12 תשובות
כי יש המון סינים בעולם ואולי עוד מעט השפה שהכי ידברו בה תהיה סינית
מי החליט שחשוב?
לתגובה הראשונה^^ באמת?!
אנונימי
כי 1.5 מיליארד אנשים מדברים אותה, אז כנראה יהיה לה שימוש באיזשהו מקום.
יש יותר ממיליארד סינים. אני לא חושבת שחשוב ללמוד סינית, אני חושבת שזאת בחירה ולא חובה.
אומרים שזאת שפה בינלאומית
חשוב ללמוד סינית מנדרינית, מכוון שהם אומה גדולת מספר, עד כדי כך שהרפובליקה העממית של סין בעלת הגבלות ילודה כדי למנוע פיצוץ אוכלוסין, למרות שהיא המדינה הרביעית בגודלה בעולם.

אבל זה לא בגדר חובה אם אתה לא נמצא במדינה בה היא שפה בין-לאומית, אבל תמיד מומלץ, בעיקר אם אתה בתפקיד מדיני כלשהו.
שכן עד מלפני שנתיים הכלכלה הסינית הייתה הגדולה בעולם, וצבאם הוא הצבא הגדול בעולם, ובתור מדינה באופן כללי היא מאוד משפיעה.
כשהייתי בסין עברנו סוג של הרצאה על זה,
מסתבר שסין היא מדינה שמתפתחת בקצב ממש מהיר והיא בדרך להיות אחת המעצמות הכי גדולות, יותר מארצות הברית אפילו, והשפה הסינית ממש תתרום לאנשי עסקים לעבוד עם הסינים, חוץ מזה טוב לדעת גם מסורת סינית, על הדת שלהם (קונפוציוניזם וקצת בודהיזם) כי הם מסתכלים על העולם באופן שונה לגמריי, ואנשי עסקים חייבים לדעת איך להתייחס אליהם, אצלהם חוזים לא תופסים והם יכוליםלהפר אותם, אצלהם מה שהכי חשוב זאת המילה. בקיצור זאת מסורת ממש יפה ומאוד אהבתי אותה כשנחפשתי לזה בטיול, באמת שכדאי לך ללמוד על זה בכללי כי זה משהו מאוד מיוחד.
דרך אגב סין היא המדינה השלישית בגודלה בעולם^
את יכולה להסתכל בויקיפדיה אם את לא לוקחת את המילה שלי.
עסקים
בעקרון לומדים בשביל עסקים וגם אבא שלי עכשיו מתכנן ללמוד בשביל עסקים אבל אני התחלתי ללמוד כבר לפני שנתיים כי אני מאד אוהב את השפה ובוא נגיד שיש לי מעל 70% מוזיקה בסינית ואני פשוט ממש מתחבר לשפה הזאת.. אבל בכל מקרה בעיקר לעסקים