8 תשובות
ממש ממש לא!!
מה שהבחורה מייצגת באישיות שלה זה מה שחשוב
כל בחור שרוצה בחור בגלל שהיא גרה בבית כזה או אחר אז אין סיכוי לקשר
לפי הקבלה כל קשר חייב להיות מושתת על אהבה טהורה
ובדוגמא כאן בחור שרוצה בחור בגלל הבית שלה אז הקשר הזה ירד למצולות ים/קאפוט
קבלה ומדע הם חופפים היום
חוץ מזה, דוחה אותי בכלל לחשוב שבחור רוצה בחורה בגלל החומריות שלה
אותי לא מעניין אם בחורה היא: פועלת במפעל, רופאת שיניים או מורה

חשוב שתמצאי בחור טוב שירצה אותך אך ורק בגלל מי שאת-- עדיף למצוא במקום של התנדבות
בהצלחה כפרה
בחורים ובחורות חייבים להכיר בגלל מי שהבנאדם! ( ולא בגלל חומריות דוחה ומגעילה)
ממש לא
דווקא מעלה
היא יודעת מה זה לחיות חרא ותעריך את המאמצים שלי לתת הכל, אבל לא תמיד.
אנשים שגרים בשכונות ישנות בדרך כלל יש להם כחמת חיים גדולה יותר ממפונקים
לדעתי כל התארים זה כלום לעומת חכמת חיים
mak

לא כולם חיים בדירות של פאר ועושר. מה שחשוב זה לסגור את בחודש עם קורת גג.. זה לא משנה אם זה בית ישן או חדש או מכוער או יפה. העיקר שיש בית.
מה שחשוב זה האופי של האנשים, להפך, אנשים שחיים בבתים "ישנים" או איך שלא תקראו לזה, מעריכים הרבה יותר ובעלי אופי אדיב וטוב יותר. זה הופך אותם לאנשים הרבה יותר טובים ומקנה להם אישיות נהדרת. אני בטוחה שכרגע היא אומנם גרה בבית ישן עם ההורים שלה אבל תלמד מהם שכדי להשיג בית "חדש" היא תעשה המון מאמצים כי אני בטוחה שגם לה לא ככ טוב בבית הזה ויש לה מחשבות על עתיד טוב יותר ולכן תעשה הכל כדי להצליח בחייה האישיים ולהשיג לעצמה כת מה שהיא רוצה
כולם כתבו לא, ואני מצטרף אליהם. אבל בוא ננסה גם לחשוב רגע, מה הסיבות שזה יכול להוריד לך ממנה? תנסה לפרט לעצמך סיבות כאלה ותבחן האם הן באמת משמעותיות ויכולות להשפיע על הקשר, או שמדובר בדברים שלדעתך ייתפסו ע"י אחרים כשליליים. כסף? אתה באמת מאמין שכסף ישנה את הרגש שלך לבחורה אותה אוהב באמת? מעמד? זה באמת משנה עם הוריה הם מנכ"לים או עובדי ניקיון? אם היא מוצאת חן בעינך לפני שאתה יודע את זה, איך זה יכול להשפיע על הקשר שלכם? אולי יש עוד כמה "סיבות" שכאלו, אבל הרעיון ברור - רק האהבה בינכם תקבע את טיב הקשר, ואהבה נבנית ומתוחזקת עם רגש, עניין, תשוקה, תקשורת, הבנה, הכלה, תמיכה ועוד - יודע המשותף להם? הם לא תלויים בכסף.
אני גר בבית עם ההורים בבניין חדש ואני לא בשנות ה20 של חיי מזמן, אז לדעתי במידה מסויימת גם אומר אולי זה יוריד לבחורה שתהיה איתי, אבל מצד שני מי שתאהב אותי בגלל מי שאני לא תשים על העניין, כמובן שאם היה לי אפשרות הייתי עוזב אתמול את הבית. זה קצת יותר מורכב.
אז לשאלתך - ממש לא אכפת לי העיקר האהבה
אנונימי