2 תשובות
משפטים אודות אהבה נכזבת:
ג'ון גרין
"כל כך רציתי לשכב לידה על הספה, לכרוך את זרועותיי סביבה ולישון. לא לזיין, כמו בסרטים האלה. אפילו לא לקיים יחסי מין. רק לישון יחד במובן התם ביותר של הביטוי. אבל לא היה לי אומץ ואת היה לה חבר והייתי גמלוני שהיא יפהפייה ואני היה משעמם ללא תקנה והיא הייתה מרתקת עד אין קץ. אז חזרתי לחדר שלי והתמוטטתי על המיטה התחתונה, חושב שאם אנשים היו גשם, הייתי טפטוף והיא הייתה הוריקן. "
- ג'ון גרין, מחפש אלסקה
תגיות: אהבה נכזבת
8032 אוהב
כמו

וויליאם שייקספיר
"אם המוזיקה להיות האוכל של אהבה, לשחק,
תן לי עודף של זה; כי surfeiting,
התיאבון עלול לחלות, ולכן למות. "
- ויליאם שייקספיר, הלילה השנים עשר
תגיות: מוסיקה, רומנטיקה, נכזבת אהבה
5226 אוהב
כמו

פדריקו גרסיה לורקה
"כדי לצרוב עם רצון ולשתוק על זה הוא העונש הגדול ביותר שאנחנו יכולים להביא על עצמנו."
- פדריקו גרסיה לורקה, חתונת דמים ואת תרמה
תגיות: תשוקה, עונש, נכזבת אהבה
3720 אוהב
כמו

קסנדרה קלייר
"הדרך שבה הוא הביט בך. יש לי את זה אז. הוא אהב אותך, וזה היה הורג אותו. הוא לא יקבל מעליך, קלארי, הוא לא יכול. "
- קסנדרה קלייר, עיר הזכוכית
תגיות: אהבה נכזבת
1684 אוהב
כמו

ג'יימס פטרסון
"כי מה יותר גרוע בידיעה שאתה רוצה משהו, מלבד לדעת שאתה לא יכול לקבל את זה?"
- ג'יימס פטרסון, ניסוי אנג'ל
תגיות: חוסר תקווה, נכזבת אהבה, כמיהה
1599 אוהב
כמו

ג'. ק רולינג
"הפטרונוס של סנייפ היה איילה," אמר הארי, "זהה לזה של אמי בגלל שהוא אוהב אותה במשך כמעט כל חייו, מאז שהם היו ילדים."
- ג'. ק רולינג, הארי פוטר ואוצרות המוות
תגיות: נאמנות, התאהבות, אהבה, נכזבת אהבה
1316 אוהב
כמו

"כי אם אתה יכול לאהוב מישהו, ולשמור לאהוב אותם, מבלי להיות נאהב בחזרה... אז שהאהבה צריכה להיות אמיתי. זה כאב יותר מדי כדי להיות כל דבר אחר. "
- שרה קרוס, הרוג אותי ברכות
תגיות: להרוג אותי- ברכות, אהבה, אמת אהבה, שרה-צלב, נכזבת אהבה
1309 אוהב
כמו

קסנדרה קלייר
"לא הייתי משנה את זה," אמר סיימון. "לא הייתי מוותר לאהוב אותך. לא לכל דבר. אתה יודע מה רפאל אמר לי? כי לא ידעתי איך להיות ערפד טוב, כי ערפדים לקבל את העובדה שהם מתים. אבל כל עוד אני זוכר איך זה היה לאהוב אותך, אני תמיד מרגיש כאילו אני חי. "
- קסנדרה קלייר, עיר הזכוכית
תגיות: סימון-לואיס, נכזבת אהבה
1162 אוהב
כמו

elle ניומארק
"... אהבה נכזבת לא מת; היא ניצחה את מטה רק למקום סודי שבו הוא מסתיר, מסולסל ופצועים. כמה אומללים מסוימים, זה נהיה מריר ומרושע, ואלה שבאים אחרי לשלם את המחיר על הכאב שנגרם על ידי אחד שבא לפני. "
- elle ניומארק, ספר unholy השובב
תגיות: אהבה, כאב, נכזבת אהבה
990 אוהב
כמו

ג'יימס מתיו ברי
"אל תיתנו לאף אחד שאוהב להיקרא לגמרי מרוצה. אפילו אוהב כשלא עונים יש הקשת שלה. "
- ג'יימס מתיו ברי, שר ליטל
תגיות: אהבה, נכזבת אהבה
903 אוהב
כמו

קרסון מקאלרס
"קודם כל, אהבה היא חוויה משותפת בין שני אנשים - אולם העובדה שזה חוויה משותפת לא אומרת שזה חוויה דומה לשני האנשים המעורבים. ישנם המאהב האהוב, אבל שני אלה מגיעים ממדינות שונות. לעתים קרובות האהוב הוא רק גירוי עבור כל האהבה האגורה אשר נחה שקטה בתוך המאהב במשך זמן רב עד כה. ואיכשהו כל חובב יודע זאת. הוא מרגיש בנפשו כי אהבתו היא דבר בודד. הוא מגיע לדעת בדידות חדשה, מוזרה וזה הידע הזה מה שהופך אותו סובל. אז יש רק דבר אחד על המאהב לעשות. הוא חייב לשכן אהבתו בתוך עצמו כמיטב יכולתו; הוא חייב ליצור לעצמו עולם פנימי חדש לגמרי - עולם אינטנסיבי מוזר, מלא בעצמו. let it be הוסיף כאן כי המאהב הזה שעליו אנחנו מדברים לא צריך להיות בהכרח צעיר חיסכון טבעת נישואין - המאהב זה יכול להיות גבר, אישה, ילד, או למעשה כל יצור אנושי עלי אדמות.

עכשיו, האהוב גם יכול להיות מכל תיאור. האנשים המוזרים ביותר יכול להיות גירוי לאהבה. אדם יכול להיות סבא-רבא ורועד ועדיין אוהב ילדה מוזרה היחיד שראה ברחובות הצהריים cheehaw אחד בעבר שני עשורים. המטיף יכול לאהוב אישה נפלה. האהובה עשויה להיות בוגדנית, שמנוני ראשים, וניתנו רגלי רע. כן, ואת המאהב יכול לראות זאת באופן מפורש ביותר כמו כל אחד אחר - אבל זה לא משפיע על האבולוציה של כהוא אהבתו אחד. אדם הבינוני ביותר יכול להיות מושא אהבה שהוא פרוע, בזבזני, ויפה כמו חבצלות הרעל של הביצה. הוא היה אדם טוב עשוי להיות גירוי לאהבה אלימה ולא בזויה, או מטורף פיטפט עלול לחולל בנפשו של מישהו מכרז האידיליה פשוטה. לפיכך, השווי ואיכות אהבה נקבע אך ורק על ידי המאהב עצמו.

מסיבה זו שרובנו נשמח ולא להיות נאהב. כמעט כל אחד רוצה להיות המאהב. ואמת הקורט היא כי, באופן סודי עמוק, מצב ההוויה אהוב הוא בלתי נסבל בעיניים רבות. הפחדים האהובים ושונאים את המאהב, ועם הסיבות המיוחדות. עבור המאהב לנצח מנסה להפשיט חשוף אהובתו. המאהב משתוקק כל קשר אפשרי עם האהוב, גם אם החוויה הזאת יכולה לגרום לו רק כאב. "
- קרסון מקאלרס, הבלדה של קפה עצוב וסיפורים אחרים
תגיות: אהבה נכזבת
893 אוהב
כמו

שרה dessen
"אני חייב להודות, אהבה נכזבת היא כל כך הרבה יותר טוב מאשר אחד אמיתי. אני מתכוון, זה מושלם... כל עוד משהו מעולם לא התחלת, אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה סוף. יש לו פוטנציאל אינסופי. "
- שרה dessen, האמת על forever
תגיות: אהבה נכזבת
כדי לצרוב עם רצון ולשתוק על זה הוא העונש הגדול ביותר שאנחנו יכולים להביא על עצמנו