5 תשובות
כדי למנוע משתמשים כפולים.
לאמת- לבדוק שאת לא מתחזה ושאין לך משתמשים כפולים.
כי יש הרבה ספאמרים ואנשים שמזיקים לאתר אז הם רצו לעשות אימות עם משתמשים כפולים שלא יהיה מצב שאנשים פתחו עוד משתמשים לא פעילים ודברים כאלה, לי בכלל לא נשלח קוד אימות לא יודע למה, כנראה זה רק למשתמשים בעייתיים או כאלה שלא היו פעילים
זה מה שמערכת סטיפס שלחה על זה, מקווה שתביני יותר.
לחברי סטיפס שלום,
אנחנו משיקים היום פיצ'ר חדש שמטרתו לשמור על קהילת סטיפס איכותית ויוצאת דופן כמו שהיא וירחיק משתמשים מזויפים, כפולים או פוגעניים.

לכן, נבקשכם לאמת באופן חד פעמי את חשבונכם באמצעות קבלת קוד למכשיר הסלולרי, הליך האימות קצר ופשוט ולוקח פחות מ-30 שניות. המספר הסלולרי שלכם נדרש באופן חד פעמי בלבד, למטרת אימות חשבונכם - הוא לעולם לא יופיע בסטיפס ולא יועבר לשום גורם אחר.

אנו בטוחים שכבר ממחר בבוקר תוכלו להנות משיפור משמעותי ולגלות סביבכם קהילת משתמשים עוד יותר איכותית, חברית ואמיתית. כמו שהבטחנו - סטיפס לא מיועד לכולם אלא רק לטובים שבנו. אנו קהילה איכותית של אנשים טובים, עוזרים ומיטיבי דרך, החיים על פי עקרונות נעלים של "ואהבת לרעך כמוך". בשביל כל השאר - יש את שאר האינטרנט...

שלכם,
צוות סטיפס
(ההוודעה שסטיפס שלחו) לחברי סטיפס שלום,
אנחנו משיקים היום פיצ'ר חדש שמטרתו לשמור על קהילת סטיפס איכותית ויוצאת דופן כמו שהיא וירחיק משתמשים מזויפים, כפולים או פוגעניים.

לאמת- וידא נכונות של טענה או נתון.
כדי למנוע משתמשים כפולים באתר