7 תשובות
תלוי כמה זמן את צריכה ומה הרמה שלך. תבואי לשם לפגישת ייעוץ ומבחן התאמה ודברי איתם על המחיר, תקופת הזמן וכל מה שאת רוצה לדעת.
לי אישית זה עלה 6 אלף.

המשך יום נעים לכולם (:
זה מאוד משתנה בין מכללות שונות, בכל מכללה המחיר שונה. ממליץ לך לעשות מחר שוק, להתקשר לכמה מכללות ולשאול אותם
העלות של קורס אנגלית משתנה בהתאם לאורך הקורס, מספר מפגשים וכו'...
בעקרון, אם את משווה בצורה אובייקטיבית אז וול סטריט הם בטווח המחירים הגבוה מכל בתי הספר, בייחוד בהשוואה לברלינגטון אינגליש וכו'.
חשוב לזכור גם שיש הבדל בין קורס לקורס. וול סטריט לרוב מדובר על לימוד מול מחשב, ברליץ למידה מול מורה (סגנון בית ספר) ואילו ברלינגטון אינגליש משלבים בין שיעורים עם מורה פעם/פעמיים בשבוע ותוכנה ללימוד מהבית המאפשרת לתרגל בזמנך החופשי.

אני הייתי ממליצה לך לעשות בדיקה טובה של כל בית ספר ולקבל גם הצעות מחיר מכולם ולהשוות.
אני למדתי בוולסטריט לפני כמה שנים, לגבי המחיר הכי טוב שתפני אליהם ישירות כי זה באמת תלוי איזה מסלול, ואולי יש מבצעים וכו'...
הם המורים שם ברמה גבוהה והלמידה שם ממש לא רק מול המחשב זה גם וגם, הנושאים היו מעניינים וזה חשוב, לי לפחות כי אני משתעממת מהר מאד..
גם אני חושבת שכדי לך לבדוק ולראות איפה הכי מתאים לך אבל עדיף לך לבדוק עם אנשים שלמדו במקומות כי לא תמיד איפה שהיא זול זה גם המקום שיתאים לך
כמו שכבר אמרו זה משתנה... כדאי מאוד ללכת לפגישה אצלם. אבל מבחינת מקצועיות אני יודעת שהם מעולים וגם אני עשיתי שם קורס. מה שטוב זה שהם בודקים את הרמה שלך ומתאימים לפי מה שאת צריכה ויש להם גם טכניקות טובות שבאמת מלמדות אותך ולא רק לקרוא מאיזה ספר או לכתוב בחוברת. אנגלית זה באמת אחד הדברים הכי חשובים לדעת אותם, לא לוותר. אני ממליצה בחום!
מצטרפת להמלצות על וול סטריט ועוד דבר קטן שלא ציינו כאן- לא כדאי להתפתות ללכת לכל מני בתי ספר שהם זולים יותר סטייל ברלינגטון ואחרים שהם לא מוכרים. לוול סטריט יש שיטה שהוכחה מחקרית כיעילה מאוד ללמידת שפות. אם רוצים באמת לשפר את האנגלית בצורה משעותית ולא סתם לסמן וי אז זו אחלה בחירה.
העלויות בוול סטריט מהיקרות שיש בשוק, אם לא הכי יקר מבין כל בתי הספר האחרים.
אני אישית למדתי בוול סטריט ואני יכול לומר שהשיטה לא התאימה לי בכלל.

ללמוד לבד מול מחשב זה משהו שבכלל לא רציתי ולא חשבתי שאקבל, בייחוד בתור אדם שמעדיף למידה עם מורה שמדריך ומכוון אותי. אולי יש אנשים שאוהבים את השיטה, אבל לי זה לא התאים.

בנוגע לשאר בתי הספר, אני יודע שברליץ וברלינגטון אינגליש הינן חברות בין לאומית עם עשרות סניפים בעולם, כך שאני לא הייתי ממהר לזלזל בשיטות שלהן. ברליץ עם שיטה יותר מסורתית של מורה בכיתה וברלינגטון אינגליש עם שיטת "למידה מעורבת" שנחשבת לשיטה המתקדמת ביותר בעולם ומשלבת למידה עם מורה ותוכנה ללמידה בבית (אישית יצא לי לראות אותה והיא הכי מתקדמת מכל מה שיש בשוק).
ובנוגע למחיר - מחיר גבוה כבר מזמן אינו אינדיקציה לאיכות! לכן אני ממליץ לך לבדוק את כל בתי הספר, לבחור את הקורס שאהבת מבחינת השיטה ושהתאים לך מבחינת המחיר.
דני