40 תשובות
אני לא גזען אני גם מוסלמי
אתה מחפש מריבות וויכוחים?!
כי ככה נולדנו... אנחנו שונאים בהכחשה
שואל השאלה:
דוד למה אתה גזען?
אנונימי
כי זה לא נקרא גזענות ואגב זה הדדי אנחנו שונאים אותם הם שונאים אותנו
למה אתה מכליל? תשאלת כל אדם ואדם פה לראות אם הוא גזעני או לא?
אני גזען נגד ערבים ועוד כמה עדות.
אף פעם לא הכחשתי את היותי גזען, ואני תמיד שמח להביע את דעתי בנושא.
קודם כל אל תכליל, אני לא גזענית כלפיהם.. שאלו פה שאלה לפני כמה דקות אם הייתי יוצאת עם ערבי- לא הייתי יוצאת אבל אין לי שום דבר רע נגדם פשוט לא הייתי יוצאת עם ערבי כי זה נוגד לערכים שקיבלתי בבית, אני דתייה גם וזה לא מתאים. אבל יש ערבים ממש נחמדים! לא כולם מחבלים
דוד סתם שתדע אני שם לב לתשובות שלך ואתה משנה את הדעה שלך על פי השאלה.
הייתה שאלה לגבי בית הספר אם יפריע לכם לשבת ליד ערבי ואמרת שלא תהיה לך בעיה ושיש הרבה ערבים שהיו איתך עד כיתה ז.
זה פשוט דפוק הייתי חייב לציין את זה.
ולשאלתך לא אני לא גזען.
אמת בפרצוף שלך
אני גזענית נגד ערבים חוץ מאלה שבאמת רק רוצים שלום לחיות בשקט ולא שונאים אותנו והם מעטים.
אני לא שונא ערבים אני שונא מחבלים ויש הבדל ערבי ככה רגיל חמוד כזה לא יבוא לי עם סכין יצעק אללה וואכבר וידקור אותי! לעומת זאת מחבל חיי בשביל זה
שואל השאלה:
איזה שמוק אני ששאלתי שאלת ספאם כזאת. סתם, מי שגזען שלא יהיה גזען, זה לא יפה.
לילה טוב
אנונימי
כי יש טנשים צבועים ומגעילים בעולם שלנו.
גזענות זה דבר מסריח ומגעיל.
ואני מתעבת את רוב הגזענים.
אני לא גזען לערבים, להיפך הכרתי כמה ערבים/וערביה מאוד נחמדים וכו, מה שאני כן שונא זה את האנשים שנגד העם שלי ורוצים במותי, ולכן אצעק מוות למחבלים ולא מוות לערבים, מוות לחמאס ולא מוות לערבים, מוות לדאעש ולא מוות לערבים וכן הלאה...
אני לא גזען
אני אפילו נפגש עם ערבים במטרה לנוחות ושלווה ושקט וביטחון בארץ!
שואל השאלה צר לי להגיד לך שגם אתה מכליל שאתה אומר כולם. נכון, חלק ניכר מכאן וגם מעם ישראל בהחלט גזעני כלפי המגזר הערבי לזה שמנו לב בזמן האחרון אבל אי אפשר להגיד שכולם, זה ממש לא נכון
חשוב בהחלט שנחייה בדו-קיום ואני אומר לך, כל הגזענות הזאת וההכללה שלנו של היהודים נובעת מהפלסטינים שמושפעים מההסטה של חברי הכנסת ה"יקרים" שמייצגים את בל"ד.
הדבר היחידי שמשותף לפלסטינים והערבים היא שפת העם ואצל חלק גם הדת.
מאחל שיהיה דו-קיום יותר טוב לכולנו
אני גזענית כלפי ערבים וגאה בזה!
אני לא מכלילה את כל הערבים כי יש את ערבי ישראל שהם ערבים והם נחמדים מאוד
יש הבדל בין ערבי ישראל (בדואים, דרוזים, ערבים נוצרים) שניראלי כל אחד התארח מתישהו בבית כזה בטיול שנתי והם אנשים חמים מאוד ודומים במזג החם שלהם לישראלים אבל ערבים מוסלמים זה משהו אחר וזה אלה שהם בחמאס וכל אלה וכלפיהם ברור שיש שנאה, הם הורגים אנשים אחד אחד למה שלא נהיה גזענים כלפיהם?
זה כמו להגיד- "אתם גזענים כי אתם לא אוהבים את הניאו-נאצים"
כאילו מן הסתם שנשנא אנשים שרוצחים יהודים (?)
מצבך קשה מהממוש, את צריכה לקבל את דו הקיום של ערביי ישראל והיהודים
הערבים של ישראל הם ישראלים לכל דבר בעיניי.

מי שגדל להיות גזעני ולהגיד דברים כמו ערבי מסריח וזה אולי לא קשור אבל גם כושים, הוא חי לא טוב וההורים שלו מדברים מלוכלך.
רוב הגזענים הם אנשים מלוכלכים והם דפוקים! כאילו שלהם אין דברים רעים לצחוק עליהם!
אנונימי
וואלה אנונימי אתה מדבר על זה שלא יהיה גזענות, ובינתיים מכליל את כולם שהם מסריחים וההורים שלהם כאלה וכאלה, אז זהו שלא. ככה צריך לשנוא את הערבים וגאה בזה, ובטוחה שאתה הוא זה שהמסריח יא דוחה זבובים
קיצור
ערבי זה לא מסריח
מחבל זה מסריח
ומי שסבבה עם ערבים לא שמאלני ועוכר ישראל
מי שסבבה עם מחבלים הוא שמאלני ועוכר ישראל (כמו למשל חברי הכנסת שהלכו לבקר את משפחות המחבלים)
אני לא גזען נגד ערבים ממש לא, אני אפילו מחבב חלק מהערבים כי יש ערבים עם לב זהב
אבל אני יכול להבין את אלה שכן בוחרים להיות גזענים כלפיהם, בכל זאת הם מחנכים את הילדים שלהם לרצוח יהודים מהילדות ונערים ונערות מחבלים יוצאים במסע להרג יהודים... זאת סיבה מספיק טובה להיות גזענים כלפי ערבים.. אני לא מכליל כן כמו שאמרתי יש ערבים טובים אבל לצערנו יש גם כאלה שמעדיפים לבחור בדרך השגויה של החיים..
נראה לי שצריך הסבר פה על מה זאת גזענות...
טוב, אז להיות גזען זה לשנוא קבוצה אתנית (גזעית- למשל ערבים, שחורים, רוסים, מזרחים, אשכנזים וכדומה) ולשנוא את כולה בלי יוצאים מן הכלל. למשל בן אדם ששונא את כל הערבים כי יש ערבים מחבלים שעושים פיגועים- הוא גזען. בן אדם ששונא את כל הימנים כי הוא לא אוהב את הדעות שלהם- הוא לא גזען, הוא סתם מכליל, ולדעתי זה מטומטם באותה מידה... אבל ההבדל הוא שגזענות היא לא חוקית וכמובן שהכללה כן. ולשנוא ניאו-נאצים זה בסדר והגיוני, הם רוצים להרוג את כל מי שלא מסכים איתם. גם לשנוא מחבלים או את החמאס זה לגיטימי, זה בכל זאת ארגון טרור. אבל לשנוא קבוצה שלמצה בגלל מעשים שלא כולם עשו- זה גזענות והאמת שזה לא חוקי.
כי הם יהודים. העם הכי גזעני בעולם (תאמינו או לא) הם היהודים. ככה שזה לא ממש מפתיע שאנשים באתר כאן (שהם בעיקר יהודים כמוני) יהיו גזעניים. זה לא ממש הפתעה.
גם כן יש פה כאלה שלא חינכו אותם עם ערגים כגון אהבת האחר ואהבת חינם. אלא רק שנא מי שלא כמוך וכיצד לקדם שנאת חינם.
למה הם אחרי זה מתנהגים שהם לא גזעניים? כי הם רוצים ככ לגרום לעצמם להראות טובים וטהורים. "אני? גזען? ממש לא! אני פשוט רוצה שכולם ימותו חוץ מהעם שלי שלדעתי האישית הוא הכי טוב מכולם", שזה אפילו מוציא אותם עוד יותר גזעניים..

אין ממש הרבה דברים לעשות בנושא, חוץ מזה שבדור הבא, כולנו נלמד לחנך את ילדינו העתדיים על אהבת חינם ואהבת האחר, ערכים חשובים כאלו וללמד אותם מדוע להיות גזעניים זה דבר דוחה ומזעזע, וככה זה ימשיך וימשיך וימשיך. ואולי, אז, רק אולי, יהיה לנו סיכוי לחיות בעולם יותר טוב.

דר"א - לא התנהגתי בגזענות כאשר אמרתי, בגלל שהם יהודים." משום שזה משהו סטטיסי, מבחינה סטטיסטית, ובדקו את זה במלא מחקרים, היהודים הם הכי גזעניים, ודר"א גם אני במקור יהודיה (כיום לא משייכת את עצמי לשום דת) אבל אני לא גזענית, בגלל זה זה סטטיסטית.

דר"א יש הבדל בין לשנוא ערבים רגילים אשר לא עשו כלום לאף אחד והם פשוט קורבנות של הנסיבות (כגון ערבים מעזה, שרובם בתכלס רק אנשים מסכנים שנתקעו במצב גרוע והם לא יכולים לצאת משם). דר"א אם לא ידעתם ערבים הם גם תימנים, ככה שאתם גם מכללילים אותם בזה רק שתדעו. אז יש הבדל בין לשנוא אנשים כאלו לבין לשנוא מחבלים מוסלמים קיצוניים (מחבלים\אל קאעידה\חמאס\דאע"ש וכ'ו). לא כל הערבים כאלו. ואתם מכלילים את כולם.
אני כמובן נגד מחבלים ואירגוני טרור מן הסתם, אך אני לא מחלילה את כל הערבים בכל רחבי העולם. כי אני לא מטומטמת מדי בשביל לחשוב שאם יש הרבה כאלו, אז כולם כאלו. זה דבר מאוד מטומטם לחשוב.

ה. ס - אשמח למינוסים! מינוס או פלוס שלך, חיוך וצחוק שלי:)
אני לא מכחישה את זה אני פשוט אוהבת לצחוק על עדות כולל על שלי.
מאיפה הבאת שהעם הכי גזעני הוא היהודים?! שכחת את השואה אולי? את כל מדינות ערב שמסביבנו? את כל האנטישמיות שיש בעולם? ועוד אנחנו הכי גזענים?
לי אין בעיה אם ערבים ואף פעם לא קיללתי אותם או דיברתי גס.
רק.. את המחבלים שזה יכול להיות כל אחד. יהודי, ערבי, נוצרי
העם הכי גזעני הוא העם היהודי. לא מאמין. תחפש בגוגל אפילו. מבחינה סטטיסטית, זה נכון.
השואה זה לא צד בנושא בכלל. בגלל השואה אנחנו לא אמורים להיו גזעניים, אבל היהודים הם בדיוק ההפך. הם הפכו להיות הכי גזעניים. זה סטטיסטיקה ואי אפשר להתווכח עם עובדה שכזו. רוצה? תחפש בגוגל.
אבל אינני מכלילה את כולם כמובן, זה מבחינה סטטיסטית, וכל הדתות השתתפו בסטטיסטיקה הזו.

וכן - הכי קל לעשות מינוס מאשר באמת ללעת לבדוק את הנושא ולהודות שאתה טעית:)
מינוס שלכם? חיוך וצחוק שלי:)
אחח אנשים שלא מסוגלים להודות בכך שהם לא כאלו טהורים וצודקים כל הזמן, אתם מצחיקים אותי, הרשו לי לגחך:)
כי ככה זה וזו הסטיגמה
השואל השני ><
כן, זה השנאה המולדת שלהם ליהודים למערב שאני שונא אותם.
זאת הכללה כי לא כוחם גזענים... אבל בכל מקום יש גזענים איפה שלא תסתכל תמצא זה שהם מראים שהם לא... אני מניחה שזה בשביל לצאת יותר טובים.
אני גזענית כלפי ערבים, ולא מתביישת בזה. נמאס מהם כבר. ברור שיש יוצאי דופן, ואני אישית מכירה ערבים מקסימים, אבל בכלליות, אני סולדת מהעם הזה. אחרי כל הפיגועים, זה די טבעי לא?
למה אני גזענית? מה זאת אומרת.. הערבים הורגים את העם שלי שהם כמו המשפחה שלי! אז איך אני לא יהיה נגד ערבים?!, אני מתנהגת כיאלו אני לא גזענית כי לא בא לי למות אתה יודע אני בסך הכל בת 16 יש לי עוד עתיד לפניי
אני לא גזענית נגד ערבים. אני פשוט.. פשוט... איך אומרים את זה? אה! אני פשוט לא סובלת אותם
רוצה תשובה אמיתית, לפחות מימני
לא אומרת שאני גזענית, אבל אני ישרה בדבריי

אני לא שונאת אותם ולא אוהבת אותם.. מכבדת את חלקם ואת המיעוט הקטן שלהם.. כי בטח שיש שם אנשים שהם לא בהמות... אבל השאר שיא הכנות שלי.. הם בהמות כי לירצוח וליגנוב אותנו זה לא אנושי אפילו כשזה אנשים אחרים לא לאוו דווקא יהודים.
ומגיע להם יחס של דחויים כי ככה אולי הם ילמדו שהם לא רצויים עם ההתנהגות הזאת, ועצם זה שרובם מחבלים אז אין מה ביכלל להתחיל להאשים אנשים שלא אוהבים אותם וזאת זכותינו המלאה להביע את דעתינו.. ואתה יודע?! השאלה שלך הכי יפת נפש ששמעתי בהשוואה לתגובות מיכאן
כי מי אתה שתחליט מי דובר אמת ומי לא! ובריגעי אמת כשמדובר או בחייל ששומר על ביטחוננו... או איזה ''ערבי'' שרק החזיק סכין.. אז מיצדי שילכו להם גם עוד עשרר כרלו ויותר ולא חייל מישלנו

ואני לא קוראת לאנשים הללו גיזענים..-אלו שלא בעד הערבי- כי אותם אנשים אלו פותחים תעניים שלהם ורואים ממש מה קורה במדינתינו! השמאלנים הם עוצמים עניים ובורחים מהמציאות, כי הם לא יודעים איך להתמודד עם זה!וכל זה יקירי אמתת -לפחות ממיני-
אנונימית
האמת שהימנים הם אלה שבורחים מהמציאות, או לפעמים יותר גרוע מזה-מכירים אותה טוב מאוד ופשוט לא מסוגלים להביא את עצמם למעשה הנכון. ועצם העובדה שאתם אומרים "אני שונא אותם כי הם הורגים את העם שלי" זו כבר הכללה וגזענות, וגם מטופש. הרי לא כל ערבי תקף יהודי, אלא רק אחוז לא כל כך גדול מהם. נכון שחלק גדול מהפלסטינים תומכים בפעולות טרור נגדנו, אבל האמת שאם אתם הייתם במקום הפלסטינים ביו"ש לא נראה לי שהייתם אוהבים במיוחד את זה שבמשך קרוב לחמישים שנה מדינה כובשת אתכם והורגת אלפים מכם ומשאירה אתכם בתת-תנאים. אנחנו מתבכיינים לכל העולם שנהרגו 27 אנשים, (לא שאני מזלזל, זה אסון נורא) אבל בואו ניכנס לפרופורציות: נהרגו יותר מפי 4 מזה פלסטינים. מבחינתם זה כמו שנהרגים אצלנו חיילים. אז בואו תקראו לי בוגד ושמאלני ואוהב ערבים ותגידו לי ללכת לעזה, אבל אין מה לעשות עם זה שאני פשוט צודק, ורוב העם לא מסוגל להודות בזה שאנחנו לא המסכנים הכי גדולים בעולם.
אנונימי
אוקיי לפעם הראשונה אני אומרת את זה... אז אניי ערבייה מוסלמית... וחח... פשוט מדהים אותי עד כמה שיש אנשים נחמדים פה... רק רציתי להבהיר כמה נק' חשובות לפי דעתי לא כל האצבעות שלכם אותו הדבר, אז לא כל הערבים אותו דבר לא כולם מחבלים.. יש כאלה ויש כאלה.. אבל כמובן שכל אחד זכותו המלאה לחשוב איך שהוא רוצה... אנו חיים במדינת ישראל מדינה דמוקרטית, שניתן להביע את הדעה... רק רציתי להבהיר את הנקודה הזאתי.. לילה טוב
די לטחון מים ;
רובם שונאים אותנו
חלקם דוקרים אותנו
אי אפשר לסמוך עליהם כי אי אפשר לדעת אם הם אמינים או לא
הנושא מוצה, חלאס.
אנונימית
אני אסכם את כל הטיעונים פה במילה אחת.

"תוכיח"
לא רוצה לבאס, אבל אני גזענית נגד ערבים ואני הכי לא מכחישה את זה, בעצם יודע מה? אני גאה בזה.
אני שונאת ערבים ואני מתנהגת כאילו אני לא שונאת כי אני מפחדת מהם.. אבל אם אין ערבי לידי אני גאה בזה.. ולא אין לי הפרדה בין מחבלים לערבין.. כבר הוכח לא פעמים ולא שמונה שאי אפשר לסמוך גם על ערבי שגר בישראל והכל טוב ויופה
אי אפשר לסמוך עליהם לא משנה מה וקיצור לא נכנסת לזה