4 תשובות
אין לך מה לעשות, את צריכה להגיע בזמן.
תתחילי לקום יותר מוקדם.
אני לא הכי מבינה בזה אבל את יכולה בתקופה הקרובה לא לאחר לבסיס בשביל להשתיק אותה ולהפחית את החשדות שלה. אחר כך כשאת מרגישה שהיא כבר לא תאיים עליך, תעשי מה שאת רוצה
תכלס אין הרבה מה לעשות בנידון, זה החוקים של המסגרת המעצבנת הזאת שנקראת צבא. תכלס זה יכול לעצבן עד מחר ויש לה סיבה זה לא שהיא מתנקלת בך סתם, מציע לך לגשת ולדבר איתה על היחס ושאת רוצה להעביר את הזמן שירות שלך בנעים ובכייף עם המפקדת ולא בריבים ודווקא, אני בטוח שאם תבואי בצורה יפה הגישה תשתנה, הכל תלוי בגישה:) בהצלחה!
זאת לא שטות, עמידה בזמנים מאוד חשובה בצבא, בטח במקומות שבהם יש משמרות או קבלת תפקיד מסוים במהלך זמן מסוים כמו עלית משמר. האיחורים שלך לא במקום, את צריכה להגיד תודה למפקדת שלך שעד עכשיו לא העלתה אותך משפט אחד על כל איחורייך, ההפך הוא הנכון, את צריכה לשמוח שעד כה הענישו אותך פעם אחת על איחורים בכלל. היא לא מעצבנת, היא המפקדת שלך ואחריותה שלה שחייליה יגיעו בזמן לבסיס ולעליית משמר, אם לא היא מקבלת על הראש גם כן וזה מוציא אותה באור רע שאינה יכולה לפקד על חייליה כראוי. היא אכן יכולה להיכנס לריתוק בעצמה היא זה יימשך והיא תמשיך לתת לך יד באיחורים שלך שתדעי.
רוקיסט מומחה סטיפס