7 תשובות
ראיתי על זה מלא שאלות פה אז בערך הבנתי משהו עם תם אחת שאמרה שהיא מעתיקה ממנה בולוגים על follow me לא יודעת כל כך נראה לי
תום טוענת שהיא העתיקה ממנה כל מני דברים אז היא פרסמה בסנאפצט שאלי מעתיקנית וכל זה.
תם בר האשימה את אשלי בסנאפצאט שאשלי העתיקה ממנה את השם "follow me" מה שלא נכון כי המון יוטיובריות משתמשות בזה ותם טוענת שהיא המציאה את זה מה שלא נכון
מה הסנאפ של אשלי?
תם בר אמר כותבת בסרטונים מסוימים שלה "follow me to". זה משהו שהרבה יוטיוברים בחו"ל עושים עוד הרבה לפניה, והיא כנראה לקחה את זה מהם.
אשלי העלתה סרטון אחד שהיא כתבה בו "follow me to" גם.
תם ראתה את זה ורצתה להציג את זה כהעתקה. היא יכלה לגשת ולדבר עם אשלי באופן פרטי, אבל היא בחרה לפרסם בסטורי שלה את העובדה שאשלי העתיקה ממנה, שזה מעשה בוטה, ושהעובדה שיש לה יותר צופים לא אומרת שהיא יכולה ללכת ולהעתיק רעיונות.
היא אפילו השוותה את זה לילדה המקובלת בשכבה שגונבת עבודה מילדה אחרת וזוקפת אותה לזכותה.. השוואה ממש דבילית ולא נכונה בעליל, אם תשאלי אותי. תם לקחה את זה מיוטיוברים אחרים בח"ול. עשו את זה עוד הרבה לפניה. למה כשהיא לוקחת את הרעיון זה בסדר, אבל כשאשלי לוקחת את הרעיון אז היא מעתיקנית? ועוד מי אמר שהיא לקחה את הרעיון הזה מתם ולא מכל יוטיובר אחר שעושה את זה? (ולא חסרים יוטיוברים).
ועוד הכי מפגר שבסטורי שלה היא מראה את הרעיון ש"הוא שלה" כביכול ואומרת שזה לא פייר כי הוא ישבה וחשבה על זה.. כאילו, על מי את עובדת? כולם יודעים גם ככה שזאת לא המצאה שלך.
אשלי ראתה את זה והורידה לה עוקב באינסטגרם, ותם הורידה עוקב לאשלי בחזרה.
אם את רוצה לראות את מה שתם אמרה על אשלי בסנאפצ'אט, הסנאפצ'אט שלה זה misstommy
אנונימית
וואי רציני? לא שמעתי על זה^

אבל מי בכלל רואה את התום הזאת אני ראיתי פעם אחת סירטון שלה אמאלה רציני היא לא יודעת להתאפר היא מתאפרת כמו אביבית בר זוהר רק יותר גרוע וניראית פרחה כזו...
סתם רוצה צפיות ורשומים התום הזה רוצה במה..

אבל הוספתי אותה סנאפ ולא ראיתי שהיא אמרה שהיא העתיקה רק ראיתי שהיא דיברה על זה אבל הסרטון המקורי נמחק כאילו?
אנונימית
אני מצטטת מאחד הסרטונים שהיא שלחה בסנאפצ'אט- "נעשתה פה העתקה בוטה" (ואז הוא התחילה להסביר על ידי מי זה נעשה ולמה זה לא פייר לטענתה).
יש מצב שאולי עד שראית את זה, חלק מהסרטונים כבר נמחקו..
ת'כלס היא בסך הכל ניסתה להוציא את אשלי באור רע, כולם ידעו שזה לא רעיון שלה עוד לפני שאשלי השתמשה בו גם, והיא גם מעתיקה דברים- אז זה ממש לא בסדר שהיא באה ואומרת שהיא מנסה לשמור על התוכן שלה הכי מקורי ויצירתי שיש ושהיא בכלל לא מעתיקה. 'שמפניה עם תומי' זה העתקה אחד לאחד ממה שקלואי קרדשיאן עשתה, "קוקטייל עם קלואי".
ויותר מזה, אם זה באמת היה מפריע לה, היא הייתה באה ומדברת על זה עם אשלי בפרטיות במקום לרוץ ולספר לכולם מה אשלי עשתה 'לא בסדר'.

ומסכימה איתך לגמרי, היא באמת לא יודעת להתאפר.. XD
אנונימית