57 תשובות
רצתי לחבק מישהו ואז זה לא היה הוא..
מישהי דיברה בפלאפון וחשבתי שהיא מדברת איתי אז עניתי לה וזה ואז זה היה פדיחה: (
נפלתי במדרגות בטיול השנתי, זה היה מביך...
1. זו לא אחת הפדיחות של החיים שלי אבל זה קרה לא מזמן
קיצר יצאנו לסיור והרכזת שלי ספרה אותנו ואני כזה " מה נראלה שאנחנו פרות? היא פרה בעצמה "
והיא שמעה אותי
והיא הייתה כזה: "מה אמרת מתוקה? -______-"
אופס O.O

2. פעם אני חשבתי שמישהו אמר לי בוקר טוב ברחוב ואני כזה "בוקר טוב! D:" עם חיוך וזה ואז ראיתי שהוא מדבר בטלפון והוא הסתכל עלי במבט של: WHAT -_-
*ופעם אחת זה קרה לי שוב עם השכנים. אני לא יודעת מה עבר עליך באותו רגע אבל כזה הייתי ליד איפה שאני גרה ואז השכנה שלי אמרה כזה "שלום לך! איך היה בביהס?"
והייתי כזה 'וואו איזו נחמדה 3:' ועניתי לה "היה בסדר תודה ששאלת"
ואז היא בעצם אמרה לילדה שלה שהייתה מאחוריי.
למזלי היא לא שמעה אותי
-__- מה..

3. התיישבתי על מסטיק בקולנוע. וכל השורט שלי נהיה דביק (איכסאיכס) ואז כשנגמר הסרט לא יכולתי לקום וזה היה מה זה מביך יואו

4. כשהייתי ממש קטנה אז אבא שלי קנה לי גלידה ובמקרה היה בגלדירייה מישהו עם החולצה של אבא שלי ואז אני באתי לחבק אותו ואמרתי 'לאבא שלי' "תראה אבא! היא שמה לי גם פצפוצים צבעוניים!" ואז בטעות נמרחה לי כל הגלידה על המכנס שלו... (הייתי ממש קטנה בערך בת 4 וזה) ואז כזה אמא שלי "שרון מה את עושה?"
ואני הייתי כזה "בטעותת קילקלתי לאבא את המכנסיים!"
ואז היא כזה "זה לא אבא..."
ולמה האיש הזה שתק לעזאעזל.___.
בכוח הוא רצה גלידה על המכנסיים?
קיצר זה היה עצובב
כשלמדתי לשחות לא רציתי לשים משקפת אז שחיתי בלי ואיזה יום הצלחתי לשחות בריכה שלמה ואבא שלי תמיד חיכה לי בסוך כדי לתפוס אותי, בסוך הגעתי לסוף הבריכה נתלתי עליו ואז הרגשתי ידיים של אישה עם ציפורניים ארוכות אז פתחתי עיניים וראיתי איזה מישהי בת 28 ככה עם חבר שלה והם מסתכלים עלי ומסתבר שאבא שלי היה בצד השני ושחיתי עקום-_-
אנונימית
זה קרה בכיתה ה
בליל הסדר.
היה לי פיפי רצחני ולא היה לי כוח לקום ולעשות.
ואז שיחקתי עם הילדים ורצנו וקפצנו מפה לשם דפקתי את הזרת בכיסא ומכירים את זה שכואב לכם ואתם לא מצליחים להשתלט על עצמכם? זה מה שקרה לי לא הצלחתי להתאפק יותר והשתנתי חח חח חח אל תשפטו הייתי קטנה.

בכיתה ז החלטתי שאני רקדנית וגמישה אז הנפתי את הרגל הכי למעלה ונפלתי על הטוסיק, מול כל הכיתה.

בכיתה י-יצאתי עם חברות וכמה ידידים לסיבוב ביום שישי והסיבוב נמשך עד שעה מאוחרת ואמא שלי ההיסטרית חשבה בטח שמישהו חטף אותי
אז היא יצאה לחיפוש ומצאה אותנו חח היא התחילה לעשות סצנה מול כל החברים שלי וזה היה מביך! אה והיא הייתה עם פיג'מה אל תשאלו למה זה הוסיף למבוכה.

לא פדיחה שלי אבל בכל זאת פדיחה:
השכבה שלי (6 כיתות) הלכנו לקונצרט, ואז המנצח העלה מורה על הבמה.
ואז תוך כדי שהוא מנצח הוא התחיל להזיז כזה את הישבן (היא הייתה לידו) זה היה מטריד.. ואז הוא התלהב יותר מדי ונתן לה מכה עם הישבן שלו והיא נפלה על נגני הויולה..
אנונימית
מישהו חתיך כזה עשה לי שלום וחייך אליי, ואז אמרתי לו כזה "היי" בחזרה כולי מתלהבת רצח..
אז ראיתי שהוא מסתכל עלי במבט מוזר, אז הסתובבתי וראיתי שהוא עשה שלום למישהי מאחוריי לול
פאדיחה טרייה לפני שבוע בערך קרתה לי, בהפסקה היה משעמם לי אז נכנסתי לפייסבוק וילדה אחת פרסמה סרטון חובה לראות קורע! אני מהתמימות שלי נכנסתי באמצע ההפסקה שכל הכיתה הייתה בכיתה ובסוף זה היה סרטון בלי תמונה של מישהי גונחת כן זה היה בפול ווליום וכולם שמעו וצחקו ברמות על, פאדיחה של החיים אבל בטח כבר שכחו מקווה!
אני הלכתי ללונה פארק עם ההורים שלי בגיל 6 והלכנו לראוצ את אבא שלי עושה איזה מתקן מפחיד והיה לי גלידה ענקית ונתקעתי באיזה מישהו והוא צעק עלי "מה את עושה? את לא רואה לאן את הולכת?!" אז אמרתי לו "התעסקתי עם הגלידה, אתה בחרת לעבור בתוך הגלידה שלי " ואז אבא שלי התחיל לצעוק עליו ואמאתי לאבא שלי "אל תצעק, אנשים כועסים בוחרים להתכעס" ואז ההוא ממש צרח וסתם צרחות נראה לי הוא התחרפן והוציאו אותו מהפארק XD
אנונימית
נפלתי מול המורות והשכבה שלי ):
בטיול שנתי לפני כמה שנים חבר שלי התקלח אז הצקתי לו והדלקתי וכיביתי את האור וניסיתי לפתוח את הדלת, בקיצור שאני נכנסתי להתקלח כנראה לא סגרתי את הדלת והוא ראה אותי ערום...
הלכתי במסדרון שמולי הקראש שלי ואז פוף החלקתי עם כל מה שהחזקתי (ספרים, פלאפון) והכל נפל על הרצפה, כולל אני, לא רק שזה היה הדבר שכולם דיברו עליו שנה גם הוא בכלל לא עזר לי, הוא המשיך ללכת וצחק. אני לא דעתי איפה לקבור את עצמי
אנונימית
-הייתי בסופר עם אבא שלי והלכתי לרגע לקחת יוגורט או משהו וכשחזרתי לאבא שלי קלטתי שהיה לו בעגלה לפחות 5 בקבוקי וודקה ואז אני כזה צועקת עליו "אבא מה זה?!" והוא מסתובב אליי ואני קולטת שזה לא אבא שלי..

-הטענתי את הפלאפון שלי בכיתה והייתי בהפסקה וכשחזרתי ראיתי שהמטען נעלם וצעקתי "מי הבת זונה שלקחה לי תמטען?!" ובדיוק המנהלת נכנסה ואמרה לי לשמור על הפה שלי

-הייתי בפארק מים בטבריה עם ידידים (ובינהם גם הקראש שלי) וכמה חברות ואז עליתי על מגלשה ממש ארוכה וכשהתגלשתי נפל לי החלק העליון של הבגד ים..
קראתי למורה אמא.
או יותר גרוע, קראתי למורה (בת) אבא.

חיפשתי את האח התאום שלי בבית הספר וראיתי מישהו מאחור שנראה כמוהו ואני כזה צועקת לו חזק ואז הוא מסתובב כזה ובוהה בי וזה לא הוא ואני כזה מסיטה את המבט כאילו הסתכלתי על מישהו אחר.

אני והמשפחה שלי הלכנו לקניות כזה והם יצאו והייתי קצת אחריהם ואז באתי לצאת ולא ידעתי שיש שם דלת כי היא הייתה שקופה ואני כזה באה לצאת ודופקת את הראש בדלת ונופלת ומהר קמה בלי שישימו לב.

נכנסתי לשירותים ציבוריים כי הלכתי עם אמא שלי לקניות והיא חיכתה בחוץ, ואז נעלתי את הדלת ליתר ביטחון, וכשבאתי לצאת הדלת לא נפתחה כי לא הצלחתי לסובב וצעקתי לאמא שלי, ואז היא באה מהר ובדיוק שהיא באה הצלחתי לפתוח, אז מהר נעלתי שוב ושיחקתי את עצמי כאילו אני מנסה לפתוח ואז 'הצלחתי'.

הלכתי לי בתומי בסלון ביתי היפה עם כפכפים, החלקתי ואח שלי ראה אותי והחלקתי לכיוון הספה ומהר התיישבתי כאילו עשיתי את זה בכוונה..

אכלתי בייגלה ופתאום ראיתי את הצורה הכי יפה של בייגלה שראיתי בחיים (בייגלה קווים כאלה שלפעמים יוצאים בצורות) כל כך התלהבתי שזה נפל לי מהיד ונשבר. בייגלה ז"ל.

הלכתי לסופרלנד ועליתי על הכיסאות המעופפים שקשורים בחוטים לתקרה ומסתובבים כזה והורדתי כפכף אחד ולא הספקתי להוריד את השני, וכבר התחיל המתקן, ונאבקתי בכוח להוריד את הכפכף אבל המתקן כבר התחיל לפעול ואז בטעות העפתי את הכפכף מחוץ לגדר של הסופרלנד..

חיבקתי את הכלב שלי והחלקתי ואז ההורים שלי שאלו מה קרה ושיקרתי ואמרתי שהכלב שלי הפיל אותי..
אנונימית
פעם משטרה בפורים רדפה אחרי נכנסתי לאיזה בנין מוזר נכנסתי לתוך בית שאנע לא מכיר והיו שם כמה בעל ואישה שעשו סקס
אנחנו בבית לומדים עם מחשבים ניידים אז הלכתי להדפיס עבודה והשארתי את המחשב פתוח אז מישהו בכיתה שם לי ברקע תמונה של התחת של ג'סטין ביבר ופורנו גייז וסגר את המחשב. אני חוזר לכיתה פותח את המחשב קולט את זה ומתחיל להיגעל ולסגור במהירות ואז מסתבר שכל הזמן צילמו את זה ואחרי הוציאו אותי מהקבוצה של הבנים שלחו את הסרטון והחזירו אותי אז אין לי אפילו את הסרטון.

היה מצחיק בסך הכל
אנונימי
אוקי יש לי כמה אבל אני אספר רק חלק..

בתחילת שנה עמדה כזאת אישה בשער ואמרה לכולם, בוקר טוב! התחלות חדשות! וכאלה.. ואז חברה ניגשה אליי ושאלה אותי: מה את חושבת על האישה הזאת שעומדת בשער? עניתי לה: לא משהו.. מכוערת קצת.. למה? ואז היא ענתה לי: זאת דודה שלי._. מסקנה: לא נעים

פעם אחת אחרי יום ממש מוצלח בבית ספר חזרתי הביתה מחוייכת והייתי לבד במעלית והתחלתי קצת לרקוד כזה ולעשות פרצופים למראה וחשבתי שאף אחד לא רואה אותי.. ומסתבר שהשכנה שגם במקרה מעוניינת בי בבייביסיטר ראתה אותי רוקדת במעלית למשך איזה דקה..

הא כן.. וגם הפלצתי בטעות בכל מיני מקרים שכולם שותקים.. לא כיף.-.

אנונימיתת חברלס
חח התגובה מעליי הרגה אותיי..
(לא ממש פדיחה אבל אוקיי)

בקיצור חברה שלי פתחה בקבוק מים ובטעות השאירה אותו פתוח ואז הוא נשפך וישבתי על המים וזה היה נראה ממש כאילו עשיתי פיפי ואז קראשי ראה את זה והתחיל להסתכל לי על התחת רק בגלל המים אבל לא משנה
צעקתי על מורים מתוך שינה בטיול השנתי
הייתי בת איזה 5 וראיתי מישהו וחשבתי שזה סבא שלי אז חיבקתי אותו וגיליתי שזה לא הוא
העפתי את היד משמחה ובטעות דפקתי אותה למישהו בראש
הקראש שלי עבר לידי.. ניסיתי לעשות לו עיניים ופשוט נפלתי.
הוא צחק עלי.
מישהו דחף את ה קראש והוא נפל עלי לול
כשהייתי בכיתה ז אז קמתי לזרוק משהו ואז כולם בכיתה התחילו לצחוק ואז הבנתי שהריצרץ במכנס היה פתוח פאדיחה בקטנה
גם החלקתי מול כל השכבה שלי
ופאדיחה לא מזמן שקרתה לי טיילתי עם הכלבה שלי ואז עברתי מול שני בנים ואחד אמר כזה איזה מגניבה את אז אמרתי לו תודה ואז ראיתי שידידה שלהם מתקדמת עליהם ואני הולכת בשקט כאילו לא אמרתי כלום והם הסתכלו עלי במבט של מה את רוצה?
חח זה קרה לפני יומיים..
הייתי בבת מצווה של חברה שלי ואני וחברה שלי רצינו ללכת לשירותים, והיה רק תא שירותים אחד לבנות וחיכינו שעה עד שהוא יתפנה, ולא יכולתי יותר ואז חברה שלי אמרה שכדאי לי ללכת לשירותים בנים במקום כי בכל מקרה אין פה אף אחד. אז נכנסתי ופתאום שמעתי את חברה שלי אומרת "חברה שלי נמצאת שם יש שתי שירותי בנות" ואז אני יוצאת וקולטת איזה מישהו ענק מסתכל עלי כזה wtf._. והוא כולו בהלם, חח זה היה ברור שהוא לא האמין לה..
ואי הרגתם אותי חח חח חח חח חח חח
אממ..
הייתי בת 7 ככה והייתי עם אבא בשוק ולא מצאתי את אבא ואז ראיתי את הגב של מישהו שם וחשבתי שזה אבא אז חיבקתי לו את היד כזה בכח ואמרתי אבא ךאן נעלמת ואז הוא הסתכל אלי במבט מוזר וישר עזבלי אותו ואז ראיתי אותו בהמשך..
לא ידעתי מה לעשות עם עצמי ---:~:-*

אמרתי לחברה שלי "ואי יש עכשיו אזרחות אין לי כח למרקו "המורה לאזרחות" על הבוקר אוף איתו".. והוא היה מאחורינו ושמע הכל חח ואז מהר העברתי נושא חח

נכנסתי בטעות לסרט לא נכון בקולנוע

אממ היו לי מלא אבל אין לי כח לפרט חח
השתנתי על עצמי כשהלכתי ברחוב כי לא היה איפה להשתין וזה היה מפדח עד שהגעתי הביתה הייתי קטן

אנונימי
הייתי בטיול שנתי והלכנו בשבילי ישראל באגם אלון, וממש מסוכן שם ויש שם אבנים, ומאוד התעצבנתי מזה אז אמרתי איזה חרא של טיול ופתאום המורה שלי באה מאחוריי ודופקת לי פרצוף של: סליחה?!

רציתי לקבור את עצמי XD
אממ.. אוקי זה הלך בערך ככה:
*בחור חתיך ברכבת*
*מנסה לצלם לחברות*
*פלאש*
אני וחברה שלי הלכנו לפיצה, לקחנו תבלין אדום כזה (התבלינים שבתוך קופסא עם חורים) ופתחנו לקופסא תמכסה כי לא יצא הרבה מהפקק, קיצר בסוף שכחנו שהמכסה היה פתוח, וחברה שלי שמה לה תבלין על חתיכת פיצה קטנה! קיצר היה פתאום הר הדם על השולחן! חח זה היה פיפי, ואני נחנקתי מהשתיה ועוז זה היה מול הפתח של הפיצריה!
חח ואז היא החזירה את התבלין לקופסא עם החתיכת פיצה חח וואי זה היה קורע.
וואי אתמול עשיתי טוורק מול המראה, ומסתבר שהתריסים היו למעלה, והשכנים בגובה של החדר שלי, והם ראו.
שיט:' (
היינו ביום שדה עם כל הכיתה שלי בקיצור ישבתי על איזה גדר נמוכה כזאת והיא נשברה ועפתי אחורה והכל היה חול ואבק בקיצור פדיחות
אנונימית
טוב אז יש לי מלא:
1. הייתה לי מורה בכיתה ז' שממש אהבתי והיא אהבה אותי ואפילו דיברנו על איפה היא גרה ושאני יכולה לעשות בייביסיטר לילדים שיהיו לה בקיצר היא הייתה בהריון והיא יצאה לחופשת לידה אז באחד הימים בכיתה ח' היא באה והיא עברה במסדרון ואני כזה חיבקתי אותה ממש מול כולם "אביטלוש וואי איך התגעגעתי" והיא כזה המשיכה ללכת מבלי לדבר או לחבק אותי וזה היה ככ מפדח אמהלה.. מתתי מבושה. דרך אגב עכשיו היא חזרה להיות מורה שלי וזה ממש מביך..

2. בכיתה ג בערך מישהו שם לי רגל וביסודי הבית ספר כזה שרואים הכל ואז התגלגלתי במדרגות עם הראש וזה ממש התגלגלתי ואז כולם ראו אותי והמנהלת והמחנכת שלי שאלו אותי אם אני בסדר ואם אני צריכה עזרה ועניתי שלא זה היה ממש מפדח..

3. פאדיחה לא שלי חח.. יום אחד אני ואמא שלי הסתובבנו בקניון ואז אמא שלי אהבה איזושהי חולצה ואז היא נכנסה למדוד תא שנראה ריק.. והיא פתחה את הווילון ופתאום הייתה שם איזה ילדה בת 12 בערך עם גוזייה שהתחילה לצרוח בחנות חח..

4. היה שיעור ספורט וזה היה שנה שעברה ואז המורה נתנה לנו כדורי כדורסל... ואני וחברה שלי התמסרנו בינינו ועמדנו ליד ילדה שאני ממש לא אוהבת ושונאת אותה והיה לנו ריבים כל השנה ואז בטעות דפקתי לה את הכדור בפרצוף והיא כזה לא ידעה מה קרה לה חח זה היה דבר פשוט מקסים לראות... ונשבעת שזה היה בטעות

5. יש לי אוסף אבל האחרון והדובדבן שבקצפת..
יש לי מורה למדעים שכל הכיתה לא סובלת כולל אני... והכיתה שלי נמצאת קומה מעל מגרש הספורט (הכיתה שלי הכי קרובה) והמעבדה לא הייתה פנויה אז היינו בכיתה ועשינו ניסוי.. ובגלל שהניסוי היה ממש מסריח פתחנו חלון.. בקיצור פגעו כמה פעמים בחלון והוא היה סגור בחלקו (רק חלק היו פתוחים.) ובגלל שהיא ממש נמוכה היא לקחה שולחן כזה והתחילה לצעוק על הילדים וכל הכיתה פיפי..
חכו הנה הקטע הכי מצחיק: קיצר הם נרגעו איזה 10 דקות ואז עף כדור הוא עבר את הווילון את הקומה ואת החלון (כדור כדורגל) ונחשו במי זה פגע? במורהה חח וכל הכיתה פשוט לא הפסיקה לצחוק במשך 20 דקות וזה הדבר באמת הכי מצחיק שראיתי בחיים... תדמיינו לכם את זה הילד שהיה סנטימטר ממנה ורק בה זה פגע והיא יצאה מהכיתה וירדה למגרש והתחילה לצעוק על הילדים חח זה הדבר שאני פשוט נקרעתי והייתי פיפי באמת.
היא קיבלה סחרחורת... ושכחתי עוד פאדיחה.. פעם הייתי בים עם אח שלי ועם אבא שלי והיה גל ממש גדול והייתי בת איזה 8-9 וידעתי לשחות אבל עפתי ואז מישהו קם והייתי על הראש שלו וזה היה הכי מצחיק בעולם כי אני לא מכירה אותו
רבתי עם איזשהו ילד בשכבה והוא התחיל לקלל אותי והיו מסביב מלא אנשים, ואז אני כזה מריצה בראש דברים שנונים להגיד לו, בסוף יוצא שצרחתי עליו מול חמישים ילדים "אמן תהיה בתול עד גיל עשרים".-.
אנונימית
זה מאתמול
אחרי בית ספר באתי ללכת עם חברה שלי ולפני זה רציתי להגיד משהו לאח שלי אז אמרתי לו ואז הסתובבתי להגיד לחברה שלי משהו הסתובבתי כדי לתת לאח שלי חיבוק ונתתי לילד אחר שאני לא מכירה.. ישר רצתי שהוא לא ייראה אותי (הוא היה גדול ממני בערך בשנה )
בשיעור ספורט בכיתה ט' יצא לי פלוץ מה זה חזק אימאאלה!
אנונימית
אנונימית wtf? את אמיתית?
אנונימי
התגלשתי במגלשה כשהייתי בערך בת 4 והיה צואה בתוך המגלשה: ( זה היה סיוט שלא יישכח
אנונימית
שבאתי לשבת על ידיד שלי החלקתי
אנונימית
בטיול שנתי נשארנו ערות ודיברנו על המורה כמה שהיא מעצבנת וחופרת ומכוערת
והיא היא דפקה בדלת פתחנו והיא אמרה: "במקום לדבר על מורות תלכו לישון השעה אחת בלילה"מזל שלא עשתה כלום 0-0
הייתי בטיול שנתי והקטע שלא רציתי להתקלח ראשון רציתי אחרון אז רק באחד עשרה ומשו התקלחתי ושהתקלחתי היו ילדים מהשכבה שלי שהיו בחלון של המקלחת ואני כזה שר בקולי קולות ורק הם בשקט חח היה מגניב שם
הכלב שלי השתין לי על המכנס לפני בית ספר ולא שמתי לב ואז בסוף היום קלטתי שהסתובבתי עם כתם של פיפי
חח בקטנה.. פעם הקאתי על עצמי שהייתי קטן בליל סדר
בשיעור ספורט המורה נתנה לנו כדורים להתאמן על זריקות ואני וחברה שלי התמסרנו ואז הכדור עף רחוק כזה וביקשתי ממישהי שאני וחברה שלי די שונאות שתזרוק לנו את הכדור כי היא הייתה קרובה והיא הסתכלה עלינו, צחקה והתעלמה ואז הלכתי להביא את הכדור וממש התעצבנתי ושנייה אחרי זה שזרקתי לחברה שלי בטעות (באמת שבטעות) זרקתי את הכדור ישר לפרצוף של המעצבנת חח וואיי זה היה קורע ומתנו מצחוק שםם
אנונימית
פעם הייתי עם חברה שלי בקניון ואכלנו והתלכלכה לה החולצה אז הלכנו לשירותים לנקות מפה לשם מצאתי את עצמי ממש מכבסת לה את החולצה ממש עם סבון ומים והיא בשירותים ואז ייבשתי לה אותה בדבר שמייבשים איתו ידים ואז שמתי לב שמישהי עמדה שם ופשוט ראתה הכל ותוך כדי היא צועקת לי מהשירותים

פעם הלכתי ליד אמא שלי ויש לה נטיה לעצור כל שניה לדבר עם אנשים אז הלכתי הלכתי הלכתי והייתי כל כך עייפה שלא שמתי לב והיא עצרה ודיברה עם מישהו והמשכתי ללכת והלכתי ליד מישהי וחשבתי שזאת היא ודיברתי איתה ואז הסתכלתי עליה הסתובבתי וראיתי את אמא שלי ומי שהיא דיברה איתו צוחקים

אני ממש לא אוהבת ריבים ואפילו שוכחת מהם אז בוקר אחרי ראיתי ילדה שרבתי איתה בבית ספר באתי לרוץ אליה לתת לה חיבוק והיא כזה הסתכלה עלי ולמזלי חברה שלי היתה מאחוריה אז פשוט הלכתי לחברה שלי

איזה יום ירד גשם והחלקתי במדרגות בבית ספר וממש המשכתי כמה מדרגות ומלא ילדים מהשכבה שלי ראו

עוד יום עם גשם עליתי לאוטובוס והחלקתי ישר שנכנסתי וכולם צחקו

ועוד יום עם גשם הלכתי ברחוב עם מטריה ופשוט פתאום עפה לי המטריה ודרס אותה אוטובוס

הלכתי בבית ספר עם חברה והיא בדיוק עצרה ובטעות עפתי בגלל הרגל שלה והיינו ממש ליד מדרגות נפלתי את כל המדרגות והטלפון שלי איתי

איזה יום לא הרגשתי טוב והקאתי על הרכזת שכבה שלי

הייתי ממש עייפה ובטעות התנגשתי בקראש ואז הוא הסתכל עלי ולא יכולתי שלא לצחוק מהפרצוף שהיה לו
לפני חודש הייתי עם הקראש שלי ועוד כמה ידידים וידידות בים והיתה שם פאדיחה רצינית
1. אני הקראש וחברה שלי נכנסנו לים והשאר היו בחוף ופשוט הלכנו ממש עמוק והתחלתי להיסחף אחורה אז הקראש שלי תפס אותי בבגד ים העליון והוריד לי אותו אבל הוא לא הספיק לראות פיו
לפני שבוע עוד הפעם אותם החברה הלכנו לים והוא עשה לי שק קמח ובטעות הפיל אותי אז כשנפלתי תפסתי לו בטעות במכנס והורדתי לו אותו בטעות וכולם נקרעו שם חח
אנונימית
אמרתי לחברה ממש טובה שלי ש*** זה שם של מנקות, והיא התחילה להיקרע מצחוק... ואז היא אמרה לי שזה השם של אמא שלה...

אופסי...:)
אנונימי
יום של גשם, אני איחרתי לבית ספר אז הלכתי מהר עם מטרייה ותיק ששוקל 20 טון עליתי על במדרגות והחלקתי

לפני כמה שנים אני וחברה שלי היינו במתנפחים עם מים בקייטנה, והיה צריך לעלות ולהיכנס לתוך המגלשה ולהתגלש, כשעלתי אז החלקתי כל פעם והפלתי את כל מי שהיה מתחת.

אני הלכתי לבית ספר עם משקפי שמש ואמא של חברה שלי הלכה לכיוון שלי אמרתי לה "בוקר טוב" כולי מחוייכת והיא כנראה לא זיהתה אותי לא הבינה מה אני רוצה ממנה.

היינו בטיול במערה חשוכה עם הכיתה שלי ובגלל המערה אז היה הד והמורה שלי הייתה איתנו והיו שם ג'וקים ועכבישים, אני צורחת את החיים שלי "מה זה המקום המז***ן הזה והמורה שלי שמעה ועוד היה הד כזה.

זה לא פדיחה שלי אבל פדיחה, אני ועוד שתי חברות הסתובבנו בבית ספר והיה שם עכבר מת, אז חברה שלי דרכה עליו -_-

בשיעור פרטני במתמטיקה חברה שלי לא רצתה להביא לי משהו שביקשתי ממנה אז אמרתי לה "כ**ה" והמורה כזה הייתה בשוק כי יש לי תדמית של ילדה טובה.

יום אחד בסוף ההפסקה דחפתי את חברה שלי בטעות והיא נפלה על השולחן עם הגב ויצא שכאילו ניסיתי לאנוס אותה.

ויש לי עוד הרבה...
חח קרה לי שבוע שעבר. הלכתי לסרט וזה היה מגיל 17 ואף פעם לא בודקים באמת את הגיל אז פשוט קניתי פוקפורן ענק עם חברה ובאנו להיכנס בשער הזה שמוביל לאולמות. ואז האחראית מישמרת הייתה שם בדיוק והיא אמרה להראות לנו תעודת זהות ואנלנו אז המצאנו לה דברים ואז עלינו למעלה להחליף סרט ואמרנו שפשוט ניכנס ונלך לאולם של הסרט מגיל 17. ואז היא הכניסה אותנו ועשינו כאילו אנחנו ניכנסות לאולם של הסרט ואז ישר יצאנו וניכנסו לסרט מגיל 17 שהיה כבר רבע שעה אחרי הזמן ואז לא שמנו לב שהאחרית מישמרת ניכנסה לאולם והיא לטה אותני אז פשוט התכופפתי למתחת לכיסא ושמתי מעליי תפוקפורן וחברה שלי הייתה בצד עשתה כאילו היא נירדמה עם היידים על הפנים והאישה התקרבה אלינו כזה ואיזה חמש דקות ישבתי שםובינתיים אכלתי פוקפורן וחשבתי שהיא הלכה הרמתי תראש וכולי פוקפורן ואני רואה אותה מעליי אז אמרתי לה שהתבלבלנו בסרט וחברה שלי פותחת תעניים כמו צץמטומטמת קיצור הלכתי משם כמו מושפלת עם הראש למטה ואני לא מפסיקה ליצחוק אני רואה את חברה שלי עדיין עם היידים על הפנים וואי היום הנצחיק בחיי זה היה
חח יאו חפרתי
פעם נתקעתי במקלחת בלי מגבת. המגבת הייתה על השידה במסדרון... 'זה רק מטר מהדלת.' חשבתי לעצמי.
אז יצאתי ערומה לגמרי ולקחתי את המגבת, ופתאום אני קולטת את בעלה של אחותי הולך מול הפרצוף שלי.
לא דיברנו על זה ולא נדבר על זה בחיים.
אוקיי אז בטיול השנתי שהיה ביום ראשון -טיול לשלושה ימים- וזה קרה ביום שני בערב-
4 ידידים שלי ישנו באותו אוהל ואני רגילה לצאת ולהיכנס ולהסתכל לתוך האוהל שלהם
והם תמיד מציקים אחד לשני מחוץ לאוהל אז ידיד שלי הציק לידיד שלי שהיה בפנים וזה שהיה בחוץ קרא לי והסתכלתי דרך החלון והידיד שהיה בפנים החליף תחתונים. בקושי ראיתי משהו למזלי אבל זה פאדיחה לגמרי.
וכן זה היה פאדיחה ואז שהלכתי לאוהל שלהם כי פשוט היינו חייבים לדבר הם היו שם בבוקסרים ואחד מתח לזה שראיתי אותו בלי תחתונים את הבוקסר איפה שהזה שלו ואמר לי נו התבאסת שכמעט ראית את זה
וכן אלו חיי
אנונימית
*כשהייתי בת 7 בערך היינו בחו"ל ואיבדתי את ההורים שלי. ופתאום ראיתי את אבא שלי ממאחורה אז התחלתי לקרוא לו, והוא לא ענה. אז התחלתי לדפוק לו על הגב. והוא לא הסתובב. אז פשוט התחלתי להרביץ לו מכות רצח ולצעוק עליו עד שהוא הסתובב אליי... ואז קלטתי שזה בכלל לא אבא שלי ושנתתי מכות רצח לבן אדם זר וברחתי משם XD

*זאת אחת ממש מלפני כמה ימים. אז ככה, אני יושבת ליד הקראש שלי. הייתי מצוננת ולא היה לי טישו. ניגבתי את היד עם האף בקטנה ופתאום יצא לי מלא נזלת. הוא בדיוק בא לדבר איתי ואז הוא קלט את זה ואמר "וואט דה פאק איכס" והתחיל לצחוק עלי. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי.

*אתמול פגשתי את הקראש שלי במקריות ברחוב.. ואז אחרי שהוא הלך חברה שלי עיצבנה אותי אז אמרתי לה שאני יתקשר לקראש שלה ויספר לה שהיא דלוקה עליו וחופרת עליו כל היום. ונחשו מה היא עשתה? פשוט רצה לקראש שלי והתחילה לצרוח את השם שלו במטרה לספר לו שאני דלוקה עליו. מזל שקפצתי עליה והשתקתי אותה^_^

*ישבנו כל הילדים בחבורה, ואז ילד אחד אומר לי "*****, החנות שלך פתוחה". לקח לי מלא זמן להבין אבל אז כולם הסתכלו לי על הריצ'רץ' והבנתי לבד. זה היה די מפדח.

*זה היה בבחן בלשון. באמצע הבחן רציתי לקרוא למורה, ואז בטעות קראתי לה בשם של המורה ללשון בשנה שעברה שיותר זקנה ממנה באיזה עשרים שנה, כולם צחקו עלי ואני לא הבנתי מה לא בסדר כי פשוט מאיזשהי סיבה באותו רגע הייתי בטוחה שזה השם שלה._.

*באתי לילדה, חיבקתי אותה ממאחורה ואמרתי לה "אוי ****" כי חשבתי שזאת חברה שלי. ובסוף מסתבר שזאת ילדה שהייתה חברה ממש טובה שלה שעכשיו הן בכלל לא בקשר והיא די שונאת אותי.. והיא פשוט הסתובבה אליי ואמרה לי "אני לא ****". רציתי למות.

אנונימית
נזכרתי עכשיו באחד טוב. אבל לא שלי.. אחד הידידים שלי עבר כזה בבית ספר בכתה ט' ואמר: *** (שם של מורה) הזה הומו. והמורה הזה לא לימד אותנו באותה שנה אבל לימד אותנו שנה לפני והכיר אותנו.. קיצר המורה עבר שם שמע אותו וענה לו "נכון"
לפני כמה ימים הלכתי במסדרון בבית הספר והקראש שלי הלך לידי במקרה והיה כיסא בדרך שלי אז הרמתי אותו ביד אחת (השנייה הייתה תפוסה) כדי להזיז אותו ואז הוא נפל לי מהיד ובגלל שנלחצתי פשוט דחפתי אותו קדימה והלכתי משם מהר. לא נראלי שהוא ממש ראה מה עשיתי אבל הובכתי בכל מקרה.._.
אנונימית
המורה שלחה אותי להביא דף שמןת מהמזכירות.. קיצר בדרך חזרה לכיתה רצתי.. (לא יודעת למה עדיין) ופתאום הרגליים שלי איבדו תחושה תוך כדי הריצה ופשוט נפלתי על מורה והיה לה כוס נס ביד והיא פשוט נשפכה עלי והוא היה רותח.. גם כל החולצה עלתה לי בגב ואני לא הכי רזה שיש וכל השומנים היו חשופים.
לא מספיק זה המורה דפקה צעקה מהבהלה שכל מי שהיה קרוב אלינו יצא מהכיתה וראה את זה.. כולם צחקו ואני רציתי למות פשוט באותו רגע._.
ואני פשוט מנסה להדחיק את היום הזה.
אנונימית