18 תשובות
העור עוד עדין ויפה
איפור זה מבגר
סותם את הנקבוביות בעור
איפור זה לא משהו רע, תלוי כמה שמים.. להתאפר אפשר בכל גיל צריך לדעת איך להתאפר ואיך לשים יש בנות שמתחילות בגיל 12 מחוסר ביטחון וזה בסדר גמור אם זה משהו שגורם להן להרגיש טוב עם עצמן, והטענות זה שאם ילדה בת 7 תתאפר בנות אחרות יחשבו שמשהו לא בסדר איתן ויתחילו גם..
כל אחד יכול להתאפר מתי שהוא רוצה
בגיל 30 יראו כמו בנות 60
זה מבגר אותן
זהו אני חושבת לא עולה לי כלום יותר
אנונימית
בנות שמתאפרות בגיל צעיר מאבדות את היופי הטבעי שלהן..
אנונימית
דבר ראשון זה לא בריא לעור זה חוסם את הנקבוביות
דבר שני בנות בגיל צעיר לא צריכות להתחנך להתאפר ולזייף את הפרצוף שלהן ולהתעסק במראה הן צריכות לשחק להתלכלך לקפוץ לרוץ לטפס ולא לפחד שימרח האיפור כמו הבנות בגיל 15
אני חושבת שבככלי הן לא צריכות.
אם הן מדי פעם אוהבות לעטר את הפנים שלהם בדרך כזאת או אחרת, נהדר, זה בסדר בכל גיל.
אבל על בסיס קבוע? אף אחת לא *צריכה* להתאפר.
הן צעירות ולא צריכות לחקות את עצמן למבוגרות

הן פשוט לא צריכות להראות כמו מבוגרות

תיהנו מהילדות שלכן גירלס!
אני אישית בת 14 ואני מאוהבת באיפור. אבל אני לא מתאפרת בכלל לבית ספר, רק ביציאות בערב או סתם למסעדה ובאירועים אני מתאפרת משהו מאוד עדין.
לדעתי, בנות לא צריכות להתאפר בגיל צעיר דרמטי. אפשר להתאפר קצת עדין ויפה, משהו מחמיא לעור, אבל לא משהו דרמטי, כי אז זה באמת הופך את הילדה לאישה וקצת מבגר ולא יפה.
אפילו עם כל ההשפעה שיש היום בחברה, תסכימי איתי שילדה בת 10 ממוצעת לא מושפעת עד כדי כך מאידיאל היופי כמו שילדה בת 15 מושפעת ממנו. האיפור נועד בעיקרו כדי לתת לאנשים ביטחון עצמי בנוגע לאיך שהם נראים.. והדימוי העצמי הירוד שיש להם נובע כי הם חושבים שהם לא מספיק יפים לטעם החברה.. אז למה ילדה בת 10 שעוד לא נכנסת לדברים האלה, צריכה להשתמש באיפור? כי ישר יגידו לה איזה יפה היא עם איפור או שהיא תסתכל על סרטונים איך מתאפרים ותבין שהיא צריכה לכסות כל פגם שיש לה ובקיצור.. לא יודעת.. בעיניי זה להיכנס לגיל ההתבגרות מוקדם מדי ולהפסיד את הילדות שלה.
אנונימית
שואל השאלה:
אז בנות באיזה גיל אתן חושבות שאפשר להתחיל להתאפר?
אנונימית
זה פשוט מיותר..
המטרה של רוב מוצרי האיפור היא להסתיר משהו, (אם זה קמטים, פיגמנטציה, שקיות מתחת לעניים) וילדות פשוט לא צריכות את זה. אני חושבת שילדות צריכות לשחק, להנות, ולנצל את הגיל שלהן. איפור זה למי שבאמת צריך את זה, בנוסף שזה מבגר אותם, ומסתיר להם את היופי הטבעי, זה גם לא בריא לעור.. אז בתכלס שכל אחת תעשה מה שהיא רוצה אבל אם שואלים אותי, אז לדעתי הן צריכות לנצל את הגיל שלהם ולהתעסק בדברים הרבה יותר חשובים..:)
אנונימית
אני התחלתי להתאפר מכיתה ז' ואני נורא אוהבת את זה ואני חושבת שיש בזה את היתרון שכשאני עכשיו כבר יותר גדולה וזה יותר נורמלי שאני אתאפר, אני יודעת טוב מאוד איך להתאפר. ואין לי את הפשלות של גיל 12. החיסרון היחיד שאני רואה הוא הכסף. ביזבזתי מלא כסף על השטות הזאת.
חבל להרוס את העור בגיל קטן
ואין להן מה להסתיר כי הן עוד קטנות
איפור הרי נועד להסתיר דברים בעור
אני התחלתי להתאפר בכיתה ח ואני מצטערת על זה
היום אני כבר בקושי מתאפרת, רק לאירועים מיוחדים
ובאמת שזה בזבוז כסף מטורף
בזבוז כסף.
והאיפור נועד להסתיר פגמים.
בגיל צעיר בקושי יש פגמים.
איפור זה לכלוך שנכנסת לעיניים וסותם את הנקבוביות. העור שלה בריא דק ומתוח יש לה פנים צעירות אין לה סיבה להסתיר אותן או לשנות אותן, יש לך סומק טבעי, עור חלק ומתוח טבעי, אין סיבה שתגרמי לעור שלך להיראות יותר מלא חיים עם איפור כמו שמבוגרות עושות. נעורים זה יופי.. זה מה שהמבוגרות מנסות בדרך כלל.. להיראות כמה שיותר צעירות
אני מתאפרת מגיל 12 בערך בגלל אקנה
זה גורם לי להרגיש טוב עם עצמי
אנונימית