11 תשובות
שמעי אני לא יכולה ממש לעזור לך... אני לא מבינה בכל הקטע הזה של טסטים אבל אולי אני אנסה במובן אחר..
דבר ראשון, את צריכה להגיע בטוחה בעצמך, אולי המחשבה של כל הטסטים שנכשלת בהם מונעת ממך לעזור את הכי טוב שלך ומפחידה אותך.. תשתחררי מזה- את מסוגלת!
חוץ מזה את יכולה לעבור על הכל ממש טוב ולהכין את עצמך.
בהצלחה! מאמינים בך:)
אנונימית
הבנתי שיש שביתה של הטסטים
אוי באמת מדכא לא לעבור טסט ראשון שני שלישי ואת אומרת 9 טסטים זה באמת מתיש אבל אל תדאגי את עוד תעברי מאמין בך אין בנאדם שלא יעבור התחלת את תסיימי את זה עד הסוף אל תוותרי לעצמך!
לי יש רישיון על רכב ועל אופנוע וניסיתי סתם לענות לתאוריה במבחן היה לי 19 נכשלים איזה לפי דעתי אם עברת תאוריה אז מה זה טסט?
אני עברתי טסט 3,4 על רכב ואופנוע ונשבע לך אני לא מבין איך נתנו לי רישיון השבוע נתקעתי בעץ בשכונה עם האוטו כל הקדימה הלך 2300 שקל תיקון אז מה שאני אומר לך שאם אני עברתי את גם תעברי (: יום יבוא ואני אספר לילדים שלי שאני עברתי טסט ראשון ואף פעם לא עשיתי תאונות חח אחלה שבת נסיכה והכי חשוב תשמרי על עצמך
אל תילחצי... תחשבי שזה סתם עוד שיעור נהיגה
תלכי לישון מוקדם יותר יום לפני ובאותו בוקר תאכלי ארוחת בוקר זאת אוהבת
אמרת לך אני עברתי טסט אז מה את מי הדפוק שנן לי רישיון חח נשבע לך את לא יודעת כמה תאונות עשיתי בשיעורי נהיגה וטסט 3 עברתי עשיתי ידני בשיעור 20 רציתי לעבור לאוטומט בסוף נשארתי בהילוכים ובכל זאת עברתי טסט מאמין בך שתעברי
תשלחי רגע הודעה בפרטי יש לי שאלה אלייך (;
וואו זה באמת יכול להיות מאוד מתיש.. אין לי רישיון אז אני יכולה לייעץ לך מתוך מה שאני חושבת ולא מתוך מה שאני עברתי.. אני באמת חושבת שלנהוג זה דבר שיכול לקחת זמן בשביל להבין כל הראיית כביש והלחץ כי יש המון אנשים שהם חברי סבלנות בעיקר בישראל עם כל הפקקים והכל.. הכי חשוב זה לא להילחץ. מצפצפים לך? יופי שיצפצפו! זה לא אומר שאת צריכה להיבהל מזה נורא ולהילחץ למה מצפצפים לך. תסמכי על עצמך.. אם כבר עברת 9 טסטים את כבר יודעת לנהוג! את רק צריכה להאמין בעצמך ולא לתת לשום דבר להלחיץ אותך! וגם אם לא הפעם אז בפעם הבאה.. זה לא משנה כמה טסטים את עושה, העיקר לא לוותר
פשוט צריך להמשיך לנסות ולהתמיד.. אל תחשבי על זה שנכשלת 9 פעמים.. תחשבי על זה שכל פעם זה הזדמנות חדשה שבה תיתני את כל כולך בשביל לעבור..
היי, להיכשל וליפול בטסט זה בסדר גמור אולי יש מישהו למעלה שחושב שזה לא הזמן לרישיון, לכל דבר יש סיבה..
אם את לא מאמינה במקרה הזה אז תשכחי ממה שאמרתי:)
בקיצור, אני עברתי תיאוריה ראשונה וטסט ראשון ויש לי רישיון כמעט שנה וכעת לומד על משאית גם התיאוריה של המשאית הייתה ראשונה ^^. בטסט שהיה לי על הרכב היו לי 2 בוחנים, בוחן שבוחן את הבוחן והוא מחפש את הפאשלה הכי קטנה. למזלי עברתי.. בחיים אל תחשבי שאת לא שווה כלום עצם העובדה שזה פאקינג טסט 9 זה מראה כמה וכמה שאת לא מוותרת, אנשים יגידו ואו למישהו שעבר טסט עשירי מאשר לטסט ראשון. זה מראה כמה שנכנסת בזה ולא ויתרת למרות הכל! את יכולה ולכל אדם טמון בו הדבר המיוחד שעושה אותו כזה, ולאור העובדה שעשית וניסית ולא וויתרת זה כבר עושה אותך אדם מיוחד. הסוד שלי לטסט מוצלח זה ריכוז, ברגע שלא מרוכזים בקלות אפשר לעבור בצהוב שצריך לעצור, התפרצות לצומת, אי מתן זכויות קדימה וכו'. המלצה שלי לקחת רסקיו לפני הנהיגה, חצי שעה לפני תחילת הטסט לקחת כוס/חצי כוס חלב עם כפית סוכר שיהיה מתוק כדי שרמת הסוכר בדם תהיה מועילה לריכוז שלך. בנוסף אני ממליץ לבדוק האם המורה באמת מצויין ומכין אותך כמו שצריך לטסט. תבקשי מהמורה שעה ולא 45 דקות לפני הטסט שיעור בשביל להשתפשף על הכביש. ותמיד תזכרי שאם את נלחצת ולא מרוכזת זה יכולה להיות בעיה. תמיד תגידי לעצמך בראש "הרי במילא בשביל שאוציא רישיון צריך לשבת ליד מישהו שבוחן את הנהיגה שלי בשביל שאעבור את החרא הזה, אעשה את זה פעם אחת ולתמיד מצויין ואעבור את זה". אני אשמח לעזור לך בכל עת. בהצלחה מדהימה 3> וכל הכבוד שאת נלחמת. אחרות היו מתייאשות ואחרי הכל להגיע לטסט 9 זה כסף לא קטן.
אני מבינה שזה מתסכל, מאכזב וגורם לך לא להאמין בעצמך. אבל אל תוותרי! תחשבי כמה כבר השקעת בזה - כמה שיעורים לקחת וכמה כסף שילמת, לא שווה להתייאש עכשיו! אני שמעתי על מישהי שעברה טסט 10.
כמה עצות: 1. מורה - את אוהבת את המורה שלך? את חושבת שהוא מורה טוב, את מרגישה רגועה לנהוג איתו והוא לא גורם לך לחוסר ביטחון? אם כן, תישארי איתו. אם לא, תחליפי. מורה שמלחיץ אותך וגורם לך לא להעריך את עצמך לא יעזור לך לעבור טסט.
2. תנסי לחשוב עם עצמך, ואולי גם לדבר עם המורה, מה הסיבה שאת נכשלת בטסטים. לא נראה לי סביר שאת עדיין לא מוכנה מבחינת מיומנות, אז כנראה את נלחצת מדי. תנסי לקחת רסקיו לפני הטסט. (עדיף לבדוק אותו קודם, לראות את ההשפעה שלו עליך).
3. סימולטור נהיגה - דרך לתרגול מיומנויות הנהיגה מחוץ לשיעורים. תבדקי את האופציה הזאת ותראי אם היא מתאימה לך.
4. תבקשי מהמורה שלך לעשות את השיעורים באיזור של הטסטים כך שתכירי אותו ממש טוב. ככה הטסט יהיה פחות מלחיץ.
5. תבקשי מהמורה שלך לעשות החלפות - שמדי פעם מורה אחר יהיה איתך בשיעורי נהיגה, ככה תתרגלי לנהוג עם אנשים אחרים חוץ מהמורה שלך וזה יפחית את הלחץ מהטסטר.
המון בהצלחה! מאמינה בך שאת יכולה לעבור:)
6. יום לפני הטסט - ללכת לישון מוקדם.
ריטלין, או טיפות מרגיעות אחרות, זה עוזר
בדיליי של שנתיים,עברת מאז?
באותו הנושא: