9 תשובות
תראה, עדיף מזגן של אלקטרה או טורנדו כי תדיראן יש להם כל מיני תקלות אחי.
זה מזגן בטכנולוגיה לא מתקדמת במיוחד הוא לא יהיה שונה מהותית מדגמים שקנית לפני 10 שנים רק בהבדל שפיזור האויר באלפא הוא גם ימין שמאל עם שלט. מבחינת בקרה אין כל הבדל לעומת דגמים מיושנים גם לא לעומת העיליים הראשונים שהיו בארץ.
לא ברור למה אתה מצפה בחוות דעת, אבל אם הכוונה לאיכות מיזוג אויר ולאו דווקא לפרמטרים אחרים אז יש לך דגמים טובים בהרבה, למשל סמסונג אקוגרין 30 תשווה cfm ותראה הבדל עצום הדגם הזה יקרר לך את הסלון מהר יותר בדקות לאותה טמפ' יעד למשל להורדה מ-30 ל-25 תוכל לקצר את הזמן באופן מהותי ומכן המזגן מתחיל לעבוד ביעילות ואפילו לחסוך חשמל שהוא יורד לעיתים מתחת לתפוקה הנומינלית לדק' ארוכות. הסמסונג גם יחמם הרבה הרבה יותר טוב בחורף מתי שיש טמפ' שמסביב ל-0.

אנונימי
אני מכיר את הסדרה של אלפא כי לכמה חברים אצלנו עשו דיל. לחלק יש גם את ה 21 ושמע, זה כל כך מקרר את החדר שכל פעם שאנחנו יושבים לטורניר פלייסטיישן חלק מבקשים שמיכות חח. שלא לדבר על השקט. יש לו מנגנון כזה של שקט שאתה פשוט לא שומע שהוא עובד.
שואל השאלה:
תודה על חוות הדעת, ראיתי שהנתונים שלו טובים מבחינת תפוקה, והוא יחסית זול מאינוורטר.
איזה מגניב שאתם משחקים פלייסטיישיין בגילכם.
אנונימי
וואו תיראי אני מזה לא מבין פה בפרטים הטכניים שכל אחד זורק אבל חוות דעת אני כן יכול לתת, בעל הדירה שלי החליף לנו את המזגן לדגם הזה כי הקודם התקלקל והוא פצצה, מעבר לזה שהוא עובד פיקס בניגוד למה שאמרו כאן, החשבון חשמל שלנו ירד בצורה מטורפת, לדעתי אם את יכולה לכי עליו.
המזגנים של תדיראן טובים, אלפא נחשב למעולה ושקט אבל מה שלפעמים שוכחים שגם השירות חשוב כי הם אותם אנשים ואותה חברה שתפנה אליהם כשתצטרכו משהו אפילו לשאול משהו. השירות שלהם טוב, קבלתי תשובות, התקינו כמו מקצוענים ולא השאירו אפילו לכלוך. כמו שצריך
אנונימית
כמו שרשמו לך מעלי, זה נכון מה שהיה עם תידראן, אבל ויש אבל גדול מדובר במזגנים שייוצרו ב2008 ותדיראן לקחו על זה אחריות כבר אז, אני יודע מאמא שלי שהיה לה מזגן כזה וכבר אז תיקנו לה את זה, לא מבין מדוע נזכרו בזה עכשיו.
לדעתי תדיראן התנהגו בסדר גמור אם לרגע אני משווה את זה לסיפור המכוניות במיצובישי. הם בניגוד לתיראן הוציאו הודעה קטנה לעיתונות וזהו לא הקימו מערך של שירות לקוחות כמו של תדיראן שנערך לטפל אך ורק במזגנים מ2008 ואסור לשכוח גם שתדיראן החליפו בעלים, הבעלים היום זה לא הבעלים של אז.
בכל מקרה הסיפור הזה לא יפגע בתדיראן כי הם מונופול בתחום ולא סתם, יש להם מזגנים מאוד מאוד איכותיים.
ד"א בנוגע לתקלות, אני יכול גם להגיד שמאז שתיקנו לה את התקלה עם המזגן, לא הייתה לה שום תקלה מאז, המזגנים שלהם מחזיקים הרבה שנים קדימה.

שואל השאלה:
לעונה הראשון, שמעתי על הסיפור בתקשורת על תקלה חמורה במזגנים של תדיראן, אבל זה היה בסדרה ישנה שלהם. והמזגן תדיראן מאוד נפוץ וחוץ מהתקלה החמורה שהייתה באחת הסדרות- שנראה לי תדיראן לקחו על זה אחריות, לא בטוח, שמעתי שיש בו פחות תקלות מאשר במתחרה אלקטרה. בכל אופן, אין ספק שהתקלה המתוקשרת הרסה לתדיראן את המוניטין.
אנונימי
לא משנה איזה מזגן את בוחרת, לכי על תדיראן! המוניטין שלהם והשירות שלהם לוקחים את כולם בהליכה ואת זה אני רושמת מנסיון מר עם מזגנים אחרים.