7 תשובות
תגיד להם שזה לא פוגע בבריאות, שפירסינג תמיד אפשר להוריד, שזה פירסינג שקל להסתיר, שתטפל בו טוב ותחטא.
Aro
גם לאחותי לא הסכימו ואז היא בכל זאת עשתה ויש אפשרות להכניס את העגיל לתוך האף, וזה מה שהיא עשתה בתוך הבית, ואז יום אחד היא קינחה את האף וזה ירד לה והיא לא שמה לב וככה הם קילו מאז הם קיבלו אותה איך שהיא
לא כדאי לך.. זה נראה כמו שור וזה מכוערר לדעתי.. אבל אתה יכול להגיד להם שאתה אוהב את זה
אנונימית
אני בדיוק כמוך אני ממש רוצה לעשות ספטום וההורים לא מרשים.
מצטרפת לשאלה
אנונימית
תבקשו מהורים משהו שמפינתם הוא יותר גרוע מספטום, ואז תגידו להם לא הדבר היותר גרוע אז לפחות ספטום
תראי לה את הכתבה הזו:
הילד שלכם חפץ בפירסינג, והוא משגע אתכם! מנדנד ומקרצץ, ואתם פשוט לא מצליחים להבין למה, כמה, איך... איך הוא פשוט גדל ככה מבלי שהספקתם למצמץ?! מאמר זה מתחייב לשפוך אור על כל התחום האפל של הבודי-פירסינג. תחילה, אני שמחה מאוד שהחלטתם לקרוא מאמר זה.
העובדה שהסכמתם להקדיש זמן ומחשבה לקריאת המאמר מעידה על כך שאתם מוכנים לנסות ולהבין, לחקור, לבדוק- למען הילד שלכם, אין דבר חשוב מזה במערכת יחסים בין הורים לילדיהם, ועל כך- כל הכבוד!
נתחיל,
-שאלה: הילד שלי מבקש את אישורי לעשות פירסינג! זה נורא מפחיד אותי! אני חושבת שזו פגיעה בגוף והרס עצמי! האם נכשלתי בגידולו?
-תשובה: אני חושבת שדווקא הצלחתם וחינכתם את ילדכם כראוי.
גידלתם ילד סקרן עם ראש פתוח שמעוניין להתנסות בדברים חדשים ושונים.
ילד שמחפש דרכים שונות ומקוריות לבטא את עצמו ואת האישיות המיוחדת שלו, שמנסה לפרוץ את גבולות הנורמלי ולהיות אחר, שונה.
-שאלה: האם זוהי תחילתה של הידרדרות? האם הילדה שלי תתחיל להשתמש בסמים ובאלכוהול ותברח מהבית בקרוב?
-תשובה: אין קשר בכלל בין סמים ואלכוהול לבין בודי-פירסינג. לא כל מי שיש לו פירסינג משתמש בסמים ובאלכוהול, ממש לא. הרי מדובר בילדה שלכם ולא באיזו שבלונה.
ברגע שתתירו לה לעשות פירסינג, אתם לא "תשחררו את הרסן" לדברים מסוכנים יותר, אלא יכול להיות מאוד שתמלאו איזשהו צורך אצל בתכם להתנסות בדברים שהם לא-מקובלים ומרדניים, וכך למעשה תמנעו ממנה לפרוק עול בתחומים אחרים שאינם נראים על פני השטח אבל מזיקים הרבה יותר.
-שאלה: מהן ההשלכות להסכמה או לסירוב שלי להתחוררות של ילדי?
-תשובה: מנסיון, ברגע שהילד שלכם החליט שהוא רוצה פירסינג- הוא יעשה את זה. העולם הזה מאוד מסקרן, מושך, מאתגר (בוחן את גבולות העמידה בכאב, אומץ), ורוב הסיכויים שגם אם תאסרו, במיוחד אם תאסרו, על הילד שלכם להתחורר- הוא יעשה את זה ובגדול: את הפירסינג בלשון שסירבתם לו בכל תוקף ויוסיף לקינוח גם עגיל בגבה ובאף. דווקא! וברוב המקרים אפילו ינסה להסתיר את זה ממכם.
-שאלות: מהם הסיכונים של פירסינג? האם אפשר למות מזיהום של פירסינג בלשון? האם מאבדים את שיווי המשקל אם מחוררים את סחוס האוזן? האם נשארת צלקת ענקית ומכוערת כשמורידים את העגיל?
-תשובה: בקצרה, פירסינג משמעו "ניקוב", פעולה חודרנית מאוד שיכולה להוביל, ממש כמו בכל פציעה אחרת, לאינפקציה ולגירויים שונים. מאחר שפירסינג הוא נקב קטן, לא מדובר במשהו מסוכן וסופני, וקל למנוע זיהום אם מתחוררים בתנאים סטריליים ומטפלים בפירסינג לפי הוראות טיפול נכונות.
-שאלה: וכשהיא תרצה להוריד את הפירסינג? תישאר לה צלקת שהיא תתחרט עליה כל החיים!
-תשובה: חשוב לי שתבינו שהילדים שלכם עושים כל כך הרבה בחירות והחלטות מכריעות במהלך החיים שלהם, שאמנם לא משאירות צלקת קטנה מעל הגבה, אבל ההשפעה שלהן על חייהם חזקה הרבה יותר ומעצבת את המסלול שלהם בהמשך חייהם הבוגרים. נסו להתגמש, לראות מעבר.
-שאלה: האם בודי-פירסינג יכול להיות עסק חיובי?
-תשובה: כן, בהחלט.
לפירסינג מספר שימושים:
-הוא כלי נפלא לביטוי עצמי.
יכול להיות שזה נראה לכם מוזר שמישהו צריך "לתקוע בעצמו ברזלים" כדי לבטא את עצמו, אבל בחברה כמו שלנו, שדורשת ממך להיות עדכני ולהיצמד לסטנדרטים מוכתבים מראש של מראה חיצוני, יש צורך אצל כל כך הרבה אנשים ללכת נגד הזרם, לפרוץ את הגבולות. ליצור סגנון המיוחד רק להם.
-פירסינג יכול במקרים רבים לשפר את הביטחון העצמי ולהעלות את דימוי הגוף.

כל הכתוב מעלה מבוסס על נסיון אישי והשקפת עולם פרטית, ומובא בפניכם בתקווה לשנות את התפיסה המוטעית על פירסינג וכדי לפזר את הערפל סביב נושא מיסתורי זה.
פעם שאלתי שאלה כזו וענו לי את זה...
בהצלחה!:)
#_#
#_# אמא שלי משוגעת הראתי לה לא עזר
אנונימית
באותו הנושא: