13 תשובות
אם זה בשרי ואת צמחונית...-_-
אם כתוב "עלול להכיל בשר", זאת כבר החלטה שלך.
אבל כל עוד כתוב במפורש שזה מכיל בשר, אסור לך.
מותר לך, אבל אז את לא צמחונית:)
הכל מותר
צמחונים=לא אוכלים בשרי
את מתכוונת שהוא על בסיס בשר?0.0
אם כן אז לא0.0
מותר לך לאכול אבל את לא תהיי צמחונית.
את בטוחה שאת צמחונית? אולי את גם אוכלת דגים ומחשיבה את זה לצמחונות?

זה כמו להגיד "אני דתי אבל מותר לי לאכול צ'יזבורגר?"
אנונימית
תמיד מותר, השאלה היא אם את מעדיפה
הכל מותר תאכלי מה שאת רוצה לאכול, זו בחירתך ואף אחד לא יכול לומר חך מה לאכול
יש בזה חתיכות קטנות ומיובשות של עוף...
פשוט תקני מרק עוף פרווה
את יכולה אבל אז את לא צימחונית
חח מהזה מותר? מותר לך הכ ל זו את מחליטה. אלא אם כן את רוצה להוכיח משהו אבל זה לא העניין פה.
את מחליטה. אני אישית טבעוני ועם המשפחה אני אוכל גם דברים שבושלו עם בשר, כי בערך כל מה שיש לאכול (: