4 תשובות
כי הדתיים חושבים שאלוהים מבחין בין טוב לרע, הם לא מסוגלים להבין שטוב ורע זה מושג חומרי ומבוסס על נקודת מבט. בפועל אצל בני אדם או בכלל ביקום כולו אין דבר כזה טוב או רע, יש רק מה אנחנו מרגישים, איך אנחנו מרגישים את זה ומתי אנחנו מרגישים את זה. אם רע לנו אז עשינו משהו רע, אם טוב לנו אז עשינו משהו טוב - בזה זה מתחיל ונגמר ואין לזה שום קשר לשום אלוהים.
דת זה הדבר הכי צבוע בעולם (יש דתיים בסדר בכל דור פוחתים ופוחתים)
אסור להדליק אור בשבת, אבל אם אתה מעלה את המפסק (שעון שבת) לפני הכניסה זה בסדר.
אסור לאכול אבר מין החי (7 מצוות בני נוח, אסור לקחת חלקים מהבעל חיים שהוא עוד בחיים-חברים שלי מגדלים חיות למאכל אני יודע מה הולך שם, בלי קשר אני טבעוני-טעמי בריאות), בפועל הרבנים מכשירים את הטרפות האלה...
אומרים שהיהדות וישראל עובר רק מהאמא---סבתא של דוד המלך הייתה רות המואביה (לא ישראל)---דוד הוא גר---המשיח לא מישראל
מי קבע שזה לפי האמא? בתנ"ך מוזכר תמיד שם האבא (מלבד דבורה הנביאה שאמא שלה הייתה פילגש ולא ידעו מי האבא)
אלה עובדות
ועוד ועוד ועוד

אלוהים רוצה בני אדם הדור היום אין בהם דבר חוץ מהגוף שמזכיר אדם
גונבים, רוצחים, בוגדים, אונסים, גונבים---הכל סתם לכיף
אדם היום=רוע טהור
אני הכי אמיתי, אני המיץ של הזבל.
יש הרבה יוצאים מהכלל (לא אני אבל יש)
mak
בס"ד
זה הרבה לכתוב בגדול, שבת זו אחת ממצוות האמונה, שהקב"ה ברא את העולם במעשה בראשית, ולכן מי שלא שומר שבת הוא כאילו עוקר את הלב של היהודי, אם אני לא טועה החפץ חיים רושם גם כך. לא טוב בעיני השם- רואים זאת לפי העונש שיש על זה בתורה. יכול להיות שאת אדם מקסים וטוב ולבבי ובעלת מידות טובות שכיף להיות בסביבתך, זה דבר אחד. ושמירת שבת זה דבר שני שכן זה לא טוב בעיני השם. הדתיים לא שומטים אותך מהותך פשוט צריך להגיד את מה שהתורה אומרת באופן הכי ברור והכי נקי. דרך אגב צריך לשמור את כל המצוות שבת פשוט זה דבר מרכזי כאמור. אם תלמדי את המצוות תביני

נ. ב- אם תלמדי הרבה מוסר, שמוסר זה כמו מלח לבשר, כמו שאי אפשר לאכול בשר בלי תבלינים כך גם אי אפשר ללמוד תורה בלי נשמה. והנשמה של התורה זה המוסר, המוסר בכללי בא לשבר נפשו של האדם ולהראות לו מקומו בעולם הזה. כך מימלא יתוקנו המידות של האדם ודרך ארץ ועם שילוב התורה יבין האדם את התורה ומסריה.

עוד משהו קטן- אף פעם אל תראי שום אדם דתי כמייצג את התורה, כי גם דתי (חיצוני) יכול להיות מושחת, ובעל מידות לא טובות, לעומת זאת יש חילוניים בעלי מידות טובות רק חסר להם המצוות שבין אדם למקום, תמיד קחי את התורה כמייצג, קראי את התורה על בוריה עם פירושיה המובילים ומדרשי חז"ל ואז תביני. ממליץ ללמוד את התנ"ך על פי הסדר.
אנונימי
לפי היהדות מי שלא שומר שבת דינו כגוי על רצח היו מכניסים לכלא ומי שלא שמר שבת היו סוקלים למוות השבת זה הדבר הכי קדוש אם אלוקים לא עבד ביום הזה מי אנחנו שנעבוד.. זה נראה כאילו אנחנו תופסים מעצמינו אנחנו מגלים את ראשינו כמו שאומרים חוץ מזה אם אלוקים ציווה אנחנו צריכים לעשות אי אפשר להגיד אני מאמין בך ולא רוצה לעשות מה שאתה אומר זה דבילי לפי היהדות השבת יותר חזקה מכיפור וכשרות ביחד הרב שלי היה אומר עדיף לאכול 5 מנות חזיר ביום אבל העיקר לשמור שבת בכול אופן יש מלא סיבות שהשבת קדושה ומי שלא שומר שבת יש לו עונשים קשים אז מן הסתם שמי שלא שמר שבת צדיק בעיני ה' לא ככה?
אנונימי