תשובה אחת
שלום רב וברוכה הבאה לפורום,

קודם כל חשוב לי להרגיע גם אותך וגם את הבן, יש טיפול גם לצלקות אקנה.
כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מהפצעים או כתופעת לוואי מעצם החיטוט והנגיעות באותם פצעים. החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך ריפוי הפצע.

צלקות אקנה יכולות להיות היפרטרופיות או אטרופיות. הצלקות האטרופיות הנן שכיחות יותר ונראות ככתמים חומים/אדומים שטחיים וחלקים הנקראים גם כתמי פיגמנטציה. בכתמים מסוג זה ניתן לטפל גם בעונת הקיץ וזאת בתנאי שהאקנה אינה פעילה.

ובהתייחס לשאלתך ובהסתייגות שלא ראיתי במה מדובר, הפתרון לאותם כתמי פיגמטציה ולצלקות השקועות, הנקראות בהגה מקצועית, חטטים, ניתנת על ידי הנוסחה הייחודית המשלבת בין:

טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בפונקציית הבהרה.

אנרגיית האור ההופכת לאנרגיית חום נקלטת במלנין שבתוך הכתם ומבהירה רק את הכתם עצמו, מבלי לגרום נזק סביבו. בטכנולוגיית IPL ניתן להעלים/להבהיר כתמים מופשטים או כתמים ממוקדים ומקומיים, בהתאם לגוון הכתם, לצבע העור ולגיל המטופל.
ימים ספורים אחרי הטיפול הכתם נעשה כהה יותר, ולאחר מכן הצבע הכהה יורד והעור מתבהר.

ללא תופעות לוואי - ללא שינוי באורך החיים - ללא תרופות - ללא בדיקות דם - וללא פגיעה בכבד.

פילינג עשוי מחומרים פעילים ויעילים מאוד ממקור צמחי וימי. המשפיעים כחומר שיוף.

מזותרפיה - בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום של זרימת דם, ייצור של קולגן, הזרמת חמצן חידוש ובנייה של רקמה חדשה. הרקמה החדשה תהיה אחידה ועבה יותר מקודמתה ובעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בטשטוש ובריכוך מצב החטטים והכתמים בעור הפנים.

הטיפול במכון יבוצע בהתאם לסוג הבעיה ויכלול גם המלצות לטיפול משמר בבית עם תכשירים לשימוש ביתי יום יומי להבהרת כתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המתאימים ביותר לאקלים הישראלי משפרים את מרקם העור ומעודדים את התהליך הטבעי של חידוש העור. תכשירי הבהרה הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לכתמים ולצלקות פוסט אקנה.

במקביל מומלץ להימנע עד כמה שניתן מחשיפה לשמש ולהקפיד על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה.

לשאלות נוספות בנושא הנך מוזמנת ליצור עמי קשר ישירות לנייד 0558833337
או לגלוש באתר הבית ולהתרשם מעל 100 המלצות ואף לקבל טלפון להתקשרות.

בהצלחה,
באותו הנושא: