4 תשובות
מניסיון מר אני אומר לך שכדאי לשלם תשלום אחד ואם אין אופציה לשלם פעם אחת, עד-3 תשלומים גג (תלוי בסכום) זה פשוט לא נגמר ושאתה קונה עוד דברים אתה קולט שאתה מסיים את החשבון שלך הרבה יותר מהר וזה רק מעודד אותך לקנות עוד.

אם יש לך כסף בבנק - לא ממליץ לקחת הלוואות בשום מצב. זה לא מתשלום בשום צורה (משתלם לבנק)
לך לא השתלם רק לבנקים שלוקחים על זה עמלות וריביות. וגם אם יגידו לך הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה זה שקר הכל עושים בלי שתרגיש בקיצור אם זה משהו שממש חשוב ואין לך איך לשלם בבת אחת ואתה חושב שזה יקל עליך קח 3-4 תשלומים. בהצלחה
שואל השאלה:
תודה!
למה זה קשה להשוות תנאים של הלוואות וכרטיסי אשראי. אולי אפשר לקחת הלוואה ל4-6 חודשים מקופת גמל נזילה, אבל אין לי מושג אם זה יצא יותר זול מ 4-6 תשלומים בכרטיס אשראי.

יכול להיות שלפני שאני רוכש מוצר אני צריך לשאול את בעל העסק אם יש ריבית על התשלומים כי אולי לפעמים עד 12 תשלומים הם ללא ריבית ו-24 תשלומים הם בריבית קטנה יותר מ-36 תשלומים.

בכל מקרה אני לא אוהב הרבה תשלומים אז אולי יכול להסתדר לחלק ל4 תשלומים ללא ריבית ואז אני לא אצטרך לשלם ריבית על נטילת הלוואה.

דרך אגב, עכשיו חיפשתי בגוגל: "ריבית על תשלומים באשראי" ומצאתי בין היתר את הקישור המצורף.
אנונימי
כמו שכבר אמרו כאן- הלוואה מהבנק זה הכי לא משתלם! ריבית גבוהה, עמלות והחזרים שמשתנים כל חודש.
היום הכי מומלץ לקחת הלוואות חברתיות. יש את בלנדר שהם מובילים בתחום ואפשר דרכם לקחת עד 50 אלף ש"ח. כנס לאתר שלהם תראה יש להם תנאים ממש נוחים להלוואות ומה שהכי טוב זה שהכל שקוף ואתה מחזיר כל חודש סכום ידוע מראש שלא ישתנה או יקפוץ בפתאומיות (כמו בבנקים).
הלוואות חברתיות כמו שרשמו לך על בלנדר זו אחלה אופציה. אל תסתבך ואל תכתת רגליים כמו שרשמת. זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב
רועי
באותו הנושא: