5 תשובות
תראי אם כבר חתול אז עדיף לאמץ, יש הרבה חתולים שנמצאים בסכנה שאם לא יאמצו אותם הם עלולים למות (הרדמה). יכול להיות שההורים שלך גם ישתכנעו יותר טוב אם זה יהיה חתול מסכן שאתם מאמצים.
את צריכה גם להראות שאת אחראית, ואחרי זה לעמוד בזה, כי אם הם יביאו לך חתול ויראו שאת לא אחראית הם עלולים להעיף אותו בחזרה למקום ממנו הוא בא.
תיתנהג עליהם רע שכול הזמן ישאלו מה קרה עד שפעם אחת יבאו עליך לבד וישאלו מה קרה תגיד להם בעצבנות שאתה רוצה חתול ואז זה ישכנע אותם כי לא נעים להם ליראות אותך ככה זה עובד תלוי איך אתה עושה את זה אם אתה באמת משקיע ומנסה מאה אחוז תצליחח! אשמח לפרח!
אפשר לבקש מהם ליומולדת, או בתור פרס על מבחן או משהו, לעזור במשימות בבית וכל זה, לשמור על האחים שלך, להבטיח שאת/ה תטפל/י בו (לא עובד ), להראות שאת/ה אחראי/ת בכל מני דרכים...
מקווה שעזרתי (:
והתגובה הראשונה צודקת את צריכה להיות אחראית לקחת אותה לויטרינר, להוריד אותה, לאכיל אותה וכ"ו זה החלק החשוב! לי יש כלב ונימאס לי להוריד אותו אז אל תיפלי בפח! אהה וכיבוא החתול אל תיראי להם שהוא חתול רע ועושה בלאגן תראי להם שאת מישתדלת לטפל בו באופן טוב ונקי לא לעלות על הספות לא לאכול מהשולחן לא לעלות על השולחן וכ"ו אשמח לפרח:)
טוב אז ככה, לי יש כבר חתול ולא קניתי אותו. אימצתי אותו מבחוץ וטיפלתי בו נגד פרעושים וחיסנתי אותו והכול. אתה צריך בשביל חתול להראות שאתה מסוגל לגדל חתול, אומנם זה ישמע אולי קצת יקר, אבל אם אתה רוצה שלחתול יהיה הכול תצטרך להגיד להורים שאם הם יביאו לך חתול אתה תטפל בו והם לא יעשו שום דבר. אצלי ההורים לא הרשו בהתחלה כי כבר הייתה לי גורת חתולי שמתה, אבל אני ואחותי הכנסנו אותו הביתה לאחר מכן ואימא שלי הסכימה. בהצלחה!