבונן וזה קורה.
אין מה לעשות, זה לא בא משטחיות.
אני בטוחה שכל האנשים בעולם הסתכלו מתישהו על אדם כלשהו וחשבו "וואלה הוא לא נראה טוב בעיני" או אפילו ריכלו עם חברים שלהם "תיראי איזה מוזר/ה היא נראית/הוא נראה" שזה פי אלף יותר מגעיל מאשר לכתוב פה שאלה אנונימית על מישהי לא ידועה. סו וואט? זה שיטחי? לא.