תשובה אחת
היי, צירפתי כמה קישורים העשויים לעזור וגם את המאמר הזה:
עבודה עם נקודות פנימה והחוצה
------------------------------------------
הגדרת נקודות פנימה והחוצה של הקליפ הוא תהליך שנקרא סימון. אתה מגדיר את המסגרת הראשונה שברצונך לכלול ברצף ידי סימון מסגרת שככל הטעם של קליפ. לאחר מכן תגדיר את המסגרת האחרונה שברצונך לכלול ידי סימונו כנקודת Out. בשנת עבודה טיפוסית, אתה מסמן נקודות ולצאת עבור קליפ של צג המקור.

התאמת נקודות פנימה והחוצה של קליפ אחרי זה הוא נערך כבר לרצף נקרא זמירה. בדרך כלל, אתה לקצץ קליפים להתאים איך הם לנגן ברצף. לדוגמא, כפי שאתה מציג את העריכה, אתה רוצה לחתוך את הקליפ נכנסת קצת מוקדם מכפי שתכננת במקור שבעה שמצוין קליפים. כדי לתקן את הבעיה, לחתוך את הקליפ באמצעות כלי זמירה ב Premiere Pro.

אתה יכול לסדר קצת את הקליפים על ידי גרירת הקצה קליפ. A "הקצה" של הקליפ הוא פנימה או החוצה של קליפ, או נקודה לערוך. כמה בכלים ובטכניקות מיוחדים מאפשרים לך לקצץ נקודה לערוך. כלים אלה וטכניקות מאפשרות לך לקצץ יותר בקלות ובמדויק, צמצום מספר השלבים הכרוכים ושמירה על שלמות ברצף.

ניתן לבצע זמירת משימות לנקודות עריכה שנבחרו של קליפ, או עורכת נקודות שנבחרו מתוך מספר רב של קליפים. ישנם סמלים חדשים עבור הכלים, וכאשר בחירת עריכות עם כלים לקצץ, הנקודה לערוך מודגש עם צבע הקשורים לקצץ לך לבצע.