99 תשובות
בכיתה ה
המורה הוציאה אותי בכוח מהכיתה משך לי ביד
מול כל הכיתה
וגם השפילה אותי וגרמה לעשות רושם לשם שלי שאני מטומטמת
שואל השאלה:
אצלי זה ילד שהרגיש לא טוב והמורה לא נתנה לו לצאת, ואז הוא הקיא בכיתה מסכן.. קרה בכיתה ד
אנונימית
בכיתה ט'. המחנכת שלי משום מה שנאה רק אותי, היה איזה אולימפיאדה לחלק מהילדים בכיתה שלי והיא אמרה שכל מי שרוצה יכול לעזור להם, אמרתי שאני אעזור וקמתי והיא פשוט עצרה אותי ואמרה "כולם חוץ ממך"
גם לילדה מהכיתה שלי קרה משהו כזה
היא הקיאה בכיתה
בכיתה ה' המורה הרביצה לי עם ספר על הראש מול כול הכיתה..
ובכללי כול השנים סבלתי מאפליות, שזה אומר שלי יותר קשה מילדים אחרים, אני מקבלת פחות ועוד..
שואל השאלה:
וגם פעם התחיל לברוח לי קצת פיפי בתחתונים כי נמואה לא הרשתה לי לצאת. מזל שבדיוק היה צלצול אז רצתי להשתין ולא ראו את זה
אנונימית
הייתה מישהי שלמדה בכיתה שלי והיה לה שיער די יבש אז היא הורידה את הגומייה כדי לסדר את השיער, והשיער שלה עמד והמורה אמרה לה *** (השם שלה), מה קרה התחשמלת היום"? וכל הכיתה צחקה.

וכשהייתי ביסודי מורה הרים עלי יד מול כל הכיתה, אני לא אפרט מה היה וזה היה מאוד משפיל ואכזרי והגשתי תלונה במשטרה ופיטרו אותו.
אנונימית
המורה צרחה על ילדה מהכיתה שלי שתסתום את הפה כבר, שהיא בלתי נסבלת, שהיא מפגרת ושנמאס לה ממנה. והיא צרחה את זה ממש. אני חושבת שזה היה נוראי. היא אמנם דיברה, אבל לא הייתה היחידה, והתגובה שלה הייתה ממש קיצונית ומגעילה (קרה בכיתה י').
ומשהו שקרה לי היה בכיתה ט' שיום אחד עבר עלי יום רע, והיה שיעור ספורט והמורה הכריחה את כולן לשחק איזה משחק טיפשי שלא עוזר בחיים או בכושר, וכולן היו צריכות להתפזר ולהתכונן לתפוס כדור, ואני פשוט לא יכולתי לעשות את זה כי הרגשתי אולי אפילו מדוכאת, לא יודעת מה בדיוק הרגשתי אבל זה היה רע, ועמדתי בצד ובסוף עם ידיים שלובות, לא ממש עשיתי משהו, והמורה לספורט פשוט באה אליי ומול כולן צעקה עלי שאלך עוד יותר אחורה ואמרה לי כמה דברים ציניים ואני לא זוכרת בדיוק מה היא אמרה אבל היא ממש זלזלה וזה היה ממש משפיל.
זה לא הדבר הכי נוראי שיכול לקרות ושמעתי על מקרים הרבה יותר גרועים, אבל, זה הדבר הכי רע שקרה לי עם מורים באופן אישי.
אנונימית
בכיתה ה' חברה שלי ישבה ליד מישהו, והמישהו הזה נתן לעצמו כאפה *לכותבינו* והמורה חשבה שזאת חברה שלי שנתנה לו כאפה, היא התחילה לצעוק עליה ואפילו הילד אמר שזאת לא היא והמורה לא האמינה (!) היא אמרה לחברה שלי שהיא צריכה משקפיים חדשים אם זה מה שהיא חושבת והיא כאילו ממש צעקה ורוב הכיתה ראתה מה באמת קרה

פשוט טמטום
רוב הפדיחה נגרמה על ידי תלמידה אחרת אבל אני אספר בכל זאת.
ילדה ממש מלאה מהכיתה שלי (כיתה ה, שקלה בערך 65/70 קילו גובה 1.49/50) (נתתי תיאור שתוכלו לדמיין את המקרה) ירדה לחדר אוכל כולם היו שם היה צהרון, היא ושתי חברות שלה שמו את התיקים שלהן בכיסא ותפסו שולחן, ואז הן הלכו לקחת מנה. בזמן שהן הלכו לקחת מנה תלמידה מכיתה ד החליפה את הכיסא שלה בכיסא אחר (אף אחד לא ראה את זה, נודע לי שנים אחרי זה)
הן חזרו דקה אחרי זה הורידו את התיקים וישבו על הכיסא והכיסא שלה נשבר. היא בכתה בזמן שהילדה שהחליפה בין הכיסאות הצביעה וצעקה "את כל כך שמנה ששברת את הכיסא" ו70% מהתלמידים צחקו והצביעו. אנחנו היינו כיתה די מגובשת אז כולנו הלכנו איתה לשטוף פנים אבל החברות שלה ביקשו שנשאיר אותן לבד. הן עלו למעלה ואני ושאר התלמידים נשארנו לאכול ושמענו את המורה אומרת די בקול, "מה היא מצפה מכסא פלסטיק להחזיק משקל כזה כבד? לפחות היא פספסה ארוחת צהריים זה יכול לעשות לה רק טוב"


היום אני והבחורה הזאת חברות טובות מאוד, בחטיבה היא עלתה המון במשקל אבל היום (בתיכון) היא הורידה המון במשקל והיא מחטבת את עצמה אוכלת בריא, ואני ממש אוהבת לראות כמה היא הרבה יותר מאושרת עכשיו. היא ילדה מדהימה בלי עין הרע, ולראות את הילדה שהחליפה את הכיסאות נשרפת מבפנים כשהיא רואה את חברה שלי שווה את זה מבחינתי.

עריכה: היא לא שברה את הכיסא באמת הילדה החליפה את הכיסא בכיסא שבור. חברה שלי האמינה שהיא שברה את הכיסא וזה הרס אותה והביא את הביטחון שלה לרצפה. והילדה סיפרה לה מאוחר יותר מה המורה אמרה עליה. ולפני כשנה וחצי שנתיים נודע לה שהיא לא שברה את הכיסא.
יש לנו בכיתה של חשמל תלמיד אחד גאון אז המורה אריה נשנש אמר לי פעם ניר תלמד ממנו הוא נכנס לאתרים של סייבר בשונה ממך שנכנס לאתרים אחרים שבמקרה גם הם מתחילים ב-ס'.
גם פעם הוא צילם אותי מראה לילדים את התחת כי בדיוק גילחתי אותו פעם ראשונה ורציתי להשוויץ. לא נעים
יש לנו שיעור אנימציה עם מורה גבר וילדה אחת אמרה שאין לה כוח לעבוד והמורה זרק עליה טוש וצעק עליה "אנשים שאין להם כוח בסוף מדרדרים לסמים אלכוהול ומכות וזה מה שיקרה לך"
(המורה פוטר בסוף שנה לאחר ביקוש של ההורים) קרה בכיתה ו'
שהייתי בגן חובה אז לא ידעתי עיברית כי באתי ממשפחה רוסית עולים חדשים בקושי דברנו עיברית והגננת שלי פשוט הייתה צועקת עלי תלמדי כבר לדבר עיברית ותמיד הענישה אותי סתם או תמיד אפלה אותי משאר הילדים הייתי בת 5 אז ואני עד היום זוכרת אותה או משחוויתי
מורה צרחה עלי שהיא תדאג שהיא תעיף אותי מהבית ספר
זה קרה השנה
היא צעקה עלי על משהו שלא עשיתי בכלל
והמחנכת שלי הסתכלה עלי כאילו רצחתי מישהו בזמן שהמורה השניה צועקת עלי
איכס
בכיתה ו' המורה שלנו אמרה לילד מוגבל סתום תג'ורה וכולם צחקו..
הרבה ביסודי הרגשתי חוסר הדדיות מצד המורים. אני לא הייתי משקיעה בלימודים, גם היה לי נורא קשה חברתית. אפשר להגיד שזה די היה סבל מבחינתי ללכת לבית ספר והאמת המורים לא היו לצידי בכלל. לא הראו אכפתיות, לא כלום. היה איזה מקרה לדוגמה שאני לא שוכחת למורה הזו, שבדרך כלל אני לא שואלת הרבה שאלות כאילו שואלת כמו כולם כזה אם יש משהו שאני ממש ממש לא מבינה, ואז פעם אחת ששאלתי היא קראה לי חופרת וזה והאמת כל הכיתה צחקה והייתי יותר קטנה וזה היה ממש ממש לא נעים.
והאמת יותר סבתי מילדים ביסודי מאשר מהמורים, בחטיבה זה כבר השתנה, היתה לי הצטיינות, יש לי הרבה חברים והאמת אני עושה בתכלס מה שבא לי ומזמן כבר סופרת את הילדים הרעים מהיסודי.
מסקנה: תתקדמו הלאה, עכשיו קשה- בעתיד יהיה טוב יותר:)
אנונימית
וואי זה היה מזמן לנדנו חינוך פיננסי פעם תלמיד מהשכבה שלי נרדם כי הוא היה עובד באולמות עד מאוחר אז המורה אמרה הנה הוא נרדם והמורה אמרה זה מה שקורה למי שרואה פורנו כל הלילה
אנונימית
כיתה ח' המורה גרמה לתלמיד לבכות בזה שהיא צעקה עליו, זה היה אכזרי לראות את זה
לבשתי מכנס שקצת גדול עלי..
אז המורה אמרה לי מול כולם:"תרימי את המכנס שלא ייפול לך "וצחקה, עניתי לה "בואי תחזיקי לי אותו".
אנונימית
כיתה יוד... תחילת שנה...
היועצת נכנסה והסבירה לכולם מה זה אוטיסטים
וסיפרה להם שיש לי תסמונת אספרגר...
מאז כולם פחדו לדבר עם מפלצת האספרגר המהלכת
כולם פחדו להתקרב
כולם פחדו "להידבק" באספרגר
(כמובן שזה לא מדבק)
ברח לילדה אחת בשיעור אבל טיפה הגיע לה. היא חיה בסרט והייתה צורחת על כולם
המורה להיסטוריה השפילה ילדה מהכיתה שלנו וקראה לה מפגרת וטיפשה ושהיא לא מבינה כלום והציונים שלה מתחת לאדמה..
אה ו כיתה ח'
קרה לילד מהכיתה שמורה אחד התעצבן עליו והתחיל להשפיל מול כל הכיתה שגם ככה כל הציונים שלו זה נכשל וגם ככה הוא לא מגיע ולא מכין כלום ועוד השפלות על האופי שלו והילד ממש נעלב מזה ארז את הכל ויצא מהכיתה.. לא נעים
זה קרה בכיתה י'
בגן ילד אמר שקיללתי אותו סתם ככההייתי הבנאדם האחרון בגן שיקלל והגננת לקחה אותי ביד היה לה ציפורניים מפלסטיק וחזרתי עם שריטותופשוט דחפה לי סבון לפה לשטוף את המילים הרעות. הייתי שתקנית ולא סיפרתי להורים. הגננת כבר לא עובדת שם.

איזו ילדה בכיתה שלי רצתה פיפי והמורה לא נתנה לה לצאת אז היא פשוט יצאה וכשהיא יצאה המורה אמרה לנו - אתם רואים איזה תינוקת? תיקנו לה חיתול ליום הולדת או משהו כזה. אף אחד לא צחק וסיפרנו לה. זה קרה בכיתה ז
אנונימית
(בכיתה ה) ילד אחד תקע נאד בשיעור. חזק אבל, וכל הכיתה שמעה. ניסינו לא לצחוק. היה נדמה לי שהוא התחיל לבכות והסתיר את הפנים רק אחרי ש*אני* הסתכלתי עליו.
אחרי שנה נודע לי שהוא מאוהב בי. וכולם זוכרים לו את זהXD
בכיתה ה הייתה לי מורה להיסטוריה פרחה, ממש ערסית כזאת ואפשר להגיד שכולם פחדו ממנה, ויום אחד המורה יצאה מהכיתה ומלא ילדים צעקו והתפרעו בכיתה וגם אני ביניהם, בסוף עשו לכל הכיתה שיחת משמעת וכולם הלשינו אחד על השני וילדה אחת אמרה שגם אני צעקתי ודווקא עלי התנפלו, המורה הפרחה פשוט צרחה עלי, מול הפרצוף שלי באה וצרחה כמו משוגעת- עוד שניה נראלי היא העיפה לי סטירה, והייתי פחדנית וביישנית ויצא לי חיוך כזה כי לא ידעתי מה להגיד והמורה הזאת אמרה "ואי ועוד החיוך הזה " חתיכת פרחה, חבל שלא היה לי אז תפה שיש לי היום..

בכיתה ו רבתי עם ילד אחד, הוא נתן לי כאפה משפילה מול כולם וקראתי לו גם מפגר, ואחרכך שהעניין הגיע לבירור אצל המחנכת שלי היא פשוט אומרת לי "את יודעת שאני יכולה להשעות אותך כי קראת לו מפגר? ילד התאבד כי קיללו אותו בבצפר" הייתי מזועזעת שזה קרה.

המחנכת המפלצתית הזאת גם תמיד היתה מזיזה אותנו ותופסת אותנו עם הציפורניים שלה, ופעם אחת היא תפסה אותי עם הציפורניים ויצא לי "איי" והיא התחילה להגיד לי למה אמרת איי? את רוצה שיפטרו אותי? אני יכולה להעניש אותך על זה

האמת שהמחנכת הזו עשתה לי הרבה רע, אם איי פעם אראה אותה ברחוב והיא תגיד לי שלום אני אגיד לה תעזבי אותי ימכשפה.

שנה שעברה בשיעור ספורט ילדה אחת רצתה שאצלם אותה וצילמתי, ראו אולי רגל של אחת הבנות ברקע, בקיצור המורה ראתה שאני מצלמת ופשוט חטפה לי תטלפון והתחילה לצרוח עלי שאני מצלמת את התלמידות ושאסור לי לצלם אותן בתנוחות כאלה ובלה בלה אבל העניין הסתדר בסוף..

היו לי הרבה אפליות אבל מצד מורים, ההורים שלי פשוט לא ידעו להגן עלי מפניהם (לא מצפה שההורים שלי יקללו מורים או משהו, אבל שכן ידעו לעמוד איתי על שלי ולא לתת שידברו אליי לא לעניין או יפלו אותי )
וביסודי בכלל היה סיוט, הלוואי שהיה לי ביסודי את הפה שיש לי היום ואולי כל הטראומות שחוויתי לא היו קורות.
בכיתה ח היה איזה ילד של ביישן ממש ועם מעט חברים, מהילדים האלה שלא ממש סופרים אבל ממש טובים בלימודים ובטעות יצאו לו "גזים" וישב לידו ילד שמנסה ממש להיות מקובל אז אמר שהוא לא מוכן לשבת לידו ואיזה מגעיל הוא ומסריח ואני ישבתי שולחן לידם ולא היה שום ריח והילד כמעט בכה, ואז היה אדום והיה לי כואב לראות את זה.
ואי חח
לא יודע אם זה קשור אבל אני פעם האשמתי את המורה הרעה שלי בנוד בטקס בית ספר ( היא פעם זרקה עלי ספר לתוך הפנים זה מגיע לה )

תקעתי נוד כולכל חזק וכולם הסתכלו עלי חח ונמורה הייתה לידי ואמרתי מה זה סימה ( שם מזויף) מה את מפליצה ככה מה אכלת שועית וכולם צחקו
ואחר כך היא החזירה לי בכך שהיא שמה לי נעצים בכיסא
בכיתה ו הייתה מורה שנטפלה לילדים מסוימים ואז היא אמרה לי משהו על ההורים שלי אני לא זוכרת מה בדיוק אבל מאחרי השיעור הזה לא היה לי חובה שיעורי מדעים מבחינת הישתתפות ולא כל כך נוכחות
אנונימית
קרה כיתה ח הוא התחיל לומר לדברים לא נכונים על אבא שלי לא דברים רעים ואז פשוט ילד אחד שאני שונאת התחיל להעליב אותי ואת אבא שלי עד שהתחלתי להרביץ לו
וואו המון.
הכי זכורות:
בכיתה ג/ד מורה שאהבתי והייתי דלוקה על הבן שלה אז התחנפתי אליה תמיד (חח) התחילה לצרוח עלי מול כל הכיתה כי לא הבנתי משהו בחשבון -_-
בכיתה ו הייתי מסוכסכת עם המורה שלי היא התנהגה ממש כמו ילדה והיו עלי חרמים והיא הייתה בצד של הילדים שהיו ממציאים עלי שמועות ויורדים עלי (גם המנהלת הייתה בצד שלהם) והמורה הזאת אפילו בעצמה המציאה שמועה שהרבצתי לה (אני לא) והשעו אותי בגלל זה וזה הגיע לבתי ספר בכל העיר -_-
בכיתה ח אותו סיפור כמו בכיתה ו בערך רק שפה היה יותר טוב ויותר גרוע, רגע אני אסביר את עצמי, יותר גרוע כי זה היה יותר זמן וכל השנה הרגשתי שהיא נגדי ויורדת עלי תמיד מול הכיתה וצועקת עלי סתם וממש השפילה אותי תמיד מול כולם מול כיתה שלמה, אבל יותר טוב כי בסוף פתרנו את זה וגם הפעם המנהל היה בצד שלי ועזרו לי (בכיתה ו אף אחד לא עזר לי כולם שם מרושעים לא היה אכפת להם שאשאר עם הרגשה רעה כל החיים ובית הספר הזה מול הפאקינג בית שלי לא דרכתי שם מאז שסיימתי את היסודי סוף סוף איכס אני שונאת את המקום הזה הוא מביא לי הרגשות רעות. לפחות בחטיבה לאנשי צוות היה אכפת ממני והם עזרו לי בסוף והיה אכפת להם שאצא לחופש עם הרגשה טובה)
אנונימית שסבלה בבתי ספר
יש לי מלא :)

* הייתי עם אמשלי לילה שלם בבית חולים שהיא אושפזה (סיפור ארוך) והחלטתי ללכת בבוקר ישר ללימודים כי היה שיעור חשוב של חזרה לבגרות.
שנכנסתי לכיתה כולי מתה מעייפות וגמורה נפשית (אמשלי עברה ניתוח קשה והיינו במתח מטורף והכל) המורה שאלה אותי למה איחרת? אז סיפרתי לה הכל עם דמעות בעיניים וגמגום (היה קשה לי להוציא את כל מה שעברתי רגשית), והיא צעקה עלי מול כולם "נראה לך שזה מעניין אותי? שבי כבר במקום ופעם הבאה אני לא מוכנה שתאחרי יותר, אני פשוט אשלח אותך הביתה עם ההתנהגות הזאת".
בכיתי פשוט בעמידה באמצע הכיתה מול הפנים של כולם והיתי בהלם מהחוסר רגישות המשווע ואז בהפסקה פשוט לקחתי את התיק שלי וברחתי, וכל הדרך בכיתי ברחוב מכאב ועלבון והשפלה ודאגה והכל ביחד.


*שהיתי בחטיבה כל הכיתה נכשלנו במבחן כל הכיתה ופנינו למנהלת לבקש מבחן חוזר.
היתי מאוד חסרת ביטחון עצמי ומבוישת, וכל אחת דיברה בתורה והסבירה למה צריך מבחן חוזר. שהגיע תורי היא הקשיבה לי בעצבים שכל הלב שלי מפרפר שאני מדברת, ואז שעוד לא סיימתי את המשפט היא קטעה אותי ואמרה לכל הכיתה - X (אני) מדברת אליי בצורה לא יפה, ולכן אני לא מאשרת לאף אחד מהכיתה מבחן חוזר, והיא סילקה אותנו מהחדר שלה. ולא עשיתי כלום!
אנונימית
כיתה ו, אחת המורות החליטה שאני מפריעה למשך כמה שיעורים וכל שיעור הסתכם בזה שהיא צועקת או אומרת בטון נורא ישיר, @2*# לא יצא ממך כלום, את לא תגיעי לשום מקום וכאלה
בכיתה ו - היה מכירות אוכל והמחנכת הייתה פשוט קנאית מהכיתה השניה אנחנו היינו ו 2 והיא פשוט כל פעם הסתכלה על מה הם עושות ובמכירות אוכל לכל הבית ספר כל ילדה צריכה להכין משהו ואני הייתי צריכה להביא חד פעצי ופשוט ברח לי מהראש נשבעת והיא פשוט צעקה עלי ממש חזק והיא עוד הייתה בהריון מול כל הכיתה. כלבה.

השנה כיתה ח- יש לי חברה שאני זוכרת אותה מהיסודי ץמיד מאחרת כי יש לה בעיה לאחר עכשיו כל בוקר אנחנו מתחילים ב-8:15 אז היא הייתה מגיעה 8:30/9:00 אז המורה תמיד הייתה מתעצבנת עליה וקרה פעם אחת שהבת של ראש העיר והבת של ראש מחלקת חינוך הגיעו ביחד ב9:15 והיא קיבלה אותם חייכה אליהם ובידיוק דקה אחרי היא נכנסה לכיתה באיחור והיא פשוטיבשה אותה לגמרי איכ.
אנונימית
אוי אני נזכרתי שבהפסקה הייתי מחוץ לכיתה ואיך שהמורה נכנסה אז לא יודע למה אמרתי יאלה בואו נעשה משלושה יוצא אחד ואז בטעות נתתי לה פליק.. כיתה ג' וזה היה בקטע תמים זה היה באמת בטעות
לא יודעת אם פאדיחה אבל המורה של אחי בכיתה ב' שנאה רוסים והיא כל הזמן צעקה עליו והענישה אותו בלי סיבה, אז פעם אחת באתי אליהם לכיתה כשהוא בכה והיא צעקה עליו אז פשוט באתי אליה והתחלתי לצעוק עליה שהיא מורה פשוט ###@#@** ומלא קללות אחרות ולקחתי את אחי והוצאתי אותו מהכיתה. הוא עבר לכיתה אחרת עם מורה טובה
אנונימית
היה מקרה עם המורה להיסטוריה, שילד מהכיתה שלי אמר תשובה בהיסטוריה, והיא ראתה שילדה אחרת ''חולמת'', והיא שאלה אותה מה הילד אמר, והיא אמרה שהיא לא שמעה, ואז הוא חזר על התשובה שוב, והילדה אמרה שהיא עדיין לא שומעת, ואז המורה הטיפשה הזאת אמרה לה ''נו מה את רצינית? תתקרבי אליו!'' ואז הוא אמר שוב את התשובה והיא צעקה עליה ואמרה ''עכשיו את שומעת?''
הו, והיה איזה עוד מקרה עם אותה המורה, שלא רציתי לקרוא והיא הכריחה אותי לקרוא, וקרתה לי פדיחה נוראית בגלל זה, עד היום אני לא יכולה לקרוא אפילו קטע קטן בגלל זה. מורים אומרים לי לקרוא ואני תמיד מסרבת.
ועוד מקרה איתה היה ששתיתי הרבה כי כאב לי הראש והיא צעקה ''תגידי כמה את שותה?''
הו והייתה מורה ביסודי שלא סבלתי ממש, והמצב החברתי שלי היה חרא (עדיין חרא אבל לא אכפת לי כבר), וסיפרתי על זה להורים שלי והמורה צעקה עלי מול כל הכיתה אחרי שאמא שלי באה לדבר איתה ואמרה ''ככה את עושה? מלשינה להורים?''
בת זונה. מורים זה חרא של דבר.
אנונימית
כיתה א
מורה שיש לה בעיית שמיעה
אני צועקת לה שאני צריכה לצאת להקיא
היא לא שומעת
חזרתי למקום ובדרך הקאתי על איזה ילד
א ממש השפלה היה פעם שישבתי ליד משהי מעצבנת כיתה ו... היא התחילה להעליב אותי "לצחוק" היא עושה את זה לכולם ופשוט שרטתי אותה בשביל שתשתוק אחרי זה היא הלכה למחנכת שלנו ואמרה לה ששרטתי אותה והיא כזה אמרה מול כל הכיתה ממתי התחלת להתנהג ככה ואמרתי לה שהיא לא מפסיקה לעצבן אותי היא לא התייסה למה שאמרתי לה ונתנה לי הערה
בכיתה ו' היינו שלוש חברות הכי טובות שיש כמו אחיות כל היום ביחד... המחנכת ניסתה להסית אותנו נגד אחת מהשלישייה ולא להיות איתה בקשר.. היא ממש נעלבה מזה ומאז שנאה את המחנכת שלי ועשתה הכל כדי להציק לה
שיעור חינוך גופני מגמת י''ב 45 תלמידים בכיתה גם בנים וגם בנות
והמורה קראה לי להוריד מכנס וחולצה על מנת להציג את השרירים ולהסבירם
אני לא ממש מאשימה את המורה, אבל היה מקרה כזה, שהתחילו ממש להעליב אותי בכיתה, והייתי ילדה שקטה ולא מדברת עם אפחד, וילדה אחת התחילה לזרוק עלי דברים, ואז היא זרקה משהו על הרצפה וצעקה לכולם "תראו מה ** מלכלכת את הכיתה",
היה לנו קטע כזה בכיתה שפשוט תמיד נזפו על הכיתה שלנו בגלל לכלכוך, אז הילדים התחילו להתייחס לזה ברצינות
קיצר איזה ערס אחד קם והתחיל לצרוח עלי וכולם הסתכלו עלי, הוא צרח שאני ארים את זה, ולא יכלתי אפילו לענות לו שזאת לא אני והייתי בלחץ ממש והרגשתי איך הילדה מאוחור פשוט מתה מצחוק, והמורה הייתה בכיתה והיא לא עשתה כלום, והתחלתי לבכות מולו ומול כולם, והוא עדיין אמר לי להרים את זה פשוט התחיל להמניח את הקול, מה שלא עזר לי
אבל ואז חברה שלי לקחה לי את היד ויצאה איתי מהכיתה החרא הזאת, והמורה אמרה שהיא תתקשר לאמא שלי אם אני יוצאת, אבל לא היה לי אכפת כבר
אנונימית
הייתה לי מורה לתנ"ך שקיבלתי ציון גרוע והיה צריך לחתום עליו
אז שכחתי להביא אותו חתום כמה פעמים
והיא כל פעם כעסה עלי
עד שיום אחד היא שאלה אותי איפה המבחן ועניתי שאני לא מוצאת אותו כי עבר איזה חודש וחצי
ואז היא התעצבנה עלי וכעסה עלי
והיא אמרה משפט ( לא זוכרת את המשפט ) שכל הכיתה צחקה
באותו רגע רציתי לבכות
זה היה ביסודי.. בכיתה ג' ( נראה לי)המורה הייתה ממש רעה אליי ואף פעם לא התייחסה אליי ופעם הענישה אותי על כלום
פאדיחה של אחי
לאחי היה מורה ערבי בבית ספר בכיתה ה-ו כשהם התחילו ללמוד ערבית, קיצר היה תיק בחצר בית הספר ואחי וחברים שלו התחילו לצחוק שאולי זה חפץ חשוד. קיצר אחי פשוט הלך למורה לערבית הזה ששמר עליהם בחצר ושאל "המורה זה החפץ החשוד שלך?" המורה כל כך נעלב שכינסו ישיבה גדולה עם כל המורים והמנהלת והזמינו את אמא שלי וגם אני באתי. בקיצור המנהלת התחילה להסביר מה קרה וכמה זה חמור ואני ואמא שלי פשוט התחלנו להיקרע מצחוק מול כל המורים והמנהלת. היה למנהלת פרצוף שאמר אין פלא שהילד יצא כזה חח xD

בכיתה ב' היה לנו טקס שהשתתפנו בו והמורה שאלה אם אני יכולה להחליף מקומות עם הילד מקדימה ולהוביל, לא הבנתי מה פירוש "להוביל" אבל הינהנתי ואמרתי כן. ביום של הטקס התחיל השיר שאנחנו אמורים לצעוד בו אז ככה: לא היה לי מושג מה אני עושה, הלכתי לכיוון ההפוך, התנגשתי בתלמידים (כמה נפלו) עד שהמורה באה לחצה לי את היד ממש חזק והובילה אותנו ואני כולי אדומה מבושה.

בכיתה ד' היה לי ולכמה ילדים תגבור והמורה התלוננה שאנחנו לא מקשיבים לה ושאנחנו 12 ילדים והיא רק אחת, אז ספרתי אותנו ואמרתי "אבל המורה אנחנו 11 ילדים" היא הוציאה אותי בצרחות מהכיתה ואמרה שאני חצופה חח
בכיתה ו'. היה לנו משמרות זהב והגעתי מאוחר כבר כמה ימים
והיא ידע את זה, אז אחרי שהגעתי מאוחר כזה אז היא העמידה אותי לעד הדלת וזה ואז היא עזרה הכול... ושאלה איזה שעה הגעתי, ולמה הגעתי מאוחר מול כל הכיתה ואז היא צעקה עלי ממש חזק והרבה. והיא כול הזמן הייתה צועקת אליי.
ופשוט בכיתי מול כל הכיתה): ואז היא אמרה לי לשבת ישבתי והמשכתי לבכות והיא קראה לי לדבר ואמרה לי שאני מאחרת וזה ושאני לא יבכה יותרXdd
והיה עוד הרבה אם אותה מורה! עכשיו שאני חושבת על זה, אני מבינה כמה סתומה הייתי שלא עניתי לה. אני אומרת לכם היא לא בנאדם החיים שלה היו בנוים על קולה כל הזמן קולה קולה קולה! וגם היא הייתה מגרדת בכ*ס מול כל הכיתה כל הזמן!
יוואו אין היא מכשפה חח! וסבלתי אותה 3 שנים.
אנונימית
בכיתה ג ילד אחד לא הרגיש טוב והמורה לא הסכים להוציא אותו בסוף הוא הקיא בכיתה
המחנכת שלי השנה הזת אלף הזואת הוציע אותי מהשיעור על זה שציירתי וצרחה עלי מול כול הכיצה שלא היצה ממני כלום ושאני טיפשה למרות שאני בין היחידים שמקשיבים לה ואם כוך הכבוד לה ואין לי כבוד בישבילה האינטילגנציה שלי הרבה יותר חכמה נץממנה למרות שיש לה תואר שני וגל השיט הזה אבל לי יש טקט ואני יוגעת לעבוד עם אנשים! מה שהיא לא צריכה לעשות...
אנונימית
אני וחברה שלי ברחנו מהשיעור אחרי חצי שעה המורה באה וצעקה עלינו להיכנס נכנסו מול כל הילדים אבל לא למדנו כלום (פדיחה)
זה קרה בכיתה ב' קמתי להוציא ספר מהתיק ואז המורה עברה אמרה לי שאני אזוז שאני מפריעה לה לעבור ולא שמתי לב ואז היא פשוט דחפה אותי ונשברה לי השן והיה שם המון דם
כשהייתי ביסודי הייתי ילדה מלאה. בשיעור ספורט אחד התחלקנו לקבוצות בריצה, כל פעם קבוצה אחרת רצה. כשרצתי המורה אמרה לילדים שחיכו, תסתכלו על הבטטה הזאת...
אנונימית
מורה שלי צרחה על ילדה בכיתה שלי מול כל הקומה שהיא מפגרת ומטומטמת וחייבים להעיף אותה מבית הספר כי היא מזעזעת.

לי שמורה השפילה אותי מול כל הכיתה ביסודי

בחטיבה גם מורה ששנאתי ותמיד שנאה אותי וירדה עלי מול כל הכיתה ושהעזתי לענות לה העיפו אותי למנהלת
הכי נורא שקרה לי מקסימום זה שדיברתי וצחקתי עם ילד מהכיתה המורה שמה לב וצעקה תפסיקו אתם לא בדייט
כיתה ח' -
ביקשתי ממורה ששונא אותי כמה פעמים לשתות.
בטעות יצא לי במקום "לשתות" "לסתות", הוא התחיל לצחוק עלי וחיקה את מה שאמרתי בקול מול כל הכיתה, *כולם* צחקו עלי, רציתי פשוט לבכות. מתתי מבושה. הייתי בשוק שמורה יכול לעשות בכלל דבר כזה.
אני לא מבינה בכלל למה לא יצאתי מהכיתה באותו רגע!
אחר כך הוא עוד עשה איתי שיחה על זה והוא עוד אמר שהוא לא הבין למה אני לא מסתכלת לו בעיניים כשהוא מדבר אליי, זה היה כי עמדתי לבכות עוד שניה!
עכשיו אני בכיתה י"א ולמזלי אני לא רואה אותו.
אנונימית
פעם בכיתה ג' המורה לא נתנה לי לצאת והייתי חייבת פיפי. לא לא, ממש אבל ממש חייבת. וקרה מה שקרה.. נהיה ריח של שתן בכיתה וכדי להסתיר את המכנס הרטוב שלי ביקשתי מהילד שישב ליד שנזוז עם השולחן קצת אחורה.. והוא קלט את המכנס והצביע עלי והתחיל לצחוק וגם כולם.. רציתי למות.. בסוף הביאו לי איזה מכנס מהאב בית.. זה עשה לי טראומה קשה
אנונימית
הייתי בשדה תעופה עם אמא ואמרתי לה אמא אני חייבת להקיא.. (המטוס כל הזמן זז וזה עשה בחילה) והיינו בבדיקת דרכונים והיא אמרה עוד כמה שניות ולא התאפקתי והקאתי מול כולם, על הנעליים החדשות שלי..
זה אמנם לא ככ קשור למורים אבל סתם שתדעו XD
אנונימית
הדבר הכי אכזרי שעשו לי זה שבכיתה א משכו לי את הכיסא שאני יפול, כן, בכיתה א' =/

אה והייתי חייבת להקיא פעם אחת ביסודי והמורה לא נתנה לי לצאת וזה לא נגמר טוב =/

אה ומשהו מצחיק מלפני שנה או שנתיים המחנכת ירדה עלי על זה שההורים שלי לעולם לא באים לאספות הורים
בכיתה ז' ישבתי כל היום על הכיסא כי הייתי במחזור ולא רציתי שיצא.. בנות אתן יכולות להזדהות איתי XD
בסוף היום קמתי וזה התחיל לרוץ כמו משוגע.. בשניות הגינס שלי נהיה כולו דם ורצתי לשירותים ואני עם המזל שלי.. כל השירותים היו מלאים בבנות.. אז נדחפתי לתור לתא ונסגרתי ואחרי שסיימתי עם הפד והכל האסלה נשארה כולה דם כי מרוב שיצא הרבה יצא אפילו על הירכיים מאחורה.. ואז יצאתי בריצה והבנות כזה "איכס מה זה מי עשתה את זה" וואי זה היה אחד המלחיצים שלי
אנונימית
בכיתה ו' הייתה אסיפת הורים, אז המחנכת הזבל שהייתה לי עשתה בדיקה בכיתה מי בא מההורים ומי לא.
עכשיו לא תמיד אמא שלי מגיעה בגלל שהיא עובדת עד מאוחר, אז היא הגיעה אליי ואמרתי לה שאמא שלי לא יכולה ואז הזבל אמרה "אמא שלך בכלל קיימת?"
לחשתי לחברה שלי שהיא בת זונה והיא כנראה שמעה את זה, המורה הכי שנואה שיש.
כמובן שסיפרתי לאמא שלי והיא מאוד כעסה אמרתי לה בסוף לא להגיד לה כלום כי היא יכולה להעיף אותי מהכיתה או לסבך אותי, מתחרטת על זה עד היום כי מורה לא מגיע לה להיות היא פשוט שרמוטה.
פעם אחת המנהלת נכנסה לכיתה שלנו לצעוק עלינו כי התנהגנו רע באיזה פעילות, ואז היא אמרה "ממש כל הכבוד לכם, תטפחו לעצמכם על השכם" ואז באמת עשיתי את זה והיא ישר קלטה והיא כזה "תטפחי תטפחי זה הרי מצחיק אותך לא?" רציתי לקבור את עצמי חח
אני לא אשכח אתזה בחיים, זה נשמע לא כזה משפיל אבל זה היה מול כולם אז זה כן. פעם אחת בשיעור ספורט כולם עשו תרגילים עם המורה, ואני ישבתי בצד כזה כי הרגל שלי כאבה. בצחוק, אמרתי לכל החברות שלי, יואוו איזה פדלאות אתן. והמורה שלי ספורט פשוט אמרה: אם הן פדלאות, אז מה את? וזה היה מול כל הכותה, וזה כאב ממש... אחר כך שאמרתי אתזה למנהלת היא שיחקה אותה ראש קטן, כאילו היא לא עשתה אתזה. כיתה ח'
אנונימית
בכיתה ט איזה מורה אמר מול כולם שעם ציונים כמו שלי אף בית ספר לא יקבל אותי
אלה לא פאדיחות, אלו מקרים שמאוד העליבו אותי בתור ילדה קטנה.. מעשים רעים של מורים.

כשהייתי בכיתה א', הייתי תלמידה צייתנית וממושמעת - מפני שפחדתי מהמורים.
יום אחד הורדתי לשנייה אחת את העיניים מהלוח, והמורה צעקה עלי להסתכל בחזרה אליה. היא לא נתנה לי אפילו למצמץ.

בגן, שרתי ורקדתי עם שתי החברות הכי טובות שלי. מאז ומתמיד שירה וריקוד היו צדדים מאוד רגישים אצלי, זה הדבר שהכי נוגע ללבי והופך אותי לאדם שאני.
הגננת התחילה לצעוק עלינו שאסור לשיר ולרקוד בגן, ועצרה אותנו בעזרת ידיה.

הפאדיחה הבאה אומנם לא שייכת לי, אבל היא בהחלט מצחיקה ומרושעת.
מורה בבית ספרנו, ששוקל בסביבות 140 גרם (נדמה לי), החליט שהוא רוצה להתיישב על אחד התלמידים.
אז הוא התיישב על תלמיד אחד, יותר בתור בדיחה, וכל הכיתה הריעה לתקרית המוחצת במיוחד..
הו כמה שאני מעריצה את אותו המורה.
לא זוכרת מה עשו לילדים אחרים אבל רק אני זו הילדה שהמורים אוהבים אותה? חח ואני לא חנונית או משהו...
בחיים מורה לא השפיל אותי
אנונימית
לפני כמה חודשים היינו בטקס וכנראה אכלתי משהו מקולקל ואמרתי למורה שאני חייבת דחוף לשירותים והיא אמרה תנסי להתאפק (חשבה שבאתי לעשות פיפי ולא שיחררה אותי כמה פעמים-_-) אז פשוט ברחתי ולפני שנכנסתי לשירותים הקאתי
גאד
הקראש שלי היה מחוץ לדלת אז פשוט ברחתי הביתה
עד היום אין לי מושג אם ראה או לא חח0_0
מה שכן כמה בנות ראו וניסו לתת לי מים חח
באתי עם שורט לבית ספר
והייתה מורה דתיה שאמרה לי גועל נפש ככה את מתלבשת
גרמה לי להרגיש זונה מול הרבה ילדים
אנונימית
בבית ספר הקודם שלי המחנכת שלנו אמרה לנו שאנחנו כיתה של בבונים חולי נפש ושאנחנו מפגרים שאי אפשר להשתלט עלינו שהבנות מתלבשות כמו חשפניות ובנים חושבים רק על מין
כל זה במכה אחת היינו די בהלם חח
ובבית ספר שאני נמצאת בו עכשיו אני בכיתה עם חבר שלי ואנחנו יושבים ביחד בשולחן ופעם אחת הוא נתן לי נשיקה באמצע שיעור והמורה אמרה "להוציא לכם גם ארוחת ערב לאור נרות?" וחבר שלי אמר מצטער המורה לא התאפקתי
אמאלה איזה פאדיחה זה היה חח
ילדה אחת הקיאה לידי.
פעם אחת ילדה נרדמה והיה לה כזה קוקו אז שהיא קמה הקוקו עמד כזה וכולם צחקו.
בשיעור תנך פעם ישבתי בשקט ואז היה ילד שישב לפני וילדה שישבה לידי והם דיברו והמורה לתנך חשבה שאני דיברתי עם הילד מקדימה ואז היא אמרה לי להביא הוצאה אבל אז הסבירו לה שלא עשיתי כלום.
ופעם מורה אמרה לי שאין שכל אין דאגות היא התכוונה להגיד שאני מטומטמת והיא בכלל הסבירה משהו לא טוב
בכיתה ח הייתה לנו מורה מעצבנת וכל הזמן הפריעו לה אז היא רצתה להוציא איזה ילדה ואז היא כזה אמרה לה מה בגלל שאני שחורה ואז כולם צחקו.
אמרתי לאיזה מורה משהו ואז היא אמרה לא פלא שאין לך חברים, היום בא לי להעיף לה *****. השנה אני וחברה שלי ניסנו לברוח מאיזה מורה ואז היא כתבה לי בטלפון אתן מוזמנות להגיע כאילו זה הזמנה מיוחדת ופדיאחה.
אנונימית
פעם בכיתה ד' איזה מורה ביקשה שאני אביא לה איזה משהו מהחדר מורים אז הייתי צריכה להזדרז ורצתי ובטעות נתקעתי במורה שהחזיקה קפה והוא נשפך עלי ועליה. זה היה ממש רותח אני נשרפתי והיא בכלל לא הרגישה... היא התחילה לצרוח עלי "תראי מה עשית" "אין לי קפה בגללך" וכאלה..
הייתי קטנה מה אני יעשה._.
איחרתי לבית ספר והמורה הסבירה לכיתה שאם לא משקיעים לא יוצא כלום מהאיש/ה
נכנסתי לכיתה והיא אמרה
קחו לדוגמה את בר (אני) ילדה שלא יצא ממנה כלום רק רע.
באותו רגע פשוט קמתי מהמקום שלי ורצתי לשירותים והמורה שמה לי רגל ונפלתי מול כל הכיתה
כמובן שהתלוננו ופיטרו את המורה הזאת
זה לא קרה לי אבל לילדה אחת בכיתה שלי היה פצע על השפה וילד אחד מהכיתה רצה לקחת לישתות מים ומהבקבוק שלה והמורה אמרה כדאי שלא תישתה מזה שלא יהיה לך גם הרפס משהו כזה. אכזרי.
(כיתה י)
2 ילדים עשו בעיות וילד אחד שפך על השני קולה אז המורה אמר לילד אחד (הוא צשחק כדורסל) שבשביל להיות שחקן כדורסל צריך להיות עם המון משמעת ואין לו את זה. הוא יהיה האוסף כדורחם של נבחרת כגורסל או משהו כזה.
הוא גם מער מול כל הכיתה: ילד לקחת היום את הריטלין?
נדמה לי שבכיתה ה זה היה. היה לי בכיתה ילד חולה בסרטן והושיבו אותו לידי (ישבתי קרוב לדלת) כדי שאם הוא יצטרך הוא יצא לשירותים ולשתות (הוא היה יוצא הרבה) בלי אישור המורה שלי התעצבנה עליו והתחילה לצעוק ואחרי שאמרו לה שהוא חולה בסרטן היא התחילה לשחק אותה חמודה, גם אם הוא לא היה חולה (הלוואי) הוא בן אדם ואם יש לו אישור מהרופא שהיא לא יודעת עליו. שואלים לפני שצועקים ושופטים.

היה לי איזה מקרה ביסודי עם מורה אחת ומחנכת שנורא שנאתי, המחנכת הזאת הייתה ממש צבועה במלוא המובן שהיא הייתה מדברת עם אמא שלי כאילו היא מורה טובה שאוהבת אותי ומתנהגת אלי מגעיל אז אחרי מקרה מסוים שהיא אמרה הרבה דברים מגעילים עלי לכל המורות היא אמרה לי שהיא לא מאינה שאני עשיתי את זה והתחילה לספר לאמא שלי סיפורים על כמה שאני ילדה טובה ולא ציפו ממני לדבר כזה. וגיליתי שהיא אמרה לכל המורות גבים מגעילים עלי לפי זה שעהרה מורה שהייתה מחנכת קודמת שלי ושאלה מה קרה והמורה הזאת דיברה בזלזול ומילים לא יפות.
ואחרי זה שהלכנו לסגנית ובדיוק קרה לי שהייתי צריכה להיכנס למשהו ושכחתי את הסיסמה היא התחילה לצעוק עלי שאני אומרת את זה בכוונה ומה נראה לי שאני עושה דברים כאלה ושזאת חוצפה ולא יאומן אף על פי שלא ידעתי שאסור לעשות את זה והיה לי בעיה שהייתי נורא פגיעה ואם היו מרימים עלי את הקול הייתי בוכה וזה היה רשום אצל המנהלת ועדיין לא התייחסו לזה.

בקיצור אני שונאת אי שוויון ואת היסודי שלי
המורה שלי למתמטיקה רוצה שנסרטט צורות ( משולשים וכו' ) גדול.

מישהו צייר קטן והיא אמרה, יואו, איזה קטן זה...

כולם נקרעו ( קטן כאילו.. זין )
* ביסודי הייתי ממש תולעת ספרים, וקראתי גם בכיתה. ואחרכ המורה ממש התעצבנה עלי וצעקה עלי מול כל הכיתה.
* פה זה לא המורה, אבל שיהיה. היה איזה חומר במתמטיקה שלא סבלתי, אז כל תרגיל שלא פתרתי הכי מהר אז מיד לא התאמצתי להבין.
ואז המורה בדקה את השיעורים, והיה איזה סעיף שלא הכי הבנתי, ואני מהזיכרון (אף פעם אל תסמכו על זיכרון בדברים האלה חח) אמרתי סעיף שמסתבר שלא היה קיים.
ואז היא צחקה ואמרה שאין סעיף כזה (חמדמדה), ואז אמרתי כזה "אה" ואז פתאום איזה *&^%$ (מצנזרת את עצמי כי זה האינטרנט.) מהכיתה מחקה אותי ואומרת "אה"
רציתי פשוט לבוא אלייה ולתת לה כאפה.
*הייתה איזה מורה שלא הכי יודעת להתנהל בכיתה, ובאזור שלי היה הרבה רעש ודיבורים, אבל אני סתם ציירתי לי במחברת.
ואז היא כזה "***, את איתנו?" ואז כזה עניתי כן.. וזה קרה איזה שלוש פעמים לפחות, והיא שאלה רק אותי! כולם מדברים חוץ ממני, ואותי את שואלת?
ואז די התעצבנתי עליה חחXD
אני בן אדם עצבני._.
אבל את האמת שלעומת הסיפורים שלכם זה כלום חח
player
אני לא יודעת למה אני זוכרת דווקא את זה זה כנראה ממש פגע בי.. קיצור בשיעור דיברתי אבל כולם דיברו והיא שמה לב אליי והתחילה לצרוח אבל ממש ממש בהגזמה ואני זוכרת שכזה יצאו לי דמעות ממש השתדלתי לא לבכות והיא כנראה ראתה את זה וקראה לי אחר כך לבוא אליה ואמרה שהיא מצטערת... אבל בכל זאת כן זה הדבר היחיד שאני זוכרת שקרה לי עם מורים
תאנונימי
כיתה ז-בשיעור ביולוגיה המורה התחילה לצעוק עלי בלי שעשיתי כלום כי היא חשבה שדיברתי עם ילדה וזאת בכלל לא הייתי אני. המורה התחילה לצרוח עלי ואומרת לי"אני מצפה ממך שתפסיקי לדבר כי את ילדה טובה" ואני אומרת לה שזאת לא אני וכל הכיתה מסתכלת עלי רציתי לבכות) ובכיתי ( זה ממש נמאס שמצפים ממך להיות התלמיד הכי טוב ואם אתה עושה משהו אחד לא במקום ישר אומרים לך "ממך לא הייתי רואה את זה בא""

המורה הכלבה שהייתה לי בכיתה ו צעקה על החברה הכי טובה שלי שתנקה את הכיתה בגלל שהיא כמעט נרדמה.. אז היא ישבה וטיטאטה תוך כדי איך שלא כותבים) אז הכלבה צעקה עליה שעצם זה שהיא אתיופית אומר שהיא צריכה ללמוד לנקות כי זה המקצוע שיהיה לה בעתיד והיא אמרה שהיא צריכה להגיד תודה לעמותות שעוזרות לה ולמשפחה שלה במצב הכלכלי.. היא הבן אדם הכי רשע שפגשתי בחיי.. חברה שלי לקחה את זה קשה והיא הבנאדם הכי מדהים בעולם כל כך לא מגיע לה
היה יום חם מאוד בסביבות ה42 מעלות לא היה לי מים הייתי עם ארוך והברזייה מסריחה המים רותחים בטעם של ביוב אבל בחדר מורים היה תמי 4 עם מים קפואים אז ביקשתי יפה ממורה שהייתה שם אם אפשר כוס מים והיא סילקה אותי בעצבים ואמרה שאני חוצפנית.
זה היה מרושע
אנונימית
ואחד שקרה לי השנה.. באתי באיחור בלי תלבושת (שכחתי..) והיה באותו היום כינוס לכל הבית ספר באולם.. כשנכנסתי המורה שלי התחילה לצעוק עלי מהבמה עם מדונה שלא יצא ממני כלום אם אני לא מסוגלת לעקוב אפילו אחרי הוראות פשוטות של תלבושת ושאין פלא שנכשלתי במתמטיקה כל השנה (נקודה רגישה) וכאילו למה כל הבית ספר צריך לדעת שנכשלתי לעזאזל?! ואז היא דיברה על בעיות הבנים שלי והיא ממש פירטה שמות של בנים ואמרה שהיא לא הייתי בוהה על *__* אולי לא הייתי נכשלת ושלטובת שנינו אני צריכה להפסיק להסתובב בסביבה שלו.. היא אמרה עוד הרבה דברים שם אבל כבר הפסקתי לעקוב
הכלבה הזאת -_-
אנונימית
ביקשתי לחמם אוכל בחדר מורים כי בקיוסק צריך לשלם על זה חמש שקל (מה אני פראיירית) (חוץ מזה שהם לא משלמים על החשמל מה ההיגיון לקחת פאקינג חמש שקל על חימום של חצי דקה) (ולא אני לא קמצנית)
והמורה סוג של צעקה עלי מול הקראש ועוד בנים מהכיתה שאני צריכה להפסיק להתעסק עם אוכל כל היום ושבגלל זה אני נראית כמו שאני נראית (שתלך לעזאזל זה היה אחרי שירדתי עשר קילו ונראיתי טוב)
אנונימית
1. בכתה ד כשהמורה נכנסה לכיתה אז לא ראיתי אותה ופשוט הסתכלתי דרך החלון אז היא התעצבנה עלי והיא לקחה אותי לכיתה השנייה ושמה אותי בפינה של הכיתה עם הראש לכיוון הקיר, וככה עמדתי שיעור שלם, וכולם הסתכלו עלי והרגשתי ממש רע...
2. בכתה ד המורה השתעלה ואז גם השתעלתי (לא בכוונה) היא חשבה שאני מחכה (ככה כותבים את זה?) אותה ואז היא הוציאה אותי מהכיתה.
3. זה נראלי היה בכתה ג, דיברתי באמצע השיעור והמורה לקחה לי את הכיסא והייתי צריכה לעמוד במקום כל השיעור.
הייתי בבית ספר מטומטם. שונאת אותו!
יש לי בעיות קשב וריכוז ואני מציירת כל הזמן בשיעורים וקשה ל להתרכז כאילו כל פעם שאני מנסה להתאפק לא לעשות דברים אחרים ושאני צריכה להתרכז וזה גורם לי לא להתרכז יש לי מורה יש לי פעמים שאני מיואשת מלהקשיב ופשוט מציירת ורוב המורים תמיד כועסים עלי שאני לא מרוכזת אבל יש איזה ילדה אחת שכל המורים אוהבים אותה היא שקטה כזאת ותמיד שהיא לא מתרכזת לא אומרים כלום וזה כזה מעצבן
אנונימית
הייתי בכיתה ה\ו משהו כזה.. והיו שתי בנות שהציקו לי תמיד למה? סתם ככה ויום אחד אחד מהן ביקשה ממני לבוא לשמור לה בשירותים

אז שמרתי ובזמן שחיכיתי שהיא תסיים ישבתי על הריצפה ואז היא יצאה וחשבה שהצצתי לה.. ואז הם הלכו למורה ואמרו לה שאני מציצה להן בשירותים וזה ממש לא נכון..
אחכ שיחקנובהפסקה חיי שרה והבנות האלה ביקשו לדבר איתי
והן דפקו לי תראש בקיר והרביצו לי ואני זוכרת שבכיתי והילדים לקחו אותי למורים בבית ספר והמורים האמינו להם ולא לי...


עד היום אני רואה את זה מול הפרצוף שלי...


ילדים הם עם אכזר...!
לא חסר לי... אני יכתוב אחד אם את רוצה עוד אז תשלחי הודעה בפרטי...
אני שנה שהעברה כיתה י'ב מורה למתמתיקה נתן לי כפה מול כל הכיתה ואז נתתי לו מכה קטנה לחזה ואז השו אותי ליום ואז כולם חשבו שאני אלים וכל החראה הזה
המורה התכופפה ונכנסתי בה מאחורה בטעות
לא נעים.. לה
לי זה מאוד היה נעים
היה שיעור תורה וכאילו עבודה בקבוצות ואני ועוד שתי חברות פשוט צחקנו ולא עשינו כלום ואז התעייפתי ושמתי תראש כמה דק על השולחן ואז המורה באה לשולחן שלנו ולא שמתי לב היא דפקה מכה כזאת חזקה וצעקה מה אצ עושה אמרתי לה נחה ואז אחכ היא אמרה איפה העבודה אמרתי לה איזה עבודה היא התעצבנה ממש ואמרה זאת בוקר טוב אליהו וזה בצעקה ואני מסתכלת עליה בפרצוף חסר אונים ומת לצחוק מול כל הכיתה
המורה כתבה עלי שקרים במכתב של הרופא של הפרעת קשב (נורוילוג)
אנונימית
pinky אימלא איזה רשעה גזענית. הייתי מגידה נגדה תלונה.
אנונימית
אוקי
1- מורה אחת אמרה לנו לנקות כיתה שלא שלנו.. אז חברה שלי אמרה כזה למה שננקה את זה זה לא הכיתה שלנו ואז אמרתי את Zה למורה כי היא לא שמעה (וחברה שלי צדקה) ואז היא אמרה לי קומי תנקי עכשיו את כל הכיתה ואז רצו לעזור לי לנקות ואז היא צעקה עליהם לשבת ואני אמרתי לה למה שננקשה את הכיתה שלא שלנו לא אנחנו עשינו את זה ואז היא אמרה לי או שאת מנקה או שאתהה יורדת לסגנית והיא מפחידה רצח העדפתי לנקות כי במילא היא מסכימה איתה בכל דבר.. קיצר ניקיתי לא מספיק שניקתי החוצפנית אומר ת לי "פספת שם" רציתי לבכות פשוט את החיים שלי זה היה כל כך משפיל מזל שלא היו הרבה ילדים.. אהה וזה היה מול ילדה שאני רבתי איתה פעם אחת

2- ילדה אחת בשכבה שלי אתיופית אז היא הפילה בטעות צבע או משהו (מורה לאומנות) ואז היא אמרה ככה הם רגילים האתיופים להרוס ולברוח ואז היא בכתה והרכזת שמעה את זה וואי וואי (מה היה שם) צעקות מה שלא בא לכם מגיע לה חוצפנית
אנונימית
כשהייתי בכיתה ו' המורה גררה אותי בכוח עם הכסא מול כל הכיתה ופשוט צרחה עלי בזמן שכל הכיתה מתפוצצת מצחוק. ממש בכיתי בגלל זה ואז היא צרחה עלי שאני אצא החוצה כי אני מפריעה לכל ה"חברים" שלי
ילד מהכיתה שלי המורה הרביצה לו עם מטאטא מול כל הכיתה וצרחה עליו בכיתה ב
אני פעם האיתי ילד מופרע עד כיתה ט אז פעם אחד כיתה ט המורה צעק או שלושת הכוכבים הגיו אז כנראה יצא שבת והיה יום שלישי אז שאל אותנו איפה אינו אמרתי מה אחפת לך מענין למה אחרתם אחד אמר בשירותים אז המורה אמר אז ביגלל זה לא ראיתי אותך כל האפסקה השני אמר שהוא עישן והוא אמר אז ביגלל זה העיניים שלך אדומות ואני כבר השתגעתי הוא אמר כך נו פוטין איפה אתה איתי פוצצתה את הוקרינה שוב אמרתי יבן זונה שלוש תינו עשנו שלושתינו אחרנו כי אנחנו לא אוהבים אנסים וביגלל שאמא שלך בא לבקר אז אינו גם בשירותים כל הכיתה אפסיקה ליצחוק עלינו אתחילה ליצחוק אל המורה ואז הוא פוטר ויתפטר פוטר ביגלל היחס שלו כלפי תלמידים ויתפטר ביגלל שהוא ניפגע אז שנה שלמה לא היה לנו את המיקצוע הזה חח
פעם אחת בכיתה ח כל הכיתה שלי ירדה על חברה שלי והיא מאוד רגישה וכל הזמן היו צחקוקים והתעצבנו עליה סתם והמורה לא היתה בכיתה... ואז היא ברחה לשירותים ובכתה שם ואני הלכתי אליה כדי לנסות להרגיע אותה או לפחות להיות איתה.. מה שאף אחד לא עשה.. ואז הלכתי להביא לה מים וטישו והמורה פתאום יצאה מהמזכירות והיא צעקה עלי שאני יחזור לכיתה וזה ואז אמרתי לה שאם לא אכפת לה מישהי עכשיו בוכה.. אז היא אמרה שזה לא אמור לעניין אותי ולא אותה כרגע ושאני יחזור לכיתה.. כמובן שלא הקשבתי לה (היא גם היתה מורה סנובית ששנאתי) וחזרתי לחברה שלי שעדיין בכתה ואז שמענו את המורה צורחת במסדרון למישהו מהכיתה שיגיד לנו לבוא ואם לא הלך עלינו.. בקיצר 10 דקות אחרי זה הייתי בכיתה.. באתי לשבת ואז היא עומדת באמצע הכיתה ואומרת תגידי.. מה את חושבת שאת עושה? ואז אני אומרת לה.. יושבת! ואז היא העמידה אותי בפינה בעצבים ליד הפח והתחילה לצרוח עלי.. מי את חושבת שאת? מי את חושבת שאת? כל כך חוצפנית! וכל הכיתה הסתכלה עלי... ואני לא ידעתי איפה לקבור את עצמי ואז אמרתי לה שאני לא ישאיר את חברה שלי לבד אחרי שכל הכיתה צחקה עליה.. אבל היא לא הקשיבה לי והמשיכה לצרוח עלי איזה 10 דקות. ובאמצע התחלתי לבכות... ואז ישבתי ושמתי את הראש על השולחן ובכיתי ובזמן הזה היא אמרה לכיתה שאני חצופה ושאני בעייתית.. ואז היא אמרה לי בציניות. מה? להביא לך גם טישוו? ואני לא יכולתי לענות לה כי בכיתי... זה היה יום ממש זוועתי.. היא אפילו לא ביקשה סליחה והיא השפילה אותי מול כל הכיתה היא אמרה כל מיני דברים מגעילים עלי כאילו היא מרכלת עלי עם כולם ואני לא נמצאת שם... בתכלס כבר הייתי רגילה ליחס הזה כבר משנים קודמות אבל לא ככה...

וגם כשהגעתי לתיכון כל בית הספר המציא עלי שקרים וסיפורים שלא היו ולא קרו.. ודיברו אליי כמו ילדה מוגבלת.. שונאת מורים
אז ככה הייתי ילדה די ביישנית ביסודי עכשיו כבר לא.
ביסודי (ג-ד)
איזה ילד נפל (שאם אני לא טועה עשו עליו חרם) מסכן אז קמתי לעזור לו ואז המורה הסתומה הזאת אמרה:
"מה את קמה לעזור לסתום הזה מישהו הרשה לך?"
בכל זאת עדיין עזרתי לו לקום.
אני הייתי ביישנית וזה ואני כל כך מצטערת שלא עניתי לה.

בחטיבה
איזה ילדה די פרחה צחקה בשיעור ואיזה מורה שאפחד לא מכיר ושם עליה התחילה לצעוק עליה שתתשתוק וזה.
והילדה הזאת התחילה לצעוק ולקלל אותה וכל הכיתה נקרעת עליה מצחוק.
ואז המחנכת שלי נכנסה כזה והתחילה להאשים רק אותי
אז יצאתי עליה
"מה את מאשימה רק אותי את ראית שכולם צחקו אז מה נתפסת עלי חתיכת סתומה"
והמשיך ככה די הרבה זמן שאני יוצאת עליה והיא עלי.
כמעט זרקתי עליה כיסא.
אופס (?)
השעו אותי.
זה לא אשמתיי XD.
היה עוד איזה מקרה שדיברתי עם חברה שלי בשיעור לאזוכרת על מה ואז המורב שהייתה בשיעור התחילה לצעוק עלינו וזה.
אמרתי לה שתסתום, אופס (?)
ואז היא שלחה אותי למנהלת
האצבע השלישית שלי קמה לתחייה ברגע זה
אופסי (?)
אני רוצה שתיקראו את זה ותגידו לי מה אתם חושבים
יש לי עוד משהו, בכתה ח הייתה לי מורה למתמטיקה מכשפה... אני רצינית, אני עברתי חמש בתי ספר ולא סבלתי את הבית ספר הזה, הרגשתי שאני מזייפת את עצמי זה לא התאים לי ולא לאורך חיים שלי מבחינת הדת והחינוך, זה היה בית ספר חרדי מודרני כזה.:. לא סבלתי אותו... יש לי המון סיפורים משם. בקיצור... לא הייתי משתתפת בשיעורי מתמטיקה רק הייתי יושבת בכתה עם הספר פתוח כי לא ידעתי את החומר כי עברתי הרבה בתי ספר, זה סיפור ארוך... והמורה ידעה את זה... וכולם פחדו ממנה היא הייתה מורה מפחידה כזאת, יום אחד היה שקט בכתה והיא פתאום אומרת לי את השם שלי בואי תגידי לנו את התשובה לשאלה ואני הייתי ממש מובכת כי לא ידעתי את זה, ואמרתי לה שאני לא יודעת והיא אמרה לי איך את לא יודעת, כולם פה יודעות את זה, זה קל אז אמרתי לה יותר בנוקשות אני לא יודעת את זה כי אני לא משתתפת בשיעורי מתמטיקה ויש לי פער ענק ואז היא ממש התעצבנה עלי ואמרה לי בתום כזה גבוה אם את לא יודעת את זה את לא שייכת לפה, מה את עושה בכתה הזו? ועוד שנייה בכיתי אז פשוט יצאתי מהכיתה והלכתי לשירותים לבכות, לא יודעת אם זה נשמע לכם כזה פוגע... אבל זה היה לי נורא קשה כי גם בכל מיקרה לא הרגשתי קשורה לכיתה הזאת ולבית ספר הזה וגם היו לי עוד המון בעיות איתם והחינוך שלהם היה מזעזע בעיניי אני ייתן לכם דוגמא... היה לנו הרצאה עם המנהל והוא התחיל לדבר על הפאלפון כמה שזה לא טוב ואסור שזה יהיה והוא אפילו לא אמר את המילה אייפון הוא אמר כזה "איך קוראים לדבר הזה? הט'צ הזה" בקול מתנשא כזה ומעצבן, כאילו פאקינג יש לך פלאפון (סליחה שאני מדברת ככה זה פשוט נושא שמשגע אותי) ואתה יודע שלכולם יש אז על תיתן לנו הרצאה על כמה שזה אסור וזה הורס אותנו ואסור אינטרנט וכל מיניי דברים מפגרים כאלה... אני כל כך לא כזאת, ואני יגיד לכם את האמת, אני נהייתי אנטי נגד החינוך החרדתי כי אני לא חושבת שאם מישהי הולכת עם יצאתי קצרה או עם גופייה זה מה שמאפיין אותה וככה צריך לשפוט אותה, ושם עושים את זה, אני זוכרת המון פעמים שפשוט בכיתי בבוקר שאני לא רוצה ללבוש את התלבושת הזאת, הרגשתי ממש רע שאני לא אני, אני כל יום הייתי צריכה לשחק את עצמי, והרבה מורות אמרו לי שאני לא שייכת לבית ספר... אני ייתן לכם עוד דוגמא בשיעור מחשבים (כמובן שאין אינטרנט) הלכתי עם שיער פזור והשיער שלי לא ארוך בכלל, המורה קראה לי ואמרה לי תעשי סיבוב ואני הסתכלתי עליה והייתי כזה מה?! ואז היא שוב חזרה על זה אז פשוט עשיתי סיבוב ואז היא אומרת לי את לא יכולה ללכת עם השיער ככה הוא ארוך מידיי וזה לא צנוע, ואמרתי לה שככה אני אוהבת ושאני רוצה ללכת ככה, אז היא פשוט הכריחה אותי לאסוף את השיער ואמרה לי שאני לא שייכת לכתה ולבית ספר...
היה עוד פעם אחת שאחרי בית ספר קיפלתי את החצאית מעל הברך והלכתי עם חברות ומורה אחת ראתה אותי והיא פשוט עצרה ועמדה והסתכלה עלי ואמרה לי ככה את מביישת את בית סיפרינו? ככה בת ישראל הולכת? לא עניתי לה ואז היא אמרה את רוצה שאני יגיד אותך לסגנית? ואני לא זוכרת מה היה אחר כך או שהורדתי את החצאית או שעניתי לה משהו...
יש לי עוד המון סיפורים...
בקיצור
בית ספר מפגר ואני שונאת את החינוך הזה, ואני ממש לא מתלבשת כמו "דתיה" אם זה היה תלוי בי הייתי הולכת עם מיכנסיים אבל אני לא הולכת ככה כי זה לא מכבד את המשפחה שלי... אני פשוט לא חושבת שהלבוש זה מה שחשוב, ולא שתבינו אותי לא נכון, אני מכבדת את הדת ואני דתיה ויש דברים שאני אוהבת בדת, אבל פשוט עם התקופה שאני עוזרת עכשיו (זה עוד סיפור XD) נורא קשה לי עם הדת...
אני רוצה ללכת לבית ספר פלורליסטי.
התגובות מעציבות
אנונימי
ישראל כפרה^